LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

SuskunAhu KİM:26:Arkadaş Listemde Ama Tanıyamadım,Nick Değişmiş Sanırım Bi Zahmet Yazın Özelden Kim:KK1:

loca özledik canım seni :KK16:uzun zaman yoktun neler yaptın o bir yıl içinde :KK34::KK34::KK34::KK34:
mjını aldım canım çokk çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :KK16::KK16::KK16::KK16:

Loca hoşgeldin canım:KK69:

Hoşbuldumm :KK16:nasılsın?
İyi yaptın gelmekleeee yoktun uzun süredirr :KK19:

Evet Nerdeyse 1 Senedir Yoktum :KK1:Şükür Kavuşturana :KK16:
loca özledik canım seni :KK16:uzun zaman yoktun neler yaptın o bir yıl içinde :KK34::KK34::KK34::KK34:
mjını aldım canım çokk çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kız Bende Özledim Heee Evime Geçtim Ben Hemen Net Bağlatmamıştık Ondan Yoktum İşte Ama Ben Eski LOCA :KK1::KK1:Hiç Değişmedim :KK9: Bu Arada Canım Teşekkür Etmene Gerek Yok Arkadaşımsın Tabi Duyar Duymaz Yazdım Sana :KK19: Gel Buraya Arada Kafa Dağıtırız:KK34:

Vay Zuzu Sen Gelirmiydin Kız Buralara :KK6:Hangi Rüzgar Attı Seni Buraya :KK1::KK76:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:seni gördüm hemen :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:süpürgeme bindim geldim canımın içi özledim seni çıktın sandım bende uzun zamandır girmiyodum yeni yeni girmeye başladım diyebilirim işte 2-3 aydır falan herhalde

İyi Yaptın Arada Süpürgene Bin Ve Uç Bana :KK52::KK55::KK9: Sen Niye Girmiyodunki Bakiyim Hadi Beni Anladıkda Ama Özlemişi He Seni:KK23:

İyi Yaptın Arada Süpürgene Bin Ve Uç Bana :KK52::KK55::KK9: Sen Niye Girmiyodunki Bakiyim Hadi Beni Anladıkda Ama Özlemişi He Seni:KK23:

gelirim tabiki seni gördüm bırakmam zati:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:valla bir ara girmedim ne bileyim canım istemedi özelden anlatırım sana:KK34:valla bende özlemişim loca ya gece sohbetlerimizi özledim:KK17:

X