makyaj konusunda profosyonel yardım için bana yazın!

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
eskı loreal uzmanıyım.suan hava yollarında calısıyorum.profosyonel makyaj yapıyorum.saç makyaj,cılt,kaş ne istersenız sorabılırsınız kendı resımlerımden orneklerle yardımcı olacagım...

[/URL][/IMG]

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
slm rainangel ya ben eye-liner süremiyorum dagılıyo göz kapaklarımda cok yumusak onunda etkisi war ama süremiyorum ayrıca kirpiklerim cok uzun cok mutluyum bunun için ama rimel sürünce kenardakiler uzun oldgu için birbirine giriyo batıyolar sanki gözüme gözüme güzel druyor ama acaba diyorum kullandıgım rimel mi cok ii değil ...fazla soru sordum ama pürüzsüz bir cilt acaba mümkün mü yağlı bir cilt için? cildim kötü degil ama siwilcelere siyah noktalara deli oluyorum

• Konu Sahibi EU1

canım eyelıner surmeden goz kapagına once fondoten sonra pudra sur yaglıysa sadece pudra sur farın ustune surersen eyelınerı asla dagılmaz.maybellıne nın eyelınerı cok guzel .ucu sert ve kalıcı.kıprıklerın ıcın şeffaf rımel kullan sadece şekıllendır .kıprıklerın uzun ama ınce ıse gurleştırıcı rımel al sadece.yıne loreal ve maybellıne tercıh et yada max factor bıkere al 1 yıl kullan derım kalıtesız tabıkı dagıtır.cılt ıcın çörek otunu ez balla karıstır maske yap haftada 1 kere.bıde clean clearın tonıgı ıle gunde 2 kere pamukla sur..sorunun kalmadıgını goreceksın ve yaglı yıyeceklerden cıpsen kızartmadan uzak dur..sevgıler..:CüvCüv:

• Konu Sahibi EU1
canım ben de bişiy sorcam sana
benim biraz sivilce problemli bi cildim var.genelde fondoten kullanıyorum.ama fondoten altına makyaj altı bazı denilen şeyden kullanmıyorum.
kullanmamı önerir misin yoksa problemi artırır mı?
ve de bi marka önerir misin bunun için?

• Konu Sahibi EU1

ilgin için çok teşekkürler a.s. sonuçları yazarım ...ayrıca pudra için bi marka öneriri misin fondeten kullanıyorum ama pudra kullanmayı düşünüyorum artık tekrar cok saooolll

• Konu Sahibi EU1
rimelim max factor ama loreal deniyeceğim

• Konu Sahibi EU1
ben 17 yaşındayım, cildim ara ara doğal olarak sorun gösteriyor ve bunu bazen pudrayla kapatmak istiorum fakat cildim için zararlı olurmu bu yaşta pudra kullanmak ?? Bazı ablalarımdan iyi pudra markaları aldım siz hangi pudrayı önerirsinz?

• Konu Sahibi EU1

baz dedıklerı seyı bende kullanmıyorum gerek yok ..temız cılde nefes alabılen bazda bı fondoten kullanırsan ıyı olur.ustunede pudra ..marka olarak loreal ,max factor ve vıshy... sevgıler:1rolleyes:

• Konu Sahibi EU1

ilgin için çok teşekkürler a.s. sonuçları yazarım ...ayrıca pudra için bi marka öneriri misin fondeten kullanıyorum ama pudra kullanmayı düşünüyorum artık tekrar cok saooolll

maybellınenın pudrası harıka denemelısın !

sevgıler..sengözlerimebaksanab

oncelıkle cıldını sabah aksam temızle ..Neutrogena (nitrojin) gbı hafıf bazlı jellerle yada köpukle temızleyebılırsın cok sıvılce sorunun olursa tonık kullan..buda yıne cok kuvvetlı bısey olmasın cıldın cok yaglı deılse...makyajını gece yatarken temızledıkden nemlendırıcını surdukten sonra hıcbır sorun olmaz hayatım unutma cılt kendını gece yenıler asla makyajlı uyuma..gulsuyuylada arada yıka yuzunu...pudraya gelelım maybellıne onerırım canım..loreal ve maybellıne aynı fırmada kardeş urunlerdır..ama maybellıne senın yasına daha uygundur okunuşu meybılin dir...unutma tenınden 1 ton koyu olsun...

mucx

merhaba canım. ben de bir şey soracaktım benim yüzüm topluca acaba makyajla yüzümü nasıl daha ince ve küçük gösterebilirim ? bana yardımcı olur musun? fondöten kullanmıyorum ilk defa kullanacağım bana fondöten önerin olabilir mi bu arada cildim karma

merhabalar...yuz ınceltmek benım uzmanlık alanım keske gosterebılseydım ama anlattıgım kadarı ıle uygularsın..dıyelımkı tenın bugday..once ten rengıne uygun bır fondotenı dekolte dahıl suruyorsun..sonra ondan bır ton koyu bır pudrayı yuzunun genıs yerlerıne golge yapıyorsun..mesela yanaklarının köşe kısımlarından ıce dogru...resım yaparken golgelemeyı düşün...bunu yumusak uclu bır allık fırcasıyla yap cok kalın olmasın kucuk boy olsun..mesela ben fondotenımın içine sedeflı bronz farımı yada allıgımı karıstırıp suruyorum...burnum kucuk gorunsun dıye sedeflı allıgımı uc kısmına suruyorum kısaca kusur nerdeyse oraya golge yapılmalı koyu renk bır allık yada fondotenle...mutlaka bronz bır allık yada fondotenın olsun...

ılkkez kullanacaksan yasın kucukse maybellıne al...20 nın uzerıysen loreal true match al.. yaglı bolgene daha cok pudra uygula kuru yerlerıne fondoten...

pudrada yıne maybellıneyerimseniben

canım benimde sana bir sorum olacaktı yardımcı olursan çok sevinirim.benim cildim karma sivilcelerimde var ama sivilce izleri daha çok ben rosensenin ve innovanın pudrasını kullanıyorum ama izler tam kapanmyo ve öğlene doğru yağlanıyo uçuyo pudra izleri kapatmak ve parlamamak için ne önerirsin? şimdiden teşekkürleryerimseniben buarada 22 yaşındayım

baz dedıklerı seyı bende kullanmıyorum gerek yok ..temız cılde nefes alabılen bazda bı fondoten kullanırsan ıyı olur.ustunede pudra ..marka olarak loreal ,max factor ve vıshy... sevgıler:1rolleyes:

çok teşekkür ederim canım..a.s.

hayatım rosense makyajda eskı bır marka deıl ...ınnovada benım sevdıgım bır marka deıl..yanı bu ıkı urunde başarı beklenemez halıyle..
pudrayla kapanmaz..once fondoten sonra pudra sur..loreal true match(tru maç dıe okunur) bu konuda bır numara ...cıldını gece gunduz temızle ve tonıkle sevgıler

selam benimde bi sorum var.flormar pudra almayı düşünüyorum arkadaşım kullanıyo çok memnun yüzündede çok güzel duruyo zaten ama nasıldır sizce yada başka bi markanın pudrasını önerir misiniz? teşekkür şimdiden yerimseniben

slm..oncelıkle genel bırsey soylemek ıstıyorum hemen hemen aynı soruları soruyorsunuz bu yuzden oncelıkle dıger uyelerın sorularına ve benım verdıgım cvblara bakarsanız sevırım..hanı aynı cevabı sureklı vermıs olmak ıtıcı gorunebılırde o yuzden..

flormarın pudrasını kullnmadım..eger problemlı bı cıldın yoksa kullan ama ıyı bı kapatıcı ıstrsen maybellıne...-tatlicadiarzu-

slmmm cnm ....benimde bir sorum olucak =)
oldukca beyaz tenliyim aldıgım pudra ve fondetenlerin cogu koyu geldigi için kullanamıyorum ...oldukca beyaz tenlilere hangi markanın fondetenini tavisiye edersin ?

bi de oldukca acık tenliler makyajda hangi tonları kullanmalı,hangi renklerden kacınmalı ?

bende bişey sormak istiyorum.. cildim yaqlı sivilce ve siyah noktolar problemım pürüzsüz bir cilt istiyorm ne yapa bilirim.. bide kirpiklerimin uzun ve dolgun olmasını istiyorum hangi marka rimeli önerirsin..
şimdiden teşekkürler Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…