Mahşer-i Cümbüş

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
Şu sıkıntılı günlerim de beni kahkahalarla güldüren Fox TV de yayınlanan Mahşer-i Cümbüş isimli programı tebrik ediyor, başta sunucusu Osmantan Erkır olmak üzere tüm ekibi kutluyorum....

Ben onların hayranıyım :asigim: Her hafta hiç kaçırmadan izliyorum valla bayıla bayıla gülmekten artık çenem ağrıyo..Özellikle dileğin oyunculuğuna hayranım ya bu kadar yetenekli olabilir mi insan :asigim:

Ayyynnneeennn...Ben de Dileğe bayılıyorum...Süper yaa.
Maşallah çok tatlı...
Tv'nin içine girip öpüp sarılasım geliyo valla...

Ah, müthiş bir program. Doğaçlamanın kralları ve kraliçeleri diyebilirim.

Kesinlikle katılıyorum jise...
Biz izlerken ne kadar eğleniyoruz...
Kimbilir onlar oynarken ne derece zevk alıyorlardır...

Evet bende çok seviyorum onları,yeni bir program değil aslında geçen sene de vardı.
Sizler gibi Dilek fanatiğiyim,kız sadece dursa bile güldürüyor insanı,
erkeklerden de Burak favorim bence oda çok komik,cıbırca ve nesne bölümünde kırılıyorum resmen,bu hafta eşim yüzünden seyredemedimtatlicadiarzu
kumandayı elimden kapıp film izledi hainKötü Kazen
Keşke programa katılma fırsatım olsa 4'lü dönmede onlarla olmayı isterim doğrusu:roflol:
Hepsini yürekten kutluyorum.

Ben de ne yazık ki eşim görevde olduğu için kendi başıma izlemek zorunda kaldım...
Keşke o da olsaydı...
Olsun yarın anlatırım ben ona...
Biz de inşallah gelecek aya araba almayı düşünüyoruz...
Eşim söz verdi o zaman beni hem TV programlarına hem de Hayalhane'ye götürecek...

bayılıyorum ben onlara süper yetenekliler
her cumartesi kaçırmadan seyrediyorum ve gülmektende patlıyorum
süperler

superler cumartesı gunlerını iple cekıyorum valla herkesın emegıne saglık harıka bır program hazırlamıslar:dance:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

Yarılarak izliyorum..:icecream:
Nan proramın adı anında görüntü show:mymeka:

gerçekten çok güzel program...bizde hiç kaçırmıyoruz...tebrikler....

Bizdeçok severek izliyoruz oğluşum bile anlıyormuş gibi gülüyor...kızımda uykusuzluğa razı sırf onları seyretmek için...harika yaratıcılık örneği..oyunları varmış ona da gitmeyi çok istiyoruz.....

Kahkahalarla Izlediğim Bir Program özellikle Izlerken Dikkate Diyorum Sürekli Gülümsüyorummmm

Dileğin Hayraniyim

ilk programdan beri ilgiyle takip ediyorum cok iyiler hatta superler herkese tavsiye ediyorum sikici programlardan uzaklasmak isteyenler fox'a cumartesı anında goruntu show a

gerçekten çok güzel bir program ya sürekli izliyorum bu hafta da izledim herkesinde izlemesi lazım bence gerçek tiyatrocular orada

evet arkadaşlar işlerinde çok başarılılar bazen onlarda kendilerine gülüyorlar dayanamıyorlar çok komikler ya harikalar onları tebrik ediyorus her zaman izliyoruz:hooray:1 numarasınız

Ah, müthiş bir program. Doğaçlamanın kralları ve kraliçeleri diyebilirim.

ben dedim bilesırnaşık şeyeskiden hic izlemiyordum, artik hep izliyorum...
salak kafam:mymeka:
dünde cok güldüm yaa, birde gece vakti...iyiki sikayet gelmedi:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…