Mahşer-i Cümbüş

kızlarrrrr
merhabalarrr
valla ben onlara bayılıyorum ve dayanamadım, fox tv ye gidip canlı canlı seyrettim
program yayına girmeden geldiler ve bizi güldürmek için neler yaptılar bir bilseniz,
kapris felan hiç yok. Sanki evimdeymişim gibi seyrettim bir çayım eksiktiii

Ay süpersin ERGULUS bende istiyorum gitmek bi kısmet olmadı..
Hepsi harika kabiliyet ötesi bişeyler.. İple çekiyoruz eşimle perşembe ve cumartesileri.. Bugün var inş izliycem bende..
Çok tatlılar özellikle Burak sen bi harikasıııııııın...

ya artık bebiş var ve erken yatmak zorunda kalıyorum cok gec başlıyoooo gündüz tekrarı niye yok ki yaaa

en son programlarında takıldım öylesine bakayım demiştim ama kalış o kalış oldu gecenin bir vakti ben sesli sesli gülüyorum Allahtan bizimkinin uykusu ağırda ne oldu bizim hatuna kafayı sıyırdı falan gibi düşüncelere sahip olmadı ama gerçekten tek kelimeyle hrika:roflol:

Mahşeri Cümbüşe bayılıyorum,her hafta izliyorum,süperler yaa,doğaçlama yapıyolar çok zor bişiy...

Asıl oyuncu onlar bence ,önceden haberleri olmadan doğaçlama neler yapıyorlar,süperler hepsi

walla süper ne güzl oyuncular bunlar ne başarı bu 10 numara jeyyarşu surat orda biri var oyunculardan adını bilmiyorum ama ona benzemiyomu çok şekerleryaa...

oo dedigin AYHAN !
kahkalarla guldugum tek program.karnima sanci giriyor gulmekten.gercekten cok basarililar...
cok yeteneklilerrr...BRAVO onlara!!!

Tek kelimeyle harikalar yaratmak diye ben buna derim,gercekten sanat yapiyorlar,hepicigini teprik idiyorum...

Evet bu kadar kaliteli ve güzel bir programa imza attıkları için ben de onları tebrik ediyorum, çok güzel. Cumartesi akşamları evde olursam mutlaka izliyorum.

bende çok seviyorum izlerkende çok eyleniyorum ama bide izletseler ah
babam kumandayı alıyo bize fırsat bırakmıyo.bende babam nöbetçi olunca izliyorum ne yapım

Canlı olarak izleme şerefine de ulaştım onları inanın televizyondakinden kat kat daha eğlendim..harikalar hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…