LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

SuskunAhu KİM:26:Arkadaş Listemde Ama Tanıyamadım,Nick Değişmiş Sanırım Bi Zahmet Yazın Özelden Kim

loca özledik canım seni uzun zaman yoktun neler yaptın o bir yıl içinde
mjını aldım canım çokk çok teşekkür ederim iyi dileklerin için

Loca hoşgeldin canım

Hoşbuldumm nasılsın?
İyi yaptın gelmekleeee yoktun uzun süredirr

Evet Nerdeyse 1 Senedir Yoktum Şükür Kavuşturana
loca özledik canım seni uzun zaman yoktun neler yaptın o bir yıl içinde
mjını aldım canım çokk çok teşekkür ederim iyi dileklerin için

Kız Bende Özledim Heee Evime Geçtim Ben Hemen Net Bağlatmamıştık Ondan Yoktum İşte Ama Ben Eski LOCA Hiç Değişmedim Bu Arada Canım Teşekkür Etmene Gerek Yok Arkadaşımsın Tabi Duyar Duymaz Yazdım Sana Gel Buraya Arada Kafa Dağıtırız

loca hoşgeldin canım uzun bir aradan sonra merhabaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Vay Zuzu Sen Gelirmiydin Kız Buralara Hangi Rüzgar Attı Seni Buraya

seni gördüm hemen süpürgeme bindim geldim canımın içi özledim seni çıktın sandım bende uzun zamandır girmiyodum yeni yeni girmeye başladım diyebilirim işte 2-3 aydır falan herhalde

İyi Yaptın Arada Süpürgene Bin Ve Uç Bana Sen Niye Girmiyodunki Bakiyim Hadi Beni Anladıkda Ama Özlemişi He Seni

İyi Yaptın Arada Süpürgene Bin Ve Uç Bana Sen Niye Girmiyodunki Bakiyim Hadi Beni Anladıkda Ama Özlemişi He Seni

gelirim tabiki seni gördüm bırakmam zativalla bir ara girmedim ne bileyim canım istemedi özelden anlatırım sanavalla bende özlemişim loca ya gece sohbetlerimizi özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…