Mahşer-i Cümbüş

Herbiri çok yetenekli ve birbirleriyle çok uyumlular , kişisel olmaktan çok grup olarak anılmayı başarabilmişler en önemlisi tebrikler!

Bende seyrediyorum. Gerçekten çok başarıyla hazırlanmış bi program. Hepsini takdir ediyorum. Cuma günü Beyaz'ı Cumartesi A.G.Ş. 'u izliyorum.. Magazin içermeyen tek güldüren program heralde. Süper!

çok gülüyorum ya... müthiş yetenekler. doğaçlamada kabiliyet ötesiler....

Bende keşfettiğim gündne beri iziliyorum
İLk zilenimlerim sırf Dilek üzerineyde Hala çok ii Ama izledikçe diğerlerinide beğeniyorum
Ayhan da çok ii Bide kendi esprisine gülüşü bile güldürüyor beni
Burak ta gayet ii
Özlemde geri kalmıyor
Ya hep iiler anında uydurmalrına lafı yerien oturtmalarına bayılıyorum

hepsi de müthiş kabiliyetli,ama bu programa kadar tanımıyordum...keşke onlar gibi yetenekli tiyatrocuları her zaman izleme fırsatımız olsa

dilek ve ayhan a bayılıyorum ben de :) Doğaçlama olması en güzel yanı programın sahte espriler yok Tv de beni güldüren baska bi program da kalmadı

ayy arkadaşlar bende bayılıyorum yaa çok güzel nasılda yetenekliler yaa
çok güzel yapıyorlarrr cumartesii akşamaları güzel geçiyor

sonuna kadar destek veriyorum teşekkür ediyorum harikalar ustalık !! yerimsenibenyerimseniben

Ben hasta vaziyette hayranlarıyım... olması gerekenden çok fazla yeteneğe sahipler.... ve acaip başarılı buluyorum... cumartesi günleri kocam ben ve Mahşer-i Cümbüş hep beraberiz... kimse gelmio ve kimseye gitmiyoruz.. çevremizdekileride bağımlı yaptık....
Sizi Seviyorum Mahşer-i Cümbüş

bende begenerek ızlıyorum hele kızlar superler

eşimle birlikte hiç kaçırmadan izlediğimiz ender programlardan biri,tek sıkıntım geç vakitte çocuklar uyanacak diye rahat gülememek.itiraf ediyim heleki cıbırca da çoğu kez istemeden uyandırdık bebeleri :roflol:harika bir program hepsini tebrik ediyoruma.s

Mahşeri cümbüşüm benim biricik sevgiliiiiiiiiiiiiiiiim

süperler ya onları cook seviyorum hic kacırmadan izlerim..AGS'Yi izledigimden beri gercekten gulebilmenin ne oldugunu anladım..onları anlatmak icin kelimeler kifayetsiz kalır..

moralim bozuldugunda artık yaptıgım ilk sey youtube'den videolarını izlemek:))valla bütün stresimi alıyor çenelerim agırana kadar gülüyorum

iyi ki varlar

AGS'nin uzerine de baska bir program tanımam zaten

Bayanlar bugun Anında goruntu show var aman ha kacırmayın :))

aa ben hiç izlemedim :tomato: :mymeka:

bu osmantan erkır da her bir şeyi yönetiyor :uhm: ne kabiliyetli adammış CADIARZU :1ninca:şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…