LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ömür şaka maka şimdi biz zina etmiş mi oluyoruz bu durumda :18:eğer bu durum doğruysa
Öyle mi oluyo dersin:18:Hiç bi bilgim yok bu konuda ama bi bilene mutlaka sormak lazım:26:
yüreğinizin kıyılarına yalovadan sıcacık bir merhaba nasılsınız arkadşlar moralimin bozuk olduğu bu günlerde benide alırmısınız aranıza

YalovaMerhaba hoşgeldin neden bozuk moralin anlatmak istersen dinleriz

yüreğinizin kıyılarına yalovadan sıcacık bir merhaba nasılsınız arkadşlar moralimin bozuk olduğu bu günlerde benide alırmısınız aranıza

ay canım ya almaz olurmuyuz hiç gel tabi sendehoşgeldin çok sıcak bi misafir oldun bize nasılız diye sordun da ben biraz karışığım şu ara hatta şoktayım yani öyle bayiliciğim şimdi senin neyin var canım anlat hele?

Locaaaa şimdi bi arkadaşıma sordum dini bilgileri olan bi arkadaş benim bildiğim boş ol dendiğinde düşer diyo

Öyle mi oluyo dersin:18:Hiç bi bilgim yok bu konuda ama bi bilene mutlaka sormak lazım:26:

hoşbulduk canım sağol.11 aydan beri süregelen bir birlikteliğim var erkek arkadşımla birbirimizi çok seviyoruz fakat onu cuma günü işten çıkardılar.eğer istanbuldfa iş bulamazsa memleketine dönmek zorunda kalıcak eğer o memleketine dönerse biz ayrılmak zorunda kalıcakmışız orda aldığı maaşla ev geçindirmesi zor olurmuş.işten ayrılmasına mı üzüleyim,ayrılmamız gerektiğinemi bilemiyorum ona bişeyde belli edemiyorum morali çok bozuk çünkü.ama ben onun çok seviyorum onsuz yaşayamamki

evet canım kocanla nikah düştümü işde hala ilişkin devam ederse kocanla zina etmiş oluyosun öfffff çok fena bi durum mesela aldattımı kocan nikah o zamanda düşermiş adam karısıyla ilişkiye girse hem aldatıp bu sefer karısıyla zina etmiş oluyomuş çok dikkat etmek lazım
Of of.
Sinirlerim feci bozuk.

ay kırmızılım senin neyin var dünkü anlattıkların mı? ay teselli smiley yokay bugün herkesin moral 0

Neden hemen bu kadar karamsarlığa kapıldınız daha cuma günü işten çıkmış belki bulur canım..Ne iş yapıyo mesleği ne:26:

Yok abla ne dünü.
Ben onu coktan atlattım.
Bitti. O mesele gercekten bitti.
Ben su 12 hazirana kızıyorum.
Ülkeme kızıyorum.
Sinirliyim.

Locaaaa şimdi bi arkadaşıma sordum dini bilgileri olan bi arkadaş benim bildiğim boş ol dendiğinde düşer diyo

hmmm diyosun :44:ama günah olduğu kesin de bilmemki bi hocaya sormak lazım ama benim bu dediğim boşanmak olmasada ona yakın bişiy olduğu kesin:26:

memleketi neresi arkadaşınızın ve siz nerde oturuyorsunuz?ayrıca koca istanbulda iş bulunmazmı canım vardır elbet

Neden hemen bu kadar karamsarlığa kapıldınız daha cuma günü işten çıkmış belki bulur canım..Ne iş yapıyo mesleği ne:26:

karamsarlığa kapılan benim onun bu düşüncelerimin hiçbirinden haberi yok olsa kızar neden bukaadar kendini üzüyon diye.inşallah bulur canım rabbimden tek isteğim bu.atatürk havayollarında güvenlik görevlisiydi canım

karamsarlığa kapılan benim canım.inşallah bulur tek dileğim bu rabbimden.özel güvenlik görevlisi canım

İnşallah bulur canım bozma moralini

ikiz81 alttan altan bakma öyle yukarı gelsene sende

canım çok karamsarsın sen ama öyle olma lütfen bulur bi iş merak etme

elimdeki mutluluğu kaybetmek istemediğim için karamssarım.ama umudum var o ist.iş bulamsa memleketine döse bile ben onu bırakmıcam o benim mutluluğum nefes alma nedenim onsuz nefes alamamkiş ben

canlar ben çıkıyorum bi yemek molası vereyim sonra gelirim geri

meg kanka bu arada küstüm sana bilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…