LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

iyiyim canım ya nolsun hazırlıklar işte ama yoruldum baya, bitsede gitsek modundayım, kafa nereye biz oraya malum :KK9:
canım facede eklemiştim, ama sana sitedeki haliyle göstereyim

kivilcim5338.jpg

çok güzelmiş canım :KK16: az kalmış düğüne de :KK52: çok mutlu olun inşallah :KK71: :81:

çok güzelmiş canım :KK16: az kalmış düğüne de :KK52: çok mutlu olun inşallah :KK71: :81:

çok sağol canım :KK69: darısı başına inşallah :KK69:
az kaldı gerçekten .. bide biz ayrı ülkelerdeyiz, ben almanyada nişanlım istanbulda, 7 aydır görmüyoruz birbirimizi, düğünden çık kavuşma heycanı var, an itibariyle tam 10 gün kaldı kavuşmamıza :nazar:

valla kalp kalbe karşıymış canım benim :KK69:
ya face çok takılıyordum, orayıda malum şafaklarla doldurdum sıkıldım baya ordanda, şafak yazıp çıkıyorum, sizide çoook özledim dedim olmaz bu böyle, kürkçü dükkanı yolu banada gözüktü :KK1:

sorma locam ya, bugünde müzikleri ayarlayalım dedik yine hemfikir olamadık nolcak bu halimiz :KK53:

:KK70:ya ben hala çok takılıyorum face hatta bugün bi dondurdum hesabı dayanamadım açtım gene:KK9:ama çok özlemiştik seni bitanem sin yaaa:KK16::KK19::KK19:müzik konusundada mı anlaşamadınız :KK1:ben yardımcı olayım sana

az kaldı gerçekten .. bide biz ayrı ülkelerdeyiz, ben almanyada nişanlım istanbulda, 7 aydır görmüyoruz birbirimizi, düğünden çık kavuşma heycanı var, an itibariyle tam 10 gün kaldı kavuşmamıza :nazar:

:KK69: sen istanbula mı geleceksin sonra? yoksa o mu almanyaya geliyor nerde kavuşuyorsunuz :KK9:

çok zordur ya farklı ülkelerde olmak:KK59:ama bi bakıma güzel birşey daha kıymetli olursunuz birbirinizin için:KK31:

:KK70:ya ben hala çok takılıyorum face hatta bugün bi dondurdum hesabı dayanamadım açtım gene:KK9:ama çok özlemiştik seni bitanem sin yaaa:KK16::KK19::KK19:müzik konusundada mı anlaşamadınız :KK1:ben yardımcı olayım sana

:KK60: :KK60:

gördüm ya bi ara dondurduğunu, o sırada seni etiketliyemiyordum inat ettim 3 4 defa yaptım olmadı, ama sen görmüşsün yinede :KK52:
bende çook özledim hepinizi bitanem ya iyiki varsınız :KK69:

bak locam elimizdeki şarkılar şunlar:

La Valse - Fun fun
Whitney Houston - I will always love you
Bora Öztoprak - Seni Seviyorum (bizim şarkımız )
Soner Arıca - Seni seviyorum (buda bizim şarkımız, ama dans için biraz hızlı malesef)
Nilüfer - Ta uzak yollardan (buda bize en çok uyan şarkım, nişanda kullanmıştık ama düğüne gelen çoğu kişi, hatta hemen hemen yüzde 80i duyup görmemişti, nişanlımında en çok istediği şarkı)

Benim sıralamam şöyle:

Giris - Fun fun
İlk dans - Whitney Houston 'İ will always love you'
İkinci dans - Bora Öztoprak 'Seni Seviyorum'

Nişanlımın sıralaması:

Giriş - Whitney Houston 'I will always love you'
İlk dans - Bora Öztoprak 'Seni seviyorum'
İkinci dans - Nilüfer 'Ta uzak yollardan'

ne dersiniz ?? :KK37:

:KK69: sen istanbula mı geleceksin sonra? yoksa o mu almanyaya geliyor nerde kavuşuyorsunuz :KK9:

10 gün sonra ben istanbula geliyorum nasipse kuzum, balayından sonra vize başvurusu yapıcaz ben almanyaya dönücem, evimizi düzlicem o gelene kadar, artık şansımız varsa 1 ayda çıkar vizesi inşallah yani düğünden sonra yine bir bilemedin iki ay ayrı kalıcaz ama sonrası nihai kavuşma :KK69: :KK69:

çok zordur ya farklı ülkelerde olmak:KK59:ama bi bakıma güzel birşey daha kıymetli olursunuz birbirinizin için:KK31:

hemde çok zor locam, bi ara alışıyor gibi oluyorsun sonra yine boğuluyorsun :KK14:
evet herkes öyle diyor, dahada kıymet bilirsiniz diyorlar, herşeyin hayırlısı bitanem ya, yaşanması gerekiyormuş

:78::78::78::78::78::78::78::78::78:

merhabaa :KK3: :KK3: :KK3:

:KK60::KK60::KK60:istanbul ortak nokta

:KK9: :KK9: istanbul gördüğüm en güzel şehir hayranım oraya, Allahım inşallah bir gün orda yaşamayı nasip eder, en büyük hayalim diyebilirim :KK69:

:78::78::78::78::78::78::78::78::78:

niye utandın kız kırmızılım:KK69::KK3:
:KK60: :KK60:

gördüm ya bi ara dondurduğunu, o sırada seni etiketliyemiyordum inat ettim 3 4 defa yaptım olmadı, ama sen görmüşsün yinede :KK52:
bende çook özledim hepinizi bitanem ya iyiki varsınız :KK69:

bak locam elimizdeki şarkılar şunlar:

La Valse - Fun fun
Whitney Houston - I will always love you
Bora Öztoprak - Seni Seviyorum (bizim şarkımız )
Soner Arıca - Seni seviyorum (buda bizim şarkımız, ama dans için biraz hızlı malesef)
Nilüfer - Ta uzak yollardan (buda bize en çok uyan şarkım, nişanda kullanmıştık ama düğüne gelen çoğu kişi, hatta hemen hemen yüzde 80i duyup görmemişti, nişanlımında en çok istediği şarkı)

Benim sıralamam şöyle:

Giris - Fun fun
İlk dans - Whitney Houston 'İ will always love you'
İkinci dans - Bora Öztoprak 'Seni Seviyorum'

Nişanlımın sıralaması:

Giriş - Whitney Houston 'I will always love you'
İlk dans - Bora Öztoprak 'Seni seviyorum'
İkinci dans - Nilüfer 'Ta uzak yollardan'

ne dersiniz ?? :KK37:

demek tam etiketlediğin sırada dondurmuşum şansa bak ama gördüm canım benim sağolasın:KK16:

hmm şu şarkıları ben bi dinleyimde öyle geleyim :KK55:

10 gün sonra ben istanbula geliyorum nasipse kuzum, balayından sonra vize başvurusu yapıcaz ben almanyaya dönücem, evimizi düzlicem o gelene kadar, artık şansımız varsa 1 ayda çıkar vizesi inşallah yani düğünden sonra yine bir bilemedin iki ay ayrı kalıcaz ama sonrası nihai kavuşma :KK69: :KK69:

hemde çok zor locam, bi ara alışıyor gibi oluyorsun sonra yine boğuluyorsun :KK14:
evet herkes öyle diyor, dahada kıymet bilirsiniz diyorlar, herşeyin hayırlısı bitanem ya, yaşanması gerekiyormuş

:KK9: :KK9: istanbul gördüğüm en güzel şehir hayranım oraya, Allahım inşallah bir gün orda yaşamayı nasip eder, en büyük hayalim diyebilirim :KK69:

ne güzel ya :KK69:
benim de bir sevgilim olsa, anne benim niye yok :KK60: :KK60:

geç olsun güç olmasın bitanem:KK16:kısmet işde:KK31:herşey gönlünüzce olsun bitanem:KK16::21:

İhihihi. Hoşdalaymış olim baree :76::76:

:KK1: :KK1:

ne güzel ya :KK69:
benim de bir sevgilim olsa, anne benim niye yok :KK60: :KK60:

oyy kuzum benim olur oda inşallah, Allahtan hep hayırlısını dile canım, bak ben hep nişanlıma mucizem derim, o Allahın bana lutfu, kabul olmuş duam, hep dua ettim ve o çıktı karşıma şükürler olsun :KK69: darısı başına inşallah canım :KK71:

geç olsun güç olmasın bitanem:KK16:kısmet işde:KK31:herşey gönlünüzce olsun bitanem:KK16::21:

öyle locam, herşeyde bi hayır vardır, amiiin bitanem cümlemizin inşallah :nazar:

X