LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

bende sadece bamya ve barbunya bezelye koyarım bunlar çok güzel oluyor eskiden kızartma bile koyardık şimdi yapmıyorum menemenlik yapıyorum yemeklerde kullanıyorum

biz kızartma yemiyoruz canım :KK31:közlenmiş biber patlıcanda koku olur die korkuyorum:KK14: patlıcanı konserve yapanlar var domatesle kavurup kavanozlarda oluyor ondan merak ettim :KK31:biz bamya severiz ailece :KK56::KK56::KK56:niden acele ettin fasulye için :KK1::KK1::KK1:

Canım közlenmişte kesinlikle koku olmuyor..:KK34:.öyle olsa bizde hayatta yiyemiyoruz:KK25:.kızarmış patlıcanda koku olduğu için yiyemiyoruz:KK50:canım bu mevsimde hem daha güzel oluyor,hemde sonra başka işler çıkıyor kalıyor..:KK53:onu aradan çıkartttık.:KK1:
hatta annem biberde kuruttu:KK1:esnaf bir yakınımız var o bu mevsimdeki sebzeyi ve güneşi bulamazsınız.:KK31:.biber ve patlıcanınızı alında kurutun dedi...:KK53:bende eve gidersem biber ve patlıcanı kurutmmayı düşünüyorum:KK56:

bende sadece bamya ve barbunya bezelye koyarım bunlar çok güzel oluyor eskiden kızartma bile koyardık şimdi yapmıyorum menemenlik yapıyorum yemeklerde kullanıyorum

menemenliğin çok metini duydum hızımı almışken ondan da mı yapsam abla :KK1::KK1:

bende şaşırdım abla güzel olur galiba :KK56::KK56:
ben şişelere teze asma yaprağı tıkıp attım:KK56:taze asma güzel oluyor buzluğada şoklayıp attım :KK56: sırada patlıcan biber domates fasulye var :KK56::KK56:

salatalık bende koyuyorum :KK31:ama sadece cacık yapmak için kullanıyorum..:KK56:.tazesi gibi olmuyor ama kötüde değil...:KK34:

Canım közlenmişte kesinlikle koku olmuyor..:KK34:.öyle olsa bizde hayatta yiyemiyoruz:KK25:.kızarmış patlıcanda koku olduğu için yiyemiyoruz:KK50:canım bu mevsimde hem daha güzel oluyor,hemde sonra başka işler çıkıyor kalıyor..:KK53:onu aradan çıkartttık.:KK1:
hatta annem biberde kuruttu:KK1:esnaf bir yakınımız var o bu mevsimdeki sebzeyi ve güneşi bulamazsınız.:KK31:.biber ve patlıcanınızı alında kurutun dedi...:KK53:bende eve gidersem biber ve patlıcanı kurutmmayı düşünüyorum:KK56:
ben patlıcanı yemeklik saklamak istiyordum kokudan kastım o canım :KK1:patlıcanı biber domatele kavurup saklasam diyorum.iyi olmuş aradan çıkartmanız sonra birsürü bir sürü hazırlık çıkıyor:KK14::KK14::KK14:bu mevsimde daha iyi oluyormuş demek öğrenmem iyi oldu :KK34:
salatalık bende koyuyorum :KK31:ama sadece cacık yapmak için kullanıyorum..:KK56:.tazesi gibi olmuyor ama kötüde değil...:KK34:

hormonlu yemekten iyidir canım:KK34: kışın pazarda satılanın tadından da iyidir :KK34:

ben patlıcanı yemeklik saklamak istiyordum kokudan kastım o canım :KK1:patlıcanı biber domatele kavurup saklasam diyorum.iyi olmuş aradan çıkartmanız sonra birsürü bir sürü hazırlık çıkıyor:KK14::KK14::KK14:bu mevsimde daha iyi oluyormuş demek öğrenmem iyi oldu :KK34:

hormonlu yemekten iyidir canım:KK34: kışın pazarda satılanın tadından da iyidir :KK34:

onu bende istiyorum ama dolapta koyuyor diye korkuyorum:KK19:kurutmayı düşünüyorum bakalım:KK56:öyleymiş canım ya:KK31:

orası öyle canım:KK31:

Benim arkadaşlar kavanoza koyuyorlar ama ben cesaret edemedim :18:acaba becerebilirmiyim diye..:KK19:.ama dolapta iyi oluyorsa bende koyayım:44:
neden yapamayalım :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:ben kavanozda beceririm galiba :26::26:
Eşim 3ünüde yemiyor.:KK19:.onedenle kışın hazır alıyorum...:KK14:

eşin ne zor :hiç birşey sevmiyor:KK19: kesin etçil yapıdadır benimki gibi:KK14: mırın kırın ediyor sebzeleri görünce:KK14:

neden yapamayalım :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:ben kavanozda beceririm galiba :26::26:

eşin ne zor :hiç birşey sevmiyor:KK19: kesin etçil yapıdadır benimki gibi:KK14: mırın kırın ediyor sebzeleri görünce:KK14:

yaparız değil mi:KK53::KK1:
yok canım onlar dışında bütün sebzeleri yer:KK34:
ben çıkıyorum canım sonra görüşürüz inşaallah:KK54::KK54::KK54::KK54:

onu bende istiyorum ama dolapta koyuyor diye korkuyorum:KK19:kurutmayı düşünüyorum bakalım:KK56:öyleymiş canım ya:KK31:

orası öyle canım:KK31:

ben domatesleri de dolapta saklamadım kavanozlarda yapıp kilerde güneş görmeyen yerde sakladım. bunu da öyle yapsak bozulmaz galiba:KK52:

tv de izleyecek bir şey yok :KK14::KK14:benim güzel evim var çeşme evlerini gösteriyorlar psikolojim bozuldu :KK51:en iyisi ferdinin filmini izlemek :KK9::KK9::KK9:

bizim memlekette biber patlıcan kuruturlar ki bilirsiniz aynısının salatalık kurusu oluyo dolmasıharika oluyo

Kızlar Selam Pat Diye Dalcam Ama Patlıcan Kızartıpta Buzluğa Koymayın Sünger Gibi Tat Olur Diyor Oktay Usta:nazar:Hiç Tavsiye Etmiyor:KK50:

X