ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Menun guzel gec yersen salata etkilemez diyetini .bol limonla hatta rokali olsa super olur rokada yag yakimi icin uygun diye biliyorum

Son düzenleme:
ROKA SALATASI ve ROKANIN FAYDALARI

Arkadaşlar kışın yediklerimiz bizi iyice şişiriyor sanki...
Akşam çayının yanına mısır patlatmayan, dur çayın yayına birde kek yapayım demeyen, abur cubur hazırlamayan var mı?

O zaman salata zamanı gelmiştir...
Roka diyorum ben hem demeti 1tl. hemde ne faydalı ne faydalı
eee buyrun salatama ozaman:)

ROKANIN FAYDALARI

Roka bol miktarda C Vitamini içerir.
Mideyi kuvvetlendirir ve hazmı kolaylaştırır.
İdrar söktürücüdür.
Karaciğer ağrılarını giderir, kanı temizler ve sarılığı keser.
Uyarıcıdır. Vücuda kuvvet verir.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Öksürüğü keser.
Vücuttaki zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
Vücuttaki fazla yağı yakar...

ROKA SALATASI :

Rokaları yıkayıp mümkünse elinizle küçük parçalar haline getirin ,azıcıkta dere otu ,birazda maydonoz.Süzme beyaz beynir ve ceviz parçalarıyla süsleyin => halis zeytin yağı,limon ve tuz sosudur...

Hızlı zayıflatan, yağ yaktıran detoks çorbası

İki litre suya yarım beyaz lahana, 5-6 adet parmak ucu kadar doğranmış taze zencefil, 4-5 diş sarımsak, iki tane acı sivri biber koyun. Yağ kullanmayın ama içine bir çimdik Himalaya tuzu, bir tatlı kaşığı toz zerdeçal, taze zencefil bulamazsanız iki tatlı kaşığı toz zencefil, yarım tatlı kaşığı da kimyon ekleyin ve yarım saat pişirin. Lahana çorbası için bu malzemeler size iki gün yetecektir. Bu acılı zayıflatıcı detoks çorbasını nisan başına kadar içebilirsiniz.

Ender sarac

Menun guzel gec yersen salata etkilemez diyetini .bol limonla hatta rokali olsa super olur rokada yag yakimi icin uygun diye biliyorum
Akşam yoğurt kürünü yapmadım salata yetti ton balıklı kıvırcık bikaç da biber falan attım mısır öyle yedim acıkmam daha o yüzden kayısıyı yemesem mi daha gündüz yedim bi kase

Kızlar merhaba kaptandan mesaj getirdim.

Selam ALL_StaRlar

Antarktika'dan yaziyorum dermisim.

Kuslar durumlarinizin iyi oldugunu soyledi. Cok iyi bir haber bu.

Ben maalesef yine antibiyotige basliyorum . + Latteye basladim dun sizinle birakirim yine. Secenek yok ki. Lattenin secenegi sekerli nescafe isime gelmedi.

Kilom bugun 53.8 di ama bugun tek ogun yedim. Mandalina , cips ve dun goturdugum biskuvilere gore iyi. Zaten sizinle yarismak icin kilo alacagim benn ))

Bakalim kac kilo olarak gelecegim. 53.9 u asmamaya calisirim bakalim. )))

Her neyse Pazar gunu yine tartilari yukleyin. Fatmacim bana kilolarinizi yazacak ben de haftalik hesaplama yapacagim.

Onun disinda 3 . sezon sonunda 10 gun ara vermeniz gibi bir oneri sunuyorum cunku ramazandan once ihtiyaciniz olabilir.

Yani 4. Sezon 1 Mayista degil de 8 Mayista baslar. Bu da sizin oy oraniniza kalmis. Cogunluk kazanir.

Duydum ki pg. gelmis. Yeni katilim yok ama eski arkadaslar katilabilir demistim. Istiyorsa gelebilir.

Sizi ozledim ama su an sinavlarim eskisine gore artti . Odevler de birikti. Yani bir sure KK yasak bana.

Gelecegim ama...

Verdiginiz kilolari da Pazar gunu gorecegim. )))

Tavsiyem 28 Nisana kadar asilin sonra 10 gun ara verin ve 4. sezona baslayalim ama ara vermek isimize gelmiyor derseniz 1. Mayista baslariz.

Bos birakmayin .

Sevgiler...

Lucky

Lahana çorbası yaptım çok çabuk yakıyor acil vermek isteyene bire bir ama sıkıldım içmekten bi iki hafta yaptım artık soğudum ama önümüzdeki hafta yeniden başlamayı düşünüyorum hızlı vermem lazım

54 görmediği sürece latte de içsin bişeycik olmaz tadını çıkarsın
Ara vermek iyi oluyo daha motive dönüyoruz ben istiyorum

Selam bende sersemdim bugun yemedim bisey tabiki baska anca hazmettim benim bu hazimsizlik nolcak bilmem

Sabah yulaf lapasi yicem
Ogleden sonrada corba icerim
Aksam yemem bisey annemler bende balik yapalim diyo esim bana yasak zaten yiyemem

Ben yine krizdeyim zaten seviyorum bide bu dönemde fena oldum üşenmicem tarçınlı revani yapıcam kalkıp
2 çay kaşığı bal attım agzıma köreltsin diye banamısın demiyor

29 mart menusu

08.45 Sabah : 1 kucul dilim borek ( yemesem çatlardım ) ve 1 kuru incir

09.30 Ara : sütlü filtre kahve

11.00 : 4 kucuk parca cikolata

16.00 Öglen : yogurtlu ıspanak yemeği 1 porsiyon

18.00 Ara : 1 elma

Ara : 1 sade filtre kahve

Muttapa7555

Saglıksız farkındayım ama çikolataları ve börek açıklarını kapattım adetim bitmek üzere ve çantamdaki çikolatamda bitti yemem artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…