makyaj konusunda profosyonel yardım için bana yazın!

canım cok guzel bır yuzun var maşallah..problemlı gbı durmuyor yuzun zaten..senın nem bazlı hafıf urunler kullanman lazım..nıvea nın guzel bır fondotenı var yada maybellıne kullanabılırsın..kırpıklerıne pudra sur sonra rımel sur ıkı kat..lorealın guzel bır rımelı var double olan cıft taraflı..ıstersen ekleme kırpık alabılırsın..ama ekleme kıprıkte everlash marka yapıştırıcı şart dıerlerı yapısmıyor. bronz ve toprak tonları tabıkı sana uygun ..dpgru secım arada gozune yesıl tonlarda far uygula oda yakısır

ya 3-4 yıl önce başıma bir şey geldi.
farı kullanıyorum bir saate topaklanıyor.
dedim ucuz marka ondan mı
dior aldım 109 tl verim aha gene aynısı oluyor . fark fiksleyici al dediler oda 40 tl idi.
arkadaşım dedi ki fondeten sür onun üstüne farı uygula kalıcı olur
dediğini yaptım.
şimdi en pahalı farım max factorden.
ufak bi hile cebimden çok para çıkmasını engelledi.
yani ufak tefek bilgilerin kimseye zararı olmaz.
arkadaşın bana önerdiği marka lorealdi. bana mantıklı geldi.
dandik bi marka önerseydi almazdım neticede sadece öneri.

benimki tamamen tarafsız bir yorumdu fakat siz olayın karmaşasından olacak saldırdığımı sandınız benimki başıma gelenin paylaşımıydı sadece bende o denilen çok pahalı ürünlerden kullanabilen biri değilim sonuçta

son cumleler sana deıldı canım aman yanlıs anlama neyse konu kapandı ..

mrb geçen gün fondöten yerine pudra kullanmamın daha ii olucağını söylediniz MAX FACTOR - Creme Puff Pudra sizce nasıll??

mrb geçen gün fondöten yerine pudra kullanmamın daha ii olucağını söylediniz MAX FACTOR - Creme Puff Pudra sizce nasıll??

canım kokusu dokusu kapatıcılıgı tartısılamaz..fıyatı 33 ytl cıvarı ama dedıgım gbı sorunsuzsa yuzun kı yasında kucuk maybellıne pure powder al 17 yada 20 ytl fıyatı..buyuk kozmetık magazalarında ındrımlı bulabılırsın oda cok guzel senın mukemmel bır kapatıcıya ıhtıyacın varsa tabıkı maxşutarafagitti

lorealden almadım
dün parfüm için tekin acar'a gidince Clinique'den aldım
ama bu sefer sıvı olarak fırçalı aldım.
umarım bu sefer morluklar azalır

çok teşekkür ederim..sevgiler

selam expireuserkaydirigubbakcemile5. ne güzel bilgiler veriyorsun teşekkürler öncelikle....benimde sana sormak istediğim birkaç konu var..birincisi günlük makyajda sivilce izlerim olduğu için coverderm fondöten ve pudrasını kullanıyorum kapatıcılığı gayet iyi ama terlediğim ve dokunduğum zaman bozulmasından son derece rahatsızım,bide havalar ısınmaya başlıyorkii iyicee sinir olurum şimdi..bana fondötenin kapatıcılığından memnunsan makyaj sabitleyici sprey kullan dediler.. terlemeyle ve dokunmayla asla bozulmazmış bunu sıkınca, bunun içinde en iyisi mac fix+ imiş..sence bunu hergün yüzüme sıkmak sakıncalı mı yoksa tavsiye eder misin??yada tavsiye etmezsen böyle kapatıcılığı yüksek ve terlemeye falan dayanıklı bir marka fondöten önerebilir misin??çok oldu ama son olarak,ekimde düğünüm var porselen makyaj için yani şöyle harbi mermer gibi duracak bir fondöten tavsiye eder misin??çok sağol şimdiden canım..:içelim:

dikkatimi birşey çekti madem civilcen yok neden tonik kullanıyorsun yazmışsın:S

sivilce için değilki tonik :S aydınlatrsan sevinirim arkadaşım gamyoncuiremsu

günlükk olarakk yüzümün pürüzsüz görünebilmesi için ne kullanabilirimm cnmm
allık,pudra fondoten??? hangisi
hangi marka daha iyi

merhaba canım :)
böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim :)

Ben kahverengi gözlüyüm ve arasıra ela lens takıyorum
sizce kahverengi göze yakışan far renkleri nelerdir ? ve ela lensime yakışacak far renkleri nelerdir ?
az çok tahminim var renklerle ilgili fakat bir uzmanın ağzından da duymak isterim doğrusunu :)

ya canım benim kaşlar pek belli değil sarışın olduğum için nasıl genelde kahve tonlu kalemle boyuyorum.kaş kontürü yaptırsam nasıl olur varmı bi bilginizz

ayy süper konu..saç önerileri için dönüceem :)

ya bişey sorcam cevaplarsan sevinirim ama öncelikle resmine baktım çok hoşşun yhaaaa allah nazarlardan saklasın opuyorumnanaktanben 16 yaşındayım fondoten kullanıodum ama zararlıymış bu yaşta fudra alıcam birde tüm makyaj malzemeleri için far .... filan hangi marka önerirsin benim için flormar flan dedi ama kötü ürün kullanıp bu yaşta gözeneklerimi kapatmak istemiyorum ltf yardım et canım yaaah

Merhaba,güzel sanatlar moda tasarım ögrencisiyim ve ufak bir festivalimiz var,degişik makyajlar yapacagız yaptıgımız kostümlere uygun ve akmayan,çok çeşitli renk seçenegi olan bir marka arıyoruz..aslında yüz boyama malzemesi arıyordum ama hep çocuklar için üretilmiş şeyler buldum,daha önce almanyada bir festivalde iki yüz boyama sanatçısı benim yüzüme makyaj yapmışlardı,ilginç,krem kıvamında bir boyaları vardı,o tarz bir şeyler arıyorum..pek bulamadım.
KRYOLAN makyaj ürünlerini duydum,onlardan alman istiyorum şimdi ama nerede bulabilecegimi bilmiyorum istanbulda.
Onu da bulamazsam sahne dekor bölümündeki ögrencilere danışacagım sanırım,onların yüz boyama dersi vardı galiba..
Şimdiden teşekkürler :)

heyyyyyyyyy kimse yok muuu yhaaaa!!!!!??????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…