ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ben de cok actim ya , neyse ki evde lahana corbasindan baska bir sey yoktu. Koca tencereyi bitirdim, 15 tane de zeytin. Canim patlamis misir ve patates kizartmasi cekmisti. Hala cekiyor.
Evinde yag yokmus. Yagsiz az tuzlu patlamis misir cok problem olur mu ki kalori bakimindan

Sen onu bir de buyuyunce gor ama o zamana kadar alisir .

Bilmiyorum ki kaptan eve sokabilecek miyiz. Su yasima geldim hala ordan izin al burdan izin al. Bunaldim valla bugun. Bu aralar baya kotu hissediyorum kendimi
Diyet yapacagim diyor cildirtiyor beni .

Doktor kati beslenme demis ya onu firsata cevirmeye calisiyor ama pek dogru gidemiyor sanki. Seninki gibi lahana corbasi falan icse hem bagirsaklara faydasi olur, hem biraz daha faydali beslenmis olur. Menu mu versek Nana929 ya acaba. En dogrusu dedigin gibi doktor tabi..

Gidip al ve direkt komsunun, bir hafta ben bakicam dersin. Ben kucukken civciv aldigimda babami ikna etmek icin oyle yapmistim.

O yuzden diyetisyene gitsin dedim ya. Sivi beslenmek demek arada borek yemek degildir. Nohutlu turlu yapsa vs vs...

Biz dogru kisi degiliz yine de diyetisyene gitmesi sart.

Ben de öyle düşündüm aslında. Gidip alalim veya sen izne gelirken getir gel suprizmis gibi, yok olmaz sokaga birakin bunu demezdir heralde diyorum esime. Ayip olur kafama yatmadi pek benim diyor. komsulari hep tanıyorlar ya oyle dersem yemezler

Aynen oyle haklisin. Ayran aşı mi vardi bi detoks vardi. Bi gun oyle corba yapsa o da mis gibi olur nohut bugday mercimek falan her sey vardi galiba onda da.

Arkadas gecerken birakmis de , amann sen de cok durustsun.

Et yemedigim icin nohut kurtarici oluyor benim icin.

Dimi 65 görim oyle gelim
Biz ne 65 ler gorduk.

evinde pismaniye ve lahana var galiba su an bi tek

Aslinda en iyisi almamak eve sokmamak. Evde olunca yiyoruz
Bir de zeytin ve latte var. Yulaf ezmesi de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…