ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sevdiysen oyle yersin tabiki baska zamanda tarcinli cevizli ketentohumlu kayisili dene tarcin gercekten kill vermeye yardimci
Tarçını çay olarak tüketiyorum 3 gündür 15 güne tamamlayayım diyorum. O yüzden koymadım fazla gelir diye. Kabuk tarçını kaynatıp içmeye başladım. Bi ara iyi gelmişti.

Tarçını çay olarak tüketiyorum 3 gündür 15 güne tamamlayayım diyorum. O yüzden koymadım fazla gelir diye. Kabuk tarçını kaynatıp içmeye başladım. Bi ara iyi gelmişti.
Bende 250 grm kayisi 2-3litre su 3 cubuk tarcin kaynattim blendirladim sabah ac iciyorum

Niye 66 takilacan canim 60 larda takilin insallah cabuk gitsin kilolar A AklinYolu1 supriz deriz

Sade yapma onu kayisi yada murdum erigi ile kaynat murdum erigi kan yapiyor haftaya murdum erigi tarcinla kaynatacam yag yakimi icinde super kan icinde super

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…