lutfennnn okuyunnnn...yardiminiza ihtiyacım var :(

Bune ya bırak su pisliği!
Ne demek ya ailesi sana saldırıyor o bi köşede olan bıtene mı ızlıyor..
Bu kadar küçük düşürme kendını anladığım kadarıyla ailen arkadan da
Böyle sümsükten koca falan olmaz.
Göğüslerini mıncırmışlar ya öyle şey mi olur.. (Acısını ben burdan hıssettim. )
Cinleri tepeme çıktı yemın ederım!

Yorumlarinizi tek tek okuyorum. Bu kadar geri vites atmamim nedeni ikinci evlilik ve bir çocuk. Arkaslarimiz bazen dinliyoruz aksama annem gelicek haftasonu şunu yapicaz beraber diye ama bizde bu durum yok.. bu benden cok esimi etkiliyor mutsuz evde. Cok degisti. . Onceden olsa bu evde haklisiniz isim yoktu ama suanki durumum buna el vermiyor çalıştığım halde ustelik böyle bir ozguvenim yok. Belki barisilsa bu kötü anilar yerine iyilerini birakir tabiki kimse eskisi gibi olmaz ama mutsuz bi evliliktense iyidir.. ama esim huc bir girimsimde bulunmuyor

Esimle bu olayi konustugumuzda beni suçlu buluyor saklamim onuda sizden ben o an annemi aricam dememem gerekiyormus hemen ve benim kendi annemin ona bagirmasinin hesabini annesi benden cikarmis. Benim ailem bize gelmese bile onun ailesi gelebilirmis verdigi cevap bu o yuzden onunla bu konuyu artik dile bile getiriyor çözümünu bulmak istiyorum

Yorumlarinizi tek tek okuyorum. Bu kadar geri vites atmamim nedeni ikinci evlilik ve bir çocuk. Arkaslarimiz bazen dinliyoruz aksama annem gelicek haftasonu şunu yapicaz beraber diye ama bizde bu durum yok.. bu benden cok esimi etkiliyor mutsuz evde. Cok degisti. . Onceden olsa bu evde haklisiniz isim yoktu ama suanki durumum buna el vermiyor çalıştığım halde ustelik böyle bir ozguvenim yok. Belki barisilsa bu kötü anilar yerine iyilerini birakir tabiki kimse eskisi gibi olmaz ama mutsuz bi evliliktense iyidir.. ama esim huc bir girimsimde bulunmuyor

EE madem her şeyi sindirebildiniz gidin barışın o zaman ne duruyorsunuz
Yediğiniz dayağa rağmen o evde yasıyorsunuz olanları unutmuşsunuz ama gidip barışmak mı zor geliyor ben anlamadım

Esimle bu olayi konustugumuzda beni suçlu buluyor saklamim onuda sizden ben o an annemi aricam dememem gerekiyormus hemen ve benim kendi annemin ona bagirmasinin hesabini annesi benden cikarmis. Benim ailem bize gelmese bile onun ailesi gelebilirmis verdigi cevap bu o yuzden onunla bu konuyu artik dile bile getiriyor çözümünu bulmak istiyorum

çözüm =boşanmak

o zaman al çiçeğini çikolatanı git kv den özür dile,
dayagınızı yedim ama ben unuttum, barışalım ..
Onlar size gelip gitmeye davam ederler, kocan huzur bulur.
sende kendi ailene gider hiç bulaştırmazsın onlara keyifleri de kaçmamış olur.
tek yapabileceğin bu.

Sindirmis gibi gözüküyorum haklisiniz ama esim adım atmiyor yanasmiyor barismalara. Ve ben sanki hep suçluyum ben barismiyorum gibi davranıyor bana ama annesi rest cekiyor halbuki bende evde huzur olsun diye bir seyler düşünüyorum ama bulamadim

valla gerçekten üzüldüm durumunuza,
Yani olaylar kesilmemiş ve karokala kadar varmış iş,
Şimdi eşinden taraf olmasını bekleme bunun içinde üzülme onun ANNESİ
Taşta olsa gaddarda olsa anne işte,hatta şuan da daha iyi anlamanız lazım çünkü ANNESİNİZ,
Aile içine bukadar dahil olmadan nasıl yürütebilirsiniz mesela eşinizle bu zaman zarfında konuştunuz mu ?
Beklentisi ve huzurunuzu kaçırmayacak durumlar neler ne diyor veya siz ona beklentinizi söylediniz mi?
Kv ve görümce ileri gitmiş affedilir yanı yok heleki lohusa iken ayıp gerçekten tırnaklamak tokat atmak ne demek ?
Ama zaman herşeyin ilacı diyorum eşiniz sizi o esnada yanlız bırakmamış sizi korumuş enazından,
Burada birçok konu okuyoruz anneye karşı gelince dayak yiyen eşler,yani size şiddet uygulamamış,
Siz bu yuvayı bitirmek istemiyorsunuz çünkü eşinizi seviyorsunuz belliki,
Bu süreçte size kolaylıklar dilerim

Ben yerinde olsam olay anında önce görümcenin o ellerini koparıp ağzına sokarim. Kaynanayi da saçını başını yolar kolundan tuttugum gıbı sokağa atar polisi ararım.
He o yanımda duran sapı da bosarim.
Ne yanında olmuş ne destek olmuş gidip zorla donmussun ona ne yapalım şimdi biz

Kaynana ve gorumce ile araniz asla duzelmez bunu unutun.. Cunku kotu insanlar belli lohusa evini size kahir evi yapmislar..
Esinle arani iyi etmeye calis onlari bosver..
Ben de ilk yillar kayinvalidem ile kötü bi olay yasamistim ama esim yanimda olunca kayinvaledem geri adim atti..
Ama esin yaninda olmamis ama karsinda da olmamis.. Arada kalmis ama yine barismissiniz.. Onu arada birakmayin evladiniza bakin yuvaniza odaklanin..
Onlat yokmus gibi davranun..

Esime hatta gecenlerde ben soyledim o sikayeti geri alayim cunku huzursuz oluruz bizi etkiliyor bi taraf annen. Bunuda seni sevdiğim için yapicam dedim. Esim orta yolu bulayim barisin diye ugrasmiyor bile. Ama varsa yolsa annesi...bir daha bosanirsamda iki edicek.. sosyal yasantilarimiz bunu kaldiramiyorum biliyosunuz.. akil etmemim nedeni polisi ayni hatayi yani annesinin zara verme olayini babama asla izim vermedim. Kendimde adliyede calisyorum aklima şikayet etmek geldi ama ne bileyim arkamda duran bi koca yok. Şimdi de evliligimizin iyiye gitmesi icin bir seylerin olmasi sart gibi geliyor. . Dusunsenize oglumun dogum gunu olucak 6 ay sonra iki ailede yok..

İkinci kez boşanmamak için mi bu eziyet :KK57::KK57::KK57:
Kavga çıkacak, kadın bana saldıracak, el kadar bebek ortada kalacak , eşim tavrını koyamayacak bende çekicem öyle mi ? Aklım almıyor bu tavrınızı, o kadının kafasını gözünü dağıtmıştım yerinizde olsaydım, benim arkamda duramayan kocayı da iplemem, isterse 5. boşanma olsun.

Esime hatta yönlendirici cumleler kullaniyorum bak bebegi gorurken bende annenin evine geleyim benimle konusmak zorunda degil merhana bile demesin ama annene söyle o benim esim yanimda olmasi lazim cocugunun yanından ayrılmamasi lazim de dedim. Tamam dedi. Kv gitti kabul etmemis beni istemiyoran torunumuda getirme demis

Hatta örnek vereyim söyle gecenlerde esimin doğum günü vardi. Biz bize kutladık. Önceden onlarfa gelirdi. Doğum günü ertesi günu benimle durduk yere tartisti lanet olsun ya dedi durumumuza bak dedi işte bu yuzden bir seyler yapmam lazım diye düşündüm

Cnm ne kadar kotü seyler yasamissin bunlara ragmen hala aile huzurum dedigin icin tebrik ediyorum seni ... bak senin isin gucun var kimseye maddi anlamda muhtac degilsin manevi anlamda da kimseye muhtac olma cunku kusura bakma ama esinde is yok senin bende benzer olaylar yasadim esimin ailesiyle dovus olmadi bizde sadece ben gorusmuyorum kafam rahat esim de seninki gibi mutsuz malesef ama napayim anlasamayinca uzak durmam lazim daha kotu sonuclarmi olsun konusupda. Benimde ikinci evliligim ve inanki umrumda bile degil bu onlari alttan alacagim anlamina gelmez ve ben calismiyorum bu arada... kendine olan guvenini geri topla kimse sana bu sekilde davranamaz buna izin veren esinde birak mutsuz oluversin bi zahmet.

O kvyi de o gorumceyi de evire cevire bir guzel doverdim. Esimi de evden kovardim git deli ananla yasa diye. Bu nedenle gercekten ben olsam sunu yapardim diye dusunemiyorum, coktan tum gemileri yakmis baslarina gecirmistim. Ancak sen bana bakma ben cok deli doluyum ve sinirliyim. Yine de ne bileyim ya.. Nasil dondun o koca bozuntusuna yani arkamda durmayan adami paralarim ben. Bir seylere katlandiysam bu gune kadar cidden karsi tarafin beni savunmasi, herkesi her seyi karsisina almasi beni ailesi olarak gormesi sayesindedir. Uzuldum adina canim ya cok incitmisler seni.

Esime hatta yönlendirici cumleler kullaniyorum bak bebegi gorurken bende annenin evine geleyim benimle konusmak zorunda degil merhana bile demesin ama annene söyle o benim esim yanimda olmasi lazim cocugunun yanından ayrılmamasi lazim de dedim. Tamam dedi. Kv gitti kabul etmemis beni istemiyoran torunumuda getirme demis
Ne munasebet ya seni istemeyen kadinin evine gitmeyi teklif ediyorsun seni ve cocugunu istemiyorlar iste gormuyormusun seni sileni sende sil.

X