LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

iyiyim locam evime geldim çok yoğunum o yüzden

bende çok zayıfım çok çabuk acıkıyorum ama istediğim heran yerim bir türlü kilo alamıyorum
ne şanslısın abla :KK31::KK31::KK31:
Yeme canım bende yemiyorum....:13:formumuzu korumamız lazım:KK53:
:KK23::KK23:
ikiz sen o koşturmaca içinde formunu korursun zaten :KK1::KK1::KK1::KK1::nazar::nazar:
Günaydın Zuzuş :KK3::KK3: Nasılsın
loca nasılsın :KK34::KK34:
ahanda yakaladım loca seni iyiyim balım sen nasılsın

nasılsın zuzu :KK34::KK34:
ablam tatilden dönmedi mi mjlarına denk gelmedim :KK31:

:KK34::KK34:
ikiz sen kış hazırlığı neler yaparsın dondurucuda saklamak için :KK31::KK31:millet ne güzel şeyler yapıp saklıyor ben kavanozlarda domates saklamak dışında çok fazla şey yapmıyorum :KK31:

Canım ben taze fasulye yapıyorum:KK56:...közlenmiş kırmızı biber ve közlenmiş patlıcan koyuyorum.:KK56:..birde çiğ domates,biber koyuyorum....:KK56:Birde taze asma yaprağı koyuyorum:KK56:
Birde fasulye,biber ve patlıcan kurutuyorum..:KK56:

Son düzenleme:
Canım ben taze fasulye yapıyorum:KK56:...közlenmiş kırmızı biber ve közlenmiş patlıcan koyuyorum.:KK56:..birde çiğ domates,biber koyuyorum....:KK56:Birde taze asma yaprağı koyuyorum:KK56:
Birde fasulye,biber ve patlıcan kurutuyorum..:KK56:
közlenmiş biberi patlıcanı işlemden geçmeden direk mi koyuyorsun ?salata için falan değil mi :KK34:fasulyeyi de gölgede kurutuyorsun değil mi :KK53: ben bamya da kurutuyorum fasulyeyi bu yıl yapcam :KK34:kuru patlıcan ve biber yapıyor bizimkiler salçada yapıyorlar asmada yaptık:KK56: ben sebze istiyorum buzlukta hazır mis rahmi mıymıylansada kışa pratik oluyor hazır şevk gelmişken yapmak istiyorum
selam kızlar meldam nasılsın

ablacım nasılsın :KK54::KK54::KK54::KK54:

ne yapıcaksın kışlık bakim gaza getireyim seni anlatta:KK1:

sebze istiyorum zuzu :KK56::KK56:kışın yapacak yemek bulamıyorum sonra ağır yemekler yapmak düşüyor bana :KK19::KK19::KK19::KK19:
lutenitsa die bir tarif ilgimi çekti onu da denerim galiba :KK31::KK31::KK31:

közlenmiş biberi patlıcanı işlemden geçmeden direk mi koyuyorsun ?salata için falan değil mi :KK34:fasulyeyi de gölgede kurutuyorsun değil mi :KK53: ben bamya da kurutuyorum fasulyeyi bu yıl yapcam :KK34:kuru patlıcan ve biber yapıyor bizimkiler salçada yapıyorlar asmada yaptık:KK56: ben sebze istiyorum buzlukta hazır mis rahmi mıymıylansada kışa pratik oluyor hazır şevk gelmişken yapmak istiyorum

ablacım nasılsın :KK54::KK54::KK54::KK54:

Canım patlıcan biberi fırına yolluyorum közleniyor.:KK56:..sonra soyuyorum,1er yemeklik koyuyorum..:KK56:kışın çıkarıp doğrayıp kullanıyorum ne olursa:KK1:fasulyeyi kuruttum canım..:KK34:.bu yıl kurutmaya erken davrandık..:KK53:başka ne koyabilirsin ki canım...ben dolapta kızarmış patlıcanı sevmiyorum:KK25:,bamyayı eşim hayatta yemez..:KK19:.başkada ne var:KK28:

sebze istiyorum zuzu :KK56::KK56:kışın yapacak yemek bulamıyorum sonra ağır yemekler yapmak düşüyor bana :KK19::KK19::KK19::KK19:
lutenitsa die bir tarif ilgimi çekti onu da denerim galiba :KK31::KK31::KK31:

koy taze fasulye azıcık domatesle kavur poşetlere koyup buzluğuna yerleştir bezelye koy oh miss miss barbunya koy:)

salatalık dolmasıda harika oluyo kurusu ama

Canım patlıcan biberi fırına yolluyorum közleniyor.:KK56:..sonra soyuyorum,1er yemeklik koyuyorum..:KK56:kışın çıkarıp doğrayıp kullanıyorum ne olursa:KK1:fasulyeyi kuruttum canım..:KK34:.bu yıl kurutmaya erken davrandık..:KK53:başka ne koyabilirsin ki canım...ben dolapta kızarmış patlıcanı sevmiyorum:KK25:,bamyayı eşim hayatta yemez..:KK19:.başkada ne var:KK28:
biz kızartma yemiyoruz canım :KK31:közlenmiş biber patlıcanda koku olur die korkuyorum:KK14: patlıcanı konserve yapanlar var domatesle kavurup kavanozlarda oluyor ondan merak ettim :KK31:biz bamya severiz ailece :KK56::KK56::KK56:niden acele ettin fasulye için :KK1::KK1::KK1:
koy taze fasulye azıcık domatesle kavur poşetlere koyup buzluğuna yerleştir bezelye koy oh miss miss barbunya koy:)

salatalık dolmasıda harika oluyo kurusu ama

fasuleyi kesin yapcam domatesle koku olayı ortadan kalkıyormuş :KK34:
salatalık dolmasını ilk kez duydum kabağı kuruturlar onu bilirim ilginç geldi :KK53:

salatalıkmı o nasılmış hç duymadım güzelmi

bende şaşırdım abla güzel olur galiba :KK56::KK56:
ben şişelere teze asma yaprağı tıkıp attım:KK56:taze asma güzel oluyor buzluğada şoklayıp attım :KK56: sırada patlıcan biber domates fasulye var :KK56::KK56:

X