Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
orda tam tersi. Çocuk biter, eşler nöbetteyse bilirsin hangisi gecede o kapılar açılır ve gecede başlar

Az yiyin de baska yere tasının

Benim mahalle de full emekli mahallesi azıcık ses soluk arıyoruz
Çoluk çocuk akşam 7 olunca evlerindeler
Lojmana taşınıyım bari

Evet canım canı gönülden katılıyorum.
Ben de tatil bölgesinde oturuyorum sokaklar gecelere kadar böyle çocuk sesi dolu
Yalnız hissetmiyorum daha çok hoşuma gidiyor.
Korona zamanı bu sesleri çok arıyorduk, insanı insansız bırakmasın yüce yaratan Hele çocuk sesi olmadan hiç bırakmasın

Ev almışsınız yeni, taşınabilirsiniz

Sorununuz üslup ve yaklaşım bence
Yoksa rica etseniz komşularınız birazda olsa dikkat ederler
Siz muhatap bile almıyorsunuz kimseyi, konularınızdan anlaşılıyorki hiçbi konuda hiçkimseyi
Iletişim kurmadan yargı dağıtıyorsunuz
Bu elitlik değil yalnız siz öyle sanıyorsunuz
Eşiniz ömür boyu yardımcı olmaz olamaz tüm diyalog sorunlarınızda
Ki arkadaşlarında dediği gibi sitede de mahallede de otursanız bu aylarda her yer aynı

Pardon da size ne? Nasıl oturacaklarini, çekirdek yiyip yemeyeceklerini size mi soracaklar. Amirle ya da artık her neyse evlenince totonuz kalkmış.

Az yiyin de baska yere tasının
Valla ikiniz de çalıdıyorsunuz. Lojmana gerek var mı bence yok. Dedikodusu vardır eskidir ses geçiriyor zaten. Mahalle havası bir ortam sınor yok . Değer mi değmez . Gidin ev tütün yani az para ayırıp madem eşiniz de amir . Yarın birgün sizin çocuk da dısarda oynamak isteyecek evden cıkarken yarım saat ses olacak olacak hepsi yani

Elit sanıyor kendini ama daha ziyade kendini bir ... sanıyor derler bizim orada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…