ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

8 kasım menüm
Sabah süt
Kayısı 4 tane
Öğlen
Patlıcan sögüşü
3 yemek kaşığı tahin pekmez
Yoğurt
2 dilim kepek ekmeği
Akşam
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği
3 çatal patlıcan söğüş ( misafir var diye yemedim )
Akşam
Şekersiz çay ve kahve
1 dilim tramisu
1 Avuç çekirdek
Akşam uyumadan
1 maden suyu ve limon karışımı içtim
Sarellam Sarellam

Olsun canım ödem o yağ değil ki
Bulgur , brokoli, karnabahar, turşu ,kuru fasulye,nohut vb yedikten sonra tartilma insanın morali bozuluyor beyne olumsuz msj gidiyor
Her gün bulgur yersem cnm kilom gider mi hem sütte olur ? Benim arkadaş diyor kilo yapar yeme fazla
Aklım karıştı ? Bu ay 2 kilo versem süper olur 🙄

Noldu bana anlamıyorum çinko ,b12, demir of off degerlerim yerde diye verildi ama kilo yaptı bana 😳😳
Canım sende başka bişey olmasın bu dediklerinin hepsini kullandım bende kilo yapmadı , B12, çinko demir üstüne birde multivitamin aldığım dönem oldu ama diyet yaparken hemde tam tersi hızlı kilo verdim. D vit degerin ne alemde tiroit olmasın sende

Her gün bulgur yersem cnm kilom gider mi hem sütte olur ? Benim arkadaş diyor kilo yapar yeme fazla
Aklım karıştı ? Bu ay 2 kilo versem süper olur 🙄
Bence yeme
Bulgur yerine dereotu yiyebilirsin bulgurdan daha çok süt yapar gün içinde imkanın varsa badem ,dereotu ,yumurta , özellikle keçi boynuzu pekmezi, mandalina yemeye calis

Bence yeme
Bulgur yerine dereotu yiyebilirsin bulgurdan daha çok süt yapar gün içinde imkanın varsa badem ,dereotu ,yumurta , özellikle keçi boynuzu pekmezi, mandalina yemeye calis
Pekmezin kalorisi yüksek olduğu için kahvaltıda tahinle yiyorum cnm
Bu hafta pazara gidemedim 2 gün bulgur ve suyla idare edeceğim cnm
Pazara gidince alırım daha 😞

Bu günkü menüm 9kasım
Sabah
Süt
3 kayısı
Öğlen
Yağda 1 yumurta 3 kaşık lor peyniri koydum
Şekersiz çay limonlu 3 bardak
1 tl su
Şekersiz kahve
Akşam
1 kase türlü patlıcan
1 kase yoguurt
1 nescafe
1 avuç çekirdek
2 tl su
Sarellam Sarellam

Menüm
Sabah 1 çay bardağı süt +4 kaşık musli+kakao+ 3 Brezilya cevizi
Öğlen 3 minik kuru incir 1 mandalina yarım elma
Ara sade kahve
Akşam 2 tane çöp şiş ızgara kırmızı et ,3 kaşık barbunya

Canım sende başka bişey olmasın bu dediklerinin hepsini kullandım bende kilo yapmadı , B12, çinko demir üstüne birde multivitamin aldığım dönem oldu ama diyet yaparken hemde tam tersi hızlı kilo verdim. D vit degerin ne alemde tiroit olmasın sende
Ths de yuksek canım pazartesi tekrar kan vericem 4.68 ths 😑

X