komsularimdan biktim usandim!!!

Evden koşarak kaçtım üstteki bela kadın yüzünden ne beddualar ediyorum hamile halimle, bıktım ve üzüldükçe karnım ağrıyor, tepemde rap rap çocuk kısıtı, kapı carpılıyo, ellerinden bişey düşüyo, mobilya çekiyo yeter ya.

Benim üst komşumda temiz çamaşırımın üzerine hali örtüsü sikkelerden uyardım diye kadın evde ne va ne yok hepsini silkeledi, balkonumum biri onlari saçları diğeri ekmek kırıkları ile dolu, laftan asla anamıyorlar, sesleri de oluyor ama bir kere bile çıkıp seslerini şikayet etmedim, altımdaki kaç kere benim duvara vurdu onların sesi yüzünden..tasinmada arıyorum çözümü, tasinacagim ama insaAllah gideceğim yerde düzgün insanlarla karşılasirim.
Sen de taşın diyeceğim, zor ve insani sinir edici biliyorum. Evimden soğudum resmen, satacağım bu kendini bilmezler yüzünden.

Benim üst komşumda temiz çamaşırımın üzerine hali örtüsü sikkelerden uyardım diye kadın evde ne va ne yok hepsini silkeledi, balkonumum biri onlari saçları diğeri ekmek kırıkları ile dolu, laftan asla anamıyorlar, sesleri de oluyor ama bir kere bile çıkıp seslerini şikayet etmedim, altımdaki kaç kere benim duvara vurdu onların sesi yüzünden..tasinmada arıyorum çözümü, tasinacagim ama insaAllah gideceğim yerde düzgün insanlarla karşılasirim.
Sen de taşın diyeceğim, zor ve insani sinir edici biliyorum. Evimden soğudum resmen, satacağım bu kendini bilmezler yüzünden.
Ay evet ya insanda huzur kalmio. Ben de tasincam muhtemelen ya agustosta kontrat bitio zaten ondan sonra baska kapiya insalla

Ben bunlar kadar gürültü cikarmaya calissam yorulurum. Bazen ozellikle esim cok uzakta olmasada yatak odasindan falan ekstra yuksek sesle bagirarak bisi soruorm bisi soluorm ama ucuncu cumleden sonra bogazim aciyo aslinda kadini da tebrik etmek lazim saatlerce bagirip sesi kisilmadan ayni performansi sergileyebildigi icn

bence tam uyuduğunu anladığın an son ses müzik aç evde :KK70:

X