makyaj konusunda profosyonel yardım için bana yazın!

eskı loreal uzmanıyım.suan hava yollarında calısıyorum.profosyonel makyaj yapıyorum.saç makyaj,cılt,kaş ne istersenız sorabılırsınız kendı resımlerımden orneklerle yardımcı olacagım...

my.php
[/URL][/IMG]

bu sen misin harikasın canım yaa :nazar:

ya bişey sorcam cevaplarsan sevinirim ama öncelikle resmine baktım çok hoşşun yhaaaa allah nazarlardan saklasın opuyorumnanaktanben 16 yaşındayım fondoten kullanıodum ama zararlıymış bu yaşta fudra alıcam birde tüm makyaj malzemeleri için far .... filan hangi marka önerirsin benim için flormar flan dedi ama kötü ürün kullanıp bu yaşta gözeneklerimi kapatmak istemiyorum ltf yardım et canım yaaah

yhaaaaaaaaaaaaaaa kimse bana yardım etmeyecekmi!!!!!!?????

yhaaaaaaaaaaaaaaa kimse bana yardım etmeyecekmi!!!!!!?????

16 yaşında bence far kullanma ben 21 im yine kullanmıyorum dışarı çıkarken, yada kullancam ben diyosan soft renkler yani ten rengine yakın renkler tercih et.

pudra içinse flormar bi ara kullandım maske gibi duruyo onlar, max factor creme puff lara bak yada rosense in pudrası çok güzelmiş. fondötense asla kullanma canım şimdilik.
bence gözlerin içinde kalem kullan uygun renklerde al iki üç tane sr kirpik diplerine parmağınla yumuşat hatları, kahverengi rimel sür bide oh fıstık gibi olursun.

X