lütfen akıl verin tecrübeliler. 5 aylık evliliğim biticek ! :(

peki olay nedir ? ben anlattığından onu anladım. yani kime söylersen söyle bu yemek konusunun evliliği bitirecek bi sebep olmadığını düşünür. bence daha farklı şeyler varsa yaz sonuçta burda kimse kimseyi tanımıyor çünkü eksik anlatımlarda bu şekilde yanlış anlaşılmalar olabiliyor

Benim ailem cok uzakta , esimaslaarkadaslarimla cikmama izin vermez . bunlarin yani sira kiskancta baya. Kayinvalidemin gelcegmden habeei yoktu .habersiz geldim . keske gelmeseydim esimin yalanini yakaladim ! Trip atmadan gecirebilsem su geceyi zaten kavga etmeyiz ama imkani yok duramiycam biliyorum kendimi . soguk davrancam ve tartiscaz yine. . yoksa yaptigi hak kalck yanina.

bu kavgalar gürültüler bendede oluyor nedense hep senin ailen benim ailem türü kavgalar var. eşini evine çekmen için bence kadınlığın ikna gücünü kullanmayı dene. bunu bende çok yapamıyorum hemen sinirleniyorum. heralde evli olduğu 1 yıldır her hafta 1 kere boşanıcam demişimdir eşime. bu aralar evlilikle ilgili kitaplar okumaya başladım. sanada tavsiye ederim 'evliliğimize aşk olsun' ismi aslında kendimin yaşayarak keşfettiğim şeyler de var. ve mantıklı geldi adamın anlattıkları. ne bilim eşine romantik mesajlar atabilrisin mesela bugün yemek ve ardından sevişme fln yapalım die yada süpriz var diye. birde böyle dene istersen. ben böyle şeyler yaptığımda ne bilim özel kıyafetler giyip özel yemek sofraları hazırladığımda eşimin çok hoşuna gidiyor farkediyorum. ha yılma eğer karşılık vermezse hemen olmayabilir. eşin evlendikten sonrada ailede yiip içme alışkanlığı çoğu erkekte oluyor. bi araştır bakalım senin hakkında beğenmediği bir durum mu var ondan mı kaçıyor. yada kvnmi eşine bişeyler fısıldıyor. öyle birşey varsa varsa annen çok iyi fln diye pohpohla bi izle tepkisini fln. bence bide bunu dene. ilk yıllar çok zor gerçektende malesefff

O kim ki izin veriyor sana. Ohooo otorite kurman lazım desene.

hiç beklemediğim bişey oldu :/ . özel hani paylaşmak nasıl olur bilmiyorum affedin ama . biz 5 aydır korunuyoruz hiç olmadı o şekilde. oda gayet dikkat ediyor çnkü çocuk istemiyordu . .
bu sabah korumasız birliktelik yaşadık . ben çok şaşırdım . inaşşllah baba olurum dedi öptü alnımdan :/ . şimdi nlur bilmiyorum . nolcak bilmiyorum. ne hissettiğimide bilmiyorum . gülümsedim bende . değişik duygular içindeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…