ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ay hadi inşallah 68 de takıl 67 de takıl nedir bu yahu

Muttapa7555 sende listeler varmi simdi pazar günü tartılınca liste olcakmi
Şimdi şöyle oluyor pazar liste yok yine tartılacağız yükleyeceğiz ama değerlendirmeler 5 hafta sonra olacak sıralama falan yani kaptanın gerçekten uğrama imkanı yok olsa gelirdi mutlaka biliyorsunuz.

Bende çok seviyorum ya uzun zaman somra mutfaga girip yaptıgım pilav yani
Ama zararıda yok zaten pirinc pilavı gibi degil diyette rahat oluyo ögün olarak
Ben 1 tabakla asla bırakamıyorum o yüzden de hiç yemiyorum. Bıraksan 3 tabak yerim
Birde içli köfte 10tane bile rahat yerim yani O derece en iyisi hiç bulaşmamak diyorum

Ay hadi inşallah 68 de takıl 67 de takıl nedir bu yahu
vallahi bitmedi çilemiz biz direk 66ya geçelim birazda orda takılırız

Şimdi şöyle oluyor pazar liste yok yine tartılacağız yükleyeceğiz ama değerlendirmeler 5 hafta sonra olacak sıralama falan yani kaptanın gerçekten uğrama imkanı yok olsa gelirdi mutlaka biliyorsunuz.
o zaman sadece farkları görmek icin yazarız bi hem herkes toplu olur kim ne almis ne vermiş bilelim pazar günü tartilar yüklendikten sonra yazarım ben ama yüzde hesaplayamam sadece gecen hafta bu hafta kilo
Isterseniz tabi

He ya 66da da takılırız biraz
Aslında iyi olur rakam olarak görmüş oluruz yaparsan tabi.
Mevhibe de mesajlar konusunu takip ediyor sanırım. El birliği ile yürütelim bu işi
Yüzde hesaplamalarını kaptana bırakırız sezon sonunda

Aynen en azindan kim ne vermiş ne kadar vermiş alan varmi görelim

Yatıyor ben artik iyi geceler

Selam kızlar kocayı işe yolladim geldim buraya adam akıllı bi kahvaltı ettim. Çok iyi oldukahvaltıyı sağlam yapınca acıkmıyorum atıştırmıyorum.
Akşamda hafif şeylerle geçiştirebilirim
Aksami kayisili yogurt kuru ile gecistirsey super olurdu

Super menu olmus bravoo yarinda bu sekilde yap aksami yesllikli nasil oldu kiz kayisili yogurt kuru

Super menu olmus bravoo yarinda bu sekilde yap aksami yesllikli nasil oldu kiz kayisili yogurt kuru
Ay utandım söylemeye ama sevdim tadını zevksiz miyim neyim. Kayısıyı annem kurutuyor demiştim ya öyle çok keskin bi tatlılığa değil o yüzden çok belirgin olmadı tadı. Daha çok yoğurtlu cevizli yeşillik yer gibi oldu

Ben 1 tabakla asla bırakamıyorum o yüzden de hiç yemiyorum. Bıraksan 3 tabak yerim
Birde içli köfte 10tane bile rahat yerim yani O derece en iyisi hiç bulaşmamak diyorum
Wawowww ben 3 yersem anca oda zorlarsam kendim bilmiyorum bulunca 3 yiyorum

Sevdiysen oyle yersin tabiki baska zamanda tarcinli cevizli ketentohumlu kayisili dene tarcin gercekten kilo vermeye yardimci

Ben kendim yapıyorum yapıncada yiyorum ama şöyle tüm gün bişey yemiyorum sadece köfteye odaklanıyorum
Yok bende davetli olunca sabah kahvalti aksam icli kofte yerim cunki o gidecegim yer kofte yapmis cunki ben anlamam kofte yapmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…