ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kizlaaaar düştü yine paylaşımlar. Nerdesiniiz? Ben kayinvalidelerde gece yarilarina kadar yedim valla. Kizimin artigidir meyvedir bilmemnedir derken. Yarin sabah tartilicam korkuyorum.

21 ekim menum

Sabah
Yumurta kirmasi
Peynir
Zeytin
Domates
Cay
1 dilim ekmek
Yarim cubuk cikolata

Ara
1 mandalina
1 avuc leblebi

Aksam
Kiymali pide 3 parca buyuk degildi
Domates yesilik
Ayran

Su 1 litre

Spor yarim leslie

Teşekkürler cnm bu gün dediklerini yaptım cnm
Geçmedi belimde agrıyor
Yarın doktora gidicem daha işallah iyi olurum
Doğum yaptıktan sonra hiç gözüm açılmadı
Hemen etki etmez bir kaç gun tekrar et vikis te iyi gelir cnm yada bengay bengay sur agrıyan yerine ardından ısınmış havlu ile kapat sabaha kadar dursun havlu yada atlette olur

21 Ekim menüm
Sabah / 1 buçuk yumurta haşlanmış, zeytin ve peynir
Öğlen / kahve ve galeta.
Akşam / türlü yemeği ve salata
Çay yanında 1 dilim kek
Limonlu su 2 lt

Sarellam

Nana929
Nana dogura dogura yaşlandın kız
Su emojiler cikiyormu hanımlar
Şaka bir yana çok geçmiş olsun canım kıyamam sana inşallah hemen toparlarsin da kuzucunla rahat rahat ilgilenebilesin
Güzel tanıydı ama ben gençleştim
Teşekkürler cnm bu aralar paylaşım yapmıyorum menü çünkü halim yok yemek hazırlayayım ekmek arası makarna vs geçiştiriyorum
Biraz toparlanayım yazarım

Teşekürler ederim.viks evde cnm yok randevu aldım yarın işallah giderim olmadı eczaneden viks alırım cnm

Viks evde bulunsun bence canim doktora gitsen de al yine. Ben her derdimi viksle hallediyorum valla. Bogazim agriyosa boğazıma suruyorum. Karnim agriyosa karnima ayaklarima suruyorum. Bi yerim tutulmussa oraya suruyorum. Kizim bi yerini vursa morarmasin diye oraya suruyorum. Her derde deva resmen
Aynısını yazmışım gözün aydın olsun cnm az kalmış eşinin gelmesine allah kavuştursun
Sagol canim insallah
Biz buralardayiz gel canım sende
Herkeste bir telaş var.
Tartın sana supriz yapsın sende kocana :)
Pek surpriz olmadi bakalim tartim
Bugunden itibaren sıkı kontrol ilan ediyorum kendime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…