ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Acil iç bacak eritmem lazım oram var zayıflasam da gitmiyor
Benim iç bacak alt karin kol zaten baska biyer kalmadı

Instagramds takip ettiğim bikac sayfa var yapcam insallah hareketlerden bi başlasam gelcek devamı da iste 2gundur felaket agrım var regl olcam pazar diyo ama bilmem

En iyisi aslında ben artı çıkınca yemiyim dedim sıvı ağırlıklı besleneyim bugun ama acıktım bide kv görümce geldi çay yanına bisküvi getirmişler nası durcam bilmiyorum ama yememem lazım
Ben kahvaltıyı basit geçirince saldırıyorum en güzeli sabah iyi yemek

27 mart menü Ikra meyra meyra
Sabah
1 yumurta 15 tuzsuz yeşil zeytin domates salatalık 2yk lor 1 ceviz 1 dilim tam buğday
Turp havuç
Ara
sade kahve maden suyu
Ara
1 lokma kadar labneli ekmek
Akşam
1 kase yoğurt içine 2 ceviz 2kurukayısı nane maydanoz dereotu karıştırıp yedim biraz ilginç bi tad oldu
Ara
sade kahve
Su 2.5 lt
Spor yok yapmıyorum doktora gidip tahlil yaptirana kadar da yapmayı düşünmüyorum

Ayyy bulgur pilavı mi yedin çok severim ben ya ne olacak bu benim bulgur sevdam :) afiyet olsun canım.
Bulgur dışında dişe dokunur bişey yok

Ayyy bulgur pilavı mi yedin çok severim ben ya ne olacak bu benim bulgur sevdam :) afiyet olsun canım.
Bulgur dışında dişe dokunur bişey yok

Bende çok seviyorum ya uzun zaman somra mutfaga girip yaptıgım pilav yani
Ama zararıda yok zaten pirinc pilavı gibi degil diyette rahat oluyo ögün olarak

Bugunun menusu esim isi vardi ananas alduramadim

9.30 Sabah uyandim tarcinli kayisimi ictim

13 de yarim yumurta buyuklugunde kasap sucuk ekmek yesil zeytin

16 da sade kahve sekersiz

18.30 da yogurtlu bakla ekmeksiz

21 de turk kahvesi maden suyu

00. 30 da zerdacalli limonlu zencefilli yogurt

Muttapa7555

Neredesiniz kızlar benim elimde bi havlum var bitmedi bi türlü.
Onunla boğuşuyorum sizler naptınız nasıl gitti detokslar bakalım ben bu sabah 67.7 çıktım.
Yarın biraz daha düşse iyi olur
oh oh düşer düşer pazara 66.9 gelsin

Nasıl gidiyor canım bu kürlerden denesen kabak nasıl etki etti bu arada.
yani ben iste gecen hafta 69.5 ciktim saldık ya ama anormal şiş hissediyodum yarın tekrar 67li bisey gorcem gibi kabak yapiyorum ama yanina hep bisey ekledim pazartesi salı nohut eklendi
Bugünde burda pazar vardi pek sevmem ama iç bakla istedi canim aldim onu yaptim

2kabak sote yaptim yarisini yedim birazda icbakla

Yarına da kabagim var daha bakalim hadi bu hafta şeytanın bacağını kiralim 66li biseyler görelim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…