LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

iyiyim canım ya nolsun hazırlıklar işte ama yoruldum baya, bitsede gitsek modundayım, kafa nereye biz oraya malum
canım facede eklemiştim, ama sana sitedeki haliyle göstereyim

çok güzelmiş canım az kalmış düğüne de çok mutlu olun inşallah :81:

çok güzelmiş canım az kalmış düğüne de çok mutlu olun inşallah :81:

çok sağol canım darısı başına inşallah
az kaldı gerçekten .. bide biz ayrı ülkelerdeyiz, ben almanyada nişanlım istanbulda, 7 aydır görmüyoruz birbirimizi, düğünden çık kavuşma heycanı var, an itibariyle tam 10 gün kaldı kavuşmamıza

ya ben hala çok takılıyorum face hatta bugün bi dondurdum hesabı dayanamadım açtım geneama çok özlemiştik seni bitanem sin yaaamüzik konusundada mı anlaşamadınız ben yardımcı olayım sana

sen istanbula mı geleceksin sonra? yoksa o mu almanyaya geliyor nerde kavuşuyorsunuz

çok zordur ya farklı ülkelerde olmakama bi bakıma güzel birşey daha kıymetli olursunuz birbirinizin için

ya ben hala çok takılıyorum face hatta bugün bi dondurdum hesabı dayanamadım açtım geneama çok özlemiştik seni bitanem sin yaaamüzik konusundada mı anlaşamadınız ben yardımcı olayım sana

gördüm ya bi ara dondurduğunu, o sırada seni etiketliyemiyordum inat ettim 3 4 defa yaptım olmadı, ama sen görmüşsün yinede
bende çook özledim hepinizi bitanem ya iyiki varsınız

bak locam elimizdeki şarkılar şunlar:

La Valse - Fun fun
Whitney Houston - I will always love you
Bora Öztoprak - Seni Seviyorum (bizim şarkımız )
Soner Arıca - Seni seviyorum (buda bizim şarkımız, ama dans için biraz hızlı malesef)
Nilüfer - Ta uzak yollardan (buda bize en çok uyan şarkım, nişanda kullanmıştık ama düğüne gelen çoğu kişi, hatta hemen hemen yüzde 80i duyup görmemişti, nişanlımında en çok istediği şarkı)

Benim sıralamam şöyle:

Giris - Fun fun
İlk dans - Whitney Houston 'İ will always love you'
İkinci dans - Bora Öztoprak 'Seni Seviyorum'

Nişanlımın sıralaması:

Giriş - Whitney Houston 'I will always love you'
İlk dans - Bora Öztoprak 'Seni seviyorum'
İkinci dans - Nilüfer 'Ta uzak yollardan'

ne dersiniz ??

sen istanbula mı geleceksin sonra? yoksa o mu almanyaya geliyor nerde kavuşuyorsunuz

10 gün sonra ben istanbula geliyorum nasipse kuzum, balayından sonra vize başvurusu yapıcaz ben almanyaya dönücem, evimizi düzlicem o gelene kadar, artık şansımız varsa 1 ayda çıkar vizesi inşallah yani düğünden sonra yine bir bilemedin iki ay ayrı kalıcaz ama sonrası nihai kavuşma

çok zordur ya farklı ülkelerde olmakama bi bakıma güzel birşey daha kıymetli olursunuz birbirinizin için

hemde çok zor locam, bi ara alışıyor gibi oluyorsun sonra yine boğuluyorsun
evet herkes öyle diyor, dahada kıymet bilirsiniz diyorlar, herşeyin hayırlısı bitanem ya, yaşanması gerekiyormuş

:78::78::78::78::78::78::78::78::78:

merhabaa

istanbul ortak nokta

istanbul gördüğüm en güzel şehir hayranım oraya, Allahım inşallah bir gün orda yaşamayı nasip eder, en büyük hayalim diyebilirim

:78::78::78::78::78::78::78::78::78:

niye utandın kız kırmızılım

demek tam etiketlediğin sırada dondurmuşum şansa bak ama gördüm canım benim sağolasın

hmm şu şarkıları ben bi dinleyimde öyle geleyim

ne güzel ya
benim de bir sevgilim olsa, anne benim niye yok

geç olsun güç olmasın bitanemkısmet işdeherşey gönlünüzce olsun bitanem

İhihihi. Hoşdalaymış olim baree :76::76:

ne güzel ya
benim de bir sevgilim olsa, anne benim niye yok

oyy kuzum benim olur oda inşallah, Allahtan hep hayırlısını dile canım, bak ben hep nişanlıma mucizem derim, o Allahın bana lutfu, kabul olmuş duam, hep dua ettim ve o çıktı karşıma şükürler olsun darısı başına inşallah canım

geç olsun güç olmasın bitanemkısmet işdeherşey gönlünüzce olsun bitanem

öyle locam, herşeyde bi hayır vardır, amiiin bitanem cümlemizin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…