ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Eksi olanlar tebrikler saha dışı kalanlar da moral bozmayın ama asılma vakti sezon sonu sezon başındaki kilomzdan en az 3 eksik olsun fazlası tercih edilir

Ben onu aciklarim sorun degil.
Spora gelince fikrim ayni. Takimca kilo vermemiz stabil olmadikca spor yapmaniz gereksiz. Iki seye konsantre olmak bir seye konsantre olmaktan daha zordur. + Ramazan
Kilo vermede yardımcı olucağını düşündüğüm için önerdim sporla menüye odaklanınca sonuç almamak imkansız siz bilirsiniz ben yapıyorum

Ben ne denirse uyarım ok

Eline saglık cnm

Olabilir yüzde olayı mantıklı geldi bana bide bu yüzdeyi rakam olarak verirsek daha mi iyi olur.
O verilecek her hafta degisiyor zaten.
Kilo vermede yardımcı olucağını düşündüğüm için önerdim sporla menüye odaklanınca sonuç almamak imkansız siz bilirsiniz ben yapıyorum
Yooo ikisini yapmak daha guzel ama iste bocalamak var. Herkes senin gibi enerjik degil. Oteki sezon deneyebiliriz.

Biyerden başlamadıkça olmuyor ramazan da iftar saatinin geç olması kötü oluyor mal3sef olabildikçe hafif atlatmaya çalışıyoruz ama yediklerimiz gitmeden sahur var. Ben yine yoğurt salatalık yafa kefir salatalık ilerleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…