ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Veb besliyorum kuzum hatta avatardaki
Oy cok tatli ya masallah british mi canim cinsi ne? Uysal mi? Kedilerin yaramazlik uysallik derecesi cinse gore degisiyor mu? Sizin minnakla nasil anlasiyor? Eve cok buyuk zararlar verdi mi hic? Ya benim kiz kedi delisi oldu evde miyavlayarak geziyor. Sabah kalkiyor kedi (oyuncak) nerde, gece yatacak kedi nerde diyip duruyor. Biz de baksak evde bi kediye diyorum. Ama ev bizim olmayinca cok cekincem var. Eve cok zarar veren bir seyse malesef vazgecicem
Bizimkiler de evde kediye pek sicak bakmiyorlar su an.

Merhaba arkadaşlar
Spor yapayım dedim dün bu gün uyandım boynum tutulmuş yeni spora başlayınca hep bunu yaşıyorum sebebini anlamadım diğer zamanlar vucüd alışınca olmuyor tutulma
Canim bu kadar yuklenmesen mi kendine?

Süt olmasi icin dinlenmen de lazim. Ev, cocuklar, es, bebek, diyet derken cok yorulma

Veririm öyleyse aktif olucam çünkü :)))
Bu arada gerçekten sporsuz da kilo veriliyor mu? Girer miyim 36 bedene sadece diyetle
Ben 25 kiloyu oyle verdim . Spor da yapmadim cunku spor yapinca kalori miktarini ayarlamiyorum .

Bir de tek seye konsantre olmak daha kolay geliyor.

Hem lahana hem spor bana gore deeelll.

Merhaba arkadaşlar
Spor yapayım dedim dün bu gün uyandım boynum tutulmuş yeni spora başlayınca hep bunu yaşıyorum sebebini anlamadım diğer zamanlar vucüd alışınca olmuyor tutulma
Hamlanmissin ondan . Bir kac gune gecer ama leslie su asamada daha uygun degil mi senin icin, hem agri da yapmiyor.

Kendi evin degilse zor olur bence. Alistirana kadar oraya buraya iseme sureci var. Herkes kaldiramaz.

Oraya buraya iseme olayi dert olmaz muhtemelen ya. Yarin bir gun torunlari da bezden cikinca yapacak cunku ayni seyi. O zaman da bizi evden gonderecek halleri yok benim sordugum sey tirmalama olayi. Her tarafi tirmalayip mahvederse o zaman mahcup olurum üzülürüm. Cis kaka temizlenir nolacak

Yok Carsamba gunu basliyorsunuz menuden Sarellam sorumlu ben karismam.

Aynisini dusunuyorum ben de.
Evet Nana929 yapabilirsen disarda yürüyüş yap. Hem hava almis olursun hem spor olur. Yapamiyorsan da leslie daha mantikli bence de.

Tamamdir kaptan carsambadan itibaren sıkı bi sekilde yazalım o zaman. Simdiden de yazariz da hani olur ya unutursak belki carsambaya kadar olan bi gun diye sordum

Aaa sen de tirmalama nedir ki cis kaka daha kotu bence.

Sanirim her kedi farkli ozellikler gosteriyor. Bazisi sessiz bazisi tirmalar gibi. Artik sans o .

Gununde yazacaksin , ertesi gun olmuyor. Carsamba gunu sarellam ayri ayri hatirlatir.

Gerci lily de unutacaga benzemiyor.

Kaptan şunun cisinden nolcak ya

Evet şans isi benim arastirdigim kadariyla. Sans da bende hic aramadigi icin korkuyorum zaten. Gider en delisini buluruz kesin biz

Ben ertesi gune unutuyorum zaten menumu gununde yazarim

Canim bu kadar yuklenmesen mi kendine?

Süt olmasi icin dinlenmen de lazim. Ev, cocuklar, es, bebek, diyet derken cok yorulma
Cnm evde olunca kilo vereyim diyorum sanki bir daha veremem korkusu var 55 olsam yeter zaten bakalım yapamazsam bırakırım biraz burdan devam edeyim biraz iyi olsam bu kadar katı diyet yapmam zaten cnm

Denerim o zaman cnm lessi

Bu günkü menüm arkadaşlar
Sabah
Pekmezli yumurta 2 tane
Kepek ekmeği 1 dilim
Şekersiz çay ( içmesem kendime gelemiyorum)
Öğlen
Kahve komşumda içtim hasta ziyarete gittim ) şekersiz
2 kaşık beyaz susam yedim (
Yoğurt yedim
Akşam salata
Bol bol su içtim

Yanlış anlama nana ama emziren bir annenin menüsü daha doyurucu olmalı mesela ceviz badem fındık çiğ tabi bunları tuketebilirsim akşam salata sadece olmaz ki . Bakliyat falan da yiyebilirsin naçizane bir tavsiye

Yanlış anlama nana ama emziren bir annenin menüsü daha doyurucu olmalı mesela ceviz badem fındık çiğ tabi bunları tuketebilirsim akşam salata sadece olmaz ki . Bakliyat falan da yiyebilirsin naçizane bir tavsiye
Cnm bende yemek istiyorum . Tuvalete çıkarken sanki cam parçaları var yapamıyorum agrına beynim oynuyor resmen bu dönem böyle iyileşene kadar fitil kullanıyorum doktora gittim çabuk iyileşmesi için yeme ve kabız olma ishal olma sıvı tüket agrı korkusundan yeme istegim bile yok gidip gelip su içiyorum cnm

Çok geçmiş olsun duphalac al eczaneden istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…