ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

D vit baktılarmı bilmiyorum

Bu günkü menüm 10 kasım
Sabah
1 yumurta lor peynirli yağda kırdım
Cay limonlu 1 tane şekersiz
1 kaşık tahin pekmez
Öğlen
Süt
Kayısı 4 tane
1 tane kahve şekersiz
Akşam
1 kase bulgur pilavı
3 tane mercimek köftesi
1 kaşık krem şanti ( akşama doğum günü hazırlığı var yaparken kaşıktakini yedim
Akşam yememeye dikkat edicem yersem yazarım büyük ihtimal yiycem o kalabalıkta tabağımı nereye bırakayım

Menüme ek ( zorda olsa yememeye çalıştım )
Baklava 1 dilim
Yarım tane etimek tatlısı
1 avuç çekirdek
Cay şekersiz
Yemediklerim ödül hallettim bence
(Pogaça ve biberli ve açma ve pasta yemedim çocuklarıma yedirdim baklavayıda yemediler kalanları ben yedim az yemeye çalıştım arkadaşlar

Kizlar birkac gundur biraz rahatsizim. Ondan gelemedim kusura bakmayin. Biraz toparlandim şimdi. Siz nasilsiniz neler yapiyorsunuz?

Bence de bu takviyeler vucudu duzene sokuyor metabolizma da hizlaniyor. Bem kullanirken de hizli vermistim. Belki istahini mi acti acaba senin Ikra meyra

Selam kizlaar. Kimse tarti fotosu atmamis. Benim de anca firsatim oldu kusura bakmayin.

Dun 65.1 cikmistim ama bugun boyle cikti. Reglim cok yakin ondandir umarim bu sonuc

Iyi geceler kizlar,

Umarim herkes iyidir.

Bu hafta yine hastane islerim var ama

Cuma gunu kilo vermeye başlıyorum.

Bugun aksam ki kilom. 59.8 kg.

Ama hala 4 hafta var.

Gorusuruz.

Eklentiler

• IMG_20191113_213055.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 24
Kilom 67.500 lerde paylaşmaya unuttum kızlar yoruyor ustune grip oldun fıtıkta agrıyor çok yorucu gunlerdeyim ikizler 5 dkk durmuyorlar

Selam kizlar,

Iki gundur hastanede antibiyotik tedavisi goruyordum. Hayattan bezmis bir sekilde.

Artik buralardayim. Carsamba gunu bir degerlendirme yapalim .

11 Aralik yarismanin son gunu . Yilbasina girmeden once 3-5 kilo versek kardir.

Sagol lilycim, hosbulduk . Nasilsin.

Butun kilolalari toparlayacagiz.

Yarin da gecmise bakayim. Sanirim tekli sisteme gececegiz.
İyiyim canim devam ediyorum hala sınav zamani geçen hafta cozutmuslugum var tabi ama yılmadım battı balık yan gider demeden devam ediyorum iyi kotu
Olur bence de oyle yapalim.
Yılbaşına kadar uzatsak da olur 5lileri görsem süper olurdu

63 lerdesin sin ne kalmis beee.

Aradaa cozutmak bir sey yapmiyor. Sinav donemi oluyor , stres oluyor, hastalik oluyor. Ben de cok cozuttum ama basladigim zaman tam basliyorum yani.

63 lerdesin sin ne kalmis beee.

Aradaa cozutmak bir sey yapmiyor. Sinav donemi oluyor , stres oluyor, hastalik oluyor. Ben de cok cozuttum ama basladigim zaman tam basliyorum yani.
Aynen sonra kendine gel dedim şimdilik devam ediyorum yılbaşına kadar tartı 5lileri gösterse daha ne isterim. Sonda da geriye 55 56ya düşmek kaliyo. Üst bölgem buraya ilk yazdığımdan bu yana inceldi belim tekrar ince göbek de azaldı ayaktayken hic yok oturunca biraz çıkıyor o kadar kaldi geriye depo basen yaglari . Sen ne alemdesin baslaidn mi tekrardan bide senin hedefin kaç kiloydu unuttum onu

Superrr. Biraz daha sikarsan 11 Aralikta 50 leri gorebilirsin. Sonra da bir sure korumaya gecip , kisi atlatip tekrar baslarsin.

Benim hedefim yok artik cunku herkes su anki kilomun bana daha fazla yakistigini soyluyor. Malum butun kilom kalcada toplaniyor. ama 11 Araliga kadar gittigim yere kadar gidecegim.

Burada senle ilk konuşurken 68e yakındı kilom. Halimden memnn değildim şimdi kendimi seviyorum ama kalçadan vermek istiyorum artık bende bi hemen hemen 5 kg atmak istiyorum kalcamdan farkeder inşallah yaa . Hatta 57 desen nerdeyse 7kg. İnşallah veririz kilolarimizi güzelce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…