LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

diğerlerini bilmiyorum tatlım huri o zamanlar tatile girmişti gitti gidiş o gidiş daha da gelmedi masal yoğun çok gelemiyor kk ye hiç hevin meşgul kız düğün hazırlıkları felan öyle yani:97:
satmaz o bizi locam merak etme sen napsın oda bir hafta sonu var eniştemin beraber vakit geçiriolar kıyamam ben onlara bu gece gelir meg

haftasonu değil kaç gündür yokbugün ikindin de online dı ama gelmedi buraya başka topiklere yazıyür

Birbirimizi tamamlarız

O kadar içtiğim vitaminler kan iğneleri nereye gidiyo anlamadım

hmm anladım

selam ikizgilim kız hayırdır mendil sallıyon barıştınızmı yoksa

bidenecik hevinim davetiyeniz değişmiş bunuda beğendim

evet balım ya buna karar verdik sonunda yani gına gelmişti valla
nişanlım çok beğendi ne çok sade nede çok şık dedi tamam dedim ertesi gün basıldı, yoksa karar değiştirirdim yine

canımm karar verdim dönüş yaptım kkya
hani nerde kiminle anlat bakim

hoşbuldum dominaa nasılsın
iyi nolsun sen nasılsın görüşmeyeli özledim
nişanlım çok beğendi ne çok sade nede çok şık dedi tamam dedim ertesi gün basıldı, yoksa karar değiştirirdim yine

aa ben de bakıcam

iyi nolsun sen nasılsın görüşmeyeli özledim

aa ben de bakıcam

iyiyim canım ya nolsun hazırlıklar işte ama yoruldum baya, bitsede gitsek modundayım, kafa nereye biz oraya malum
canım facede eklemiştim, ama sana sitedeki haliyle göstereyim

canımm karar verdim dönüş yaptım kkya
hani nerde kiminle anlat bakim

hoşbuldum dominaa nasılsın

demek dönüş yaptın ya varya bizde domayla diyoduk bugün nerde bu kızlar diye kalplerimiz karşılıklıymış he

ya insan karar değişip duruyor demi ama ben beğendim buna benzer bi davetiye görmüştüm birinde daha

valla kalp kalbe karşıymış canım benim
ya face çok takılıyordum, orayıda malum şafaklarla doldurdum sıkıldım baya ordanda, şafak yazıp çıkıyorum, sizide çoook özledim dedim olmaz bu böyle, kürkçü dükkanı yolu banada gözüktü

sorma locam ya, bugünde müzikleri ayarlayalım dedik yine hemfikir olamadık nolcak bu halimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…