LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Canım benim illaki bu halti yemesi için kadının güzel olması gerekmiyor ki. ..Sohbetini falan sevmistir.Ne biliyim ışte seni de üzmek istememem ama eşimin benl aldattığı kadın da benden çirkindi.Allah bildiği gibi yapsın bunları. ..

Aldatiliyosun bence cok acik erkek bu maleseff :-(

Çok üzüldüm canım.Yazdıklarına göre bayağıdır aldatılıyorsun. Allah yardımcın olsun 3 çocukla çok zor

Bencede neden israrla ne vr diyensoruyor ki onunda içi içini yiyor bence bu kadar tesadüf olamaz telefonun silinmesi falan ya kadın söyledi beni biri aradı diye ya benim durgun hareketlerimden şüphelendi cevaplarını da hazırladı belki beni bile suçlayacak telefonu aldım guvrnmedim ona diye hayat dursun istiyorum şuan

Aynen canım ilk işi seni suçlamak olacaktır. Benimle ilgilenmedin gibi saçmalıklar zirvalayip sana vicdan muhasebesi yapacaktır. Lütfen kanma bunlara ben sakak gibi kandim ,hatta kendime ceki düzen falan verdim.Ahh ah...

Öyle görünüyor maalesef.

Çok zor durum.Allah size güç versin

Lütfen hatayı kendinizde aramayın. Çok çok güzel kadınlar bile aldatılıyor. Mesele sizin güzelliğiniz, o kadının çirkinliği yaşı vs değil. Sizin kocanız haysiyetsiz bir adam.

Açık konuşacağım, çok safsınız. Kötü anlamda söylemiyorum kesinlikle üzüldüm sadece. Fazla iyi niyetlisiniz ama her şey ayan beyan ortada. Resmen aldatıyor. Hala yaptıysa falan demeyin yani, yapmış bal gibi.

Bir de bence bu adamın ilk vukuatı değil kesinlikle. Önceden dedikodu olayının yolunu yapmalar, kadını kötülemeler, format atmalar falan sizde de bu saflık olunca adamın uzun zamandır sizi aldattığını düşünüyorum.

Kanıtı niye arıyorsunuz? Mahkemede delil olsun diye mi? Eğer boşanacaksanız takip edin ama boşanmayacaksanız tutun kendinizi.

Burada aldatıyorsa şöyle yaparım böyle yaparım diye mangalda kül bırakmayan üyelerin haftasına kocasını affettiği de oldu maalesef.

canim benim.ne olur o adami perisan et aglaya aglaya iciyansinda seyinin derdine dusemesin pis adiler s.siz

Heyecan ariyor gibime geldi. Yani sizi seviyor size asik ailesine bagimli. Ama sıkılmış da sanki bir macera pesinde gibi. Esim ailem dursun ben biraz kacamak yapayim. Hos degil bence. Allah yardimciniz olsun. 3 cocukla cok Zor. Esinizin size olan ilgisini goruyorsa cocuklar bosandiginizda sadece sizi suclayabilirler. Esinizin telefonuna oyun falan indirin hicbir sey yokmus oyun oynuyacakmis gibi telefonu elinizde tutun. İstedigi sadece maceraysa belki korkudan vazgecebilir.

Ne heyecanı Allah aşkına. Bız de sıkılıyorum,biz de heyacan arıyoruz, gidip elalemin adamlarına mı yapisalim heyacan diye ...

Malesef aldatiyor
Sadece o esnaflada degil.whatsapptan konustugu kisi.ilede belli ki sohbetleri var

Canim cok uzuldum. Bi deyim vardir ates olmayan yerden duman cikmaz diye. Bunlarda da varki bisey dedikodulari cikmis.. ayrica telefonunu hic kurcalamadigin icin silmemis msjlari.. bide bi konuya daha deginmek istiyorum sakin ama sakin belli etme senin ruh halinden anlamis o. Suan diken ustundedir anladigini dusundugu icin. O yuzden tatlim belli etme sakin aksine dahada askla davran delil topla delil tazminat bile alabilirsin salaga yat iskillendirme takipte kal

kadınla ilgili konuşurken haz almıyormuşçasına bahsediyor,esnaf dedikodu çıkardı diyor. brşey duyulursa seni önceden hazırlıyor bak ben sana demiştim diye.. aldatıyor malesef.. o kapalı bayana da anlam veremedim.. herhalde o da nişanlandı zaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…