LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Kızlar:KK3::KK3:Gelmek İstiyorum Buraya Lakin Kotam Doldu:KK5:Ne Çabuk Doldu:KK15:Neyse Ayın Başında Gelirim Artık:KK9:

meldacım oğluşun sünnet olmuş.Rabbim damatlığınıda göstersin:KK71::KK19::KK19:
saol ablacım:KK54:
İyi Akşamlar:KK1:Gündüz Gelmeyince Böyle Oldu:KK9:

:KK3::KK3: İyi Akşamlar Zuzum:KK16:

:KK3::KK3: Okan Bayülgeni İzliyorum Şuan:KK31:

Yaz Olunca Böyle Oluyor :KK14:

Mevlütü Ne Zaman Okutucaksın? Kına Yaptınmı Meldoşum:KK31:
mevlütü bir iki hafta içinde yapcam kına yapmadım canım:26:
Kızlar:KK3::KK3:Gelmek İstiyorum Buraya Lakin Kotam Doldu:KK5:Ne Çabuk Doldu:KK15:Neyse Ayın Başında Gelirim Artık:KK9:

ne çabuk doldurdun kotayı :KK1:sınırsıza geç canım:KK34: ben kotalıda evde olmadığım zamanlarda sınırı aşmıştım:KK53::KK53:

evet ya ne çabuk doldu nerde doldurdun:KK1:bekliyoruz canım

Ah Zuzucum Bi Anlasam Nerde Doldu :KK47:Video Hiç İzlemedim,Şarkı Videosuz Tektük Dinledim Bide Buraya Geldim Ara Ara Bu Yani Ne Çabuk Bitti Bi Anlasam:KK36: Şimdi Ayın Başı Kota Sıfırlandı Geldim:KK55:
saol ablacım:KK54:

mevlütü bir iki hafta içinde yapcam kına yapmadım canım:26:

ne çabuk doldurdun kotayı :KK1:sınırsıza geç canım:KK34: ben kotalıda evde olmadığım zamanlarda sınırı aşmıştım:KK53::KK53:

Kınaya Gerek Bencede Yok :KK31:,Mevlüt Yeter

Sınırsıza Geçmek İstiyorum Bende Yaaa:KK25:

İyiyim Balım,Tatlı Tariflerine Bakıyordum Misafirim Gelicek de :KK31:Sen Nasılsın :KK19:

Şimdi Patetesli Poğaça,Mercimek Salatası Yapmayı Düşünüyorum da Tatlı Henüz Karar Vermedim Daha Önce Yapmadığım Bişiy Olsun İstiyorum :26::KK1: Seninde Annenlere Gitmen İyi Olmuş Stres Atarsın :KK34::KK16:

Şimdi Patetesli Poğaça,Mercimek Salatası Yapmayı Düşünüyorum da Tatlı Henüz Karar Vermedim Daha Önce Yapmadığım Bişiy Olsun İstiyorum :26::KK1: Seninde Annenlere Gitmen İyi Olmuş Stres Atarsın :KK34::KK16:

Güzel canım:KK31: kolay gelsin....:KK56:
Evet canım iyi oldu,ama az kaldı döneceğim artık:KK14:

Bi Tane Tarif Burda Gördüm Kafama Yattı Gibi;Kakaolu Kek Yapmış Şerbetle Islatmış Üstüne Üstüne Krem Şanti Koymuş En Üste de Fındık Parçacıkları Nasıl?:KK1::KK56:Acıktım Haa

Tamamdır O Zaman :KK34:Karar Verilmiştir :KK76::KK1:Aslında Bi Çeşit Daha Etsem Diyorum...:26:

Kurabiye Olmasın Yemez Çünkü Zaten Güya Bişiy Yemiyo :KK37:Ne Zaman Gitsek Ona Hep Hafif Şeyler Yapıyor Bize Geldimide Ya Kahvaltılık Yiyor Yada Form Bisküvi Uyuz Oluyorum:KK60: Ama Benden Şişman Görünüyor Anlamadık Ne İş :26::KK37: Şimdi Diyeceksin Bunları Kime Yapıyosun Diye Tek O Arkadaş Gelmeyecek :KK9: Oda Baksın Dursun Ne Edem :63:

X