ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kizlar hindistan cevizi yagi deneyen var mi? Kahveye falan konuyormus ya. Ona mi baslasam acaba..
Denemedim ama sute hindistan cevizi tarcın ceviz için yada fındık yada badem 2 çorba kaşık yogurt sevdiğim meyvelerden yada cennet meyvesi ekleyip blendırlayıp içiyordum faydası vardı 😊

Viks evde bulunsun bence canim doktora gitsen de al yine. Ben her derdimi viksle hallediyorum valla. Bogazim agriyosa boğazıma suruyorum. Karnim agriyosa karnima ayaklarima suruyorum. Bi yerim tutulmussa oraya suruyorum. Kizim bi yerini vursa morarmasin diye oraya suruyorum. Her derde deva resmen :KK48:

Sagol canim insallah:KK36:

Pek surpriz olmadi bakalim tartim:KK48:
Bugunden itibaren sıkı kontrol ilan ediyorum kendime.
Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum viks artık ben de uygularım . Viks Sürüp banyomu yapılıyor. Yoksa sıcak su döksem sonra mı sürsem viks ?cnm .

Slm kızlar nasılsınız

İyiyim canim ben. Sen nasilsin?
Denemedim ama sute hindistan cevizi tarcın ceviz için yada fındık yada badem 2 çorba kaşık yogurt sevdiğim meyvelerden yada cennet meyvesi ekleyip blendırlayıp içiyordum faydası vardı 😊

Bunlar da ilginçmiş. Hani kahveye falan ekliyorlar ya. Veya sabah ac karna bi tatli kasigi yiyip uzerine iki bardak su icen var. Ben evde bulabilirsem yagimi kahveye koymaya baslamayi düşünüyorum.
Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum viks artık ben de uygularım . Viks Sürüp banyomu yapılıyor. Yoksa sıcak su döksem sonra mı sürsem viks ?cnm .
Canim sicak dusa gir. İyice yumusar tutulan yerin. Sonra hemen viksi sür üzerine de tulbent falan bir sey sar. Ben cok faydasini goruyorum. İnsallah sana da iyi gelir. Eger kokusundan veya yapisindan rahatsiz olursan, gece surduysen sabah girersin dusa tekrar. Beni rahatsiz etmiyor yikamiyorum tekrar.

İyiyim canim ben. Sen nasilsin?

Bunlar da ilginçmiş. Hani kahveye falan ekliyorlar ya. Veya sabah ac karna bi tatli kasigi yiyip uzerine iki bardak su icen var. Ben evde bulabilirsem yagimi kahveye koymaya baslamayi düşünüyorum.

Canim sicak dusa gir. İyice yumusar tutulan yerin. Sonra hemen viksi sür üzerine de tulbent falan bir sey sar. Ben cok faydasini goruyorum. İnsallah sana da iyi gelir. Eger kokusundan veya yapisindan rahatsiz olursan, gece surduysen sabah girersin dusa tekrar. Beni rahatsiz etmiyor yikamiyorum tekrar.
Cennet hurmalı milkshake tarifi

Malzemeler:

1 bardak için;

• 1 adet olgun hurma
  • 1 bardak süt
  • 1/2 çay kaşığı tarçın (isteğe bağlı)
  • 1 ceviz 2 çorba kaşık yogurt
  • 1 çorba kaşık hindistan cevizi
Hazırlanışı:

• Hurmayı arzuya göre kabuklu ya da kabuksuz kullanabilirsiniz. Hurmayı dörde bölün. Varsa çekireklerini çıkarın.
  • Süt miktarını kullanacağınız bardağa göre ölçün.
  • Bütün malzemeyi blenderda karıştırın. Servis bardağına alın
  • Hurma ne kadar olgun olursa, o kadar pürüzsüz olacak ve şeker miktarı o oranda fazla olacaktır. Eğer çok olgun değilse, yeteri kadar bal ile tatlandırın.
  • Süt yerine badem sütü tercih edebilirsiniz.
  • Cennet hurması (ya da Trabzon hurmasını) satın alırken olgunlarını tercih edin. Eğer tam olgunlaşmamış ise, bekleterek olgunlaşınca kullanın.
  • İster ara ögün ister ana ögün yerine yapabilirsiniz
  • Ananaslı muzlu kivili çilekli milkshake yapabilirsiniz
    5d8cb1b32269a22b88b11f8a.jpg

Son düzenleme:
Merhaba kızlar benim kızın boğazları çok fena oldu antibiyotik başladık hep ağlıyor onunla ilgileniyorum regl olamadım 11 gün attı anesteziden mi diye düşünüyorum ameliyatım daha 1 ay olmadı ama ödem doluyum bi dönemim gelse rahatlicam pek giremeyebilirim menü bildirimi zaten yapamıyorum idare edebilirseniz çok sevinirim
Geçen haftaki kilomu bile hatırlamıyorum ilk sayfada da göremedim ama artıdayım sanırım takım arkadaşlarım bu hafta affedin haftaya çok güzel eksi olacak inş:KK23:

Eklentiler

• 967C6566-03D9-44F8-A1CE-D0A186512020.jpeg
    967C6566-03D9-44F8-A1CE-D0A186512020.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 21
Iyi geceler kizlar

Bu aralar bir hayli yoğunum ve keyfim yok. Fotoğrafı yukleyip kacacagim.

Bu hafta artiya gectim cunku cok fazla diyet modunda degilim. Bahane uretecek degilim ve gerekeni yapmadim. Topige de cok ugrayamiyorum kusuruma bakmayın. Kilo verenleri tebrik ediyorum.

Hesaplamalar

30 ekim 2019

20 Kasım 2019

11 Aralık 2019

Eklentiler

• IMG_20191023_142358.jpg
    IMG_20191023_142358.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 19
X