ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Erik aklıma yattı mevhibe ilk fırsatta alıp deneyeceğim.
Ananas deneyimleri malum. Kontrol amaçlı yine denedim ama hakikaten yakıyor hele birde yoğurtla yiyince feci durumlar
Mor olarak mor havuç mor lahana ve pancar bulunur evimde bende mot sebzelerin iyi geldiğini biliyorum.
Baklagillerden ise mercimek ve kuru fasulye bana yaramıyor yediğim günün ertesinde mutlaka tartı fazla gösterir 1 kaşık yesem bile.
Nohut ve ıspanak yediğim zaman miktarhiç önemli değil mutlaka eksi geliyorum.
Protein yani et tüketimi d3 öğle olursa iyi ama akşam olursa o da sıkıntı bende.
Deneme yanılma yöntemiyle keşfettiklerim

Çarşamba tartıları da mı 5 hafta sonra hesaplanacak
Pazarları yüklemicem o negatif etkiliyor beni
Canım artık tek günümüz var o da pazar yani kalkan tartı günü pazar değil.
5 hafta sonunda yüzdeler ve derece hesaplanacak. Biz pazar yüklemeye devam edeceğiz kim rakamsal olarak ne kadar vermiş görmek için.

Ben su saatlerde yapicam

Sabah 7-8 gibi ac karnina 1 kase elmali murdum tarifinden

11-12 gibi kahvalti

15-16 gibi 1 kase yogurt

18 -19 gibi 1 kase elmali murdum tarifinden

22 de zerdacalli zencefilli limonlu yogurt kuru yapayim diyorum
İyiymiş bu malzemeleri bulunca yapılabilir.
Ama kahvaltıyı iyi yapmak lazım yoksa ben saldırıyorum akşam akşamı da bırak gece çok fena oluyor

Bu tarif ceviz kürü mantığında basit bi kür uygulanabilirliği mümkün

Zaten olmuyor deyip salmak istiyorum geçtiğimiz sezonun bütün emekleri boşa gitti 58.6ya indim en fazla ama şimdi sabah 60.0 gördüm niye çabalıyorum ki diyorum.
Yine de regl dönemine tutunmak istiyorum çünkü istediğimde kilo verebiliyorum bu dönem gecikmesi vs çok etkiledi

Gecikmesi ve şişliği bozmadan devam edersen bitince iyi olcak senin ickn

Ben akşam unuttum yine ceviz koymayı zaten dun sabah midemi bulandırdı biraz
Bugün okul yokmus
Simdi kalktım tartildim cok mutlu oldum
Suyumu kahvemi iccem sporumu yapcam sonra kahvalti

Adet dönemi etkiliyor benimde 2 kilo fark vardı canım ama iniyor mutlaka bugün 67.2 oldu mesela ama cuma günü adet olduğumda 69.8 di sakin bırakma salınca ne olacak üstüne kat kat alacaksın bu rakamlara inmişsin bırakılır mı

Ben akşam unuttum yine ceviz koymayı zaten dun sabah midemi bulandırdı biraz
Bugün okul yokmus
Simdi kalktım tartildim cok mutlu oldum
Suyumu kahvemi iccem sporumu yapcam sonra kahvalti
Şahane desene sevindim senin adına 66lı bişey mi gördün kız yoksa

Şahane desene sevindim senin adına 66lı bişey mi gördün kız yoksa
Ay 66 olsa halay çekerdim burda yarin insallah o ya da en kotu cuma insallah yani
Ben çok sıkılmışım demek o 2gun mola iyi geldi bana 69.5 gördüm ama dediğim gibi sislikte vardi bu sabah 67.5 gördüm

Hadi bugun asılalım yarin beraber 66 görelim

İyiymiş bu malzemeleri bulunca yapılabilir.
Ama kahvaltıyı iyi yapmak lazım yoksa ben saldırıyorum akşam akşamı da bırak gece çok fena oluyor
Sen kahvaltiyi iyi yap o zaman canim ekmegi abartmadan yaparsan super olur bence cunku aksam yemegi yok elma murdum tarifi var gecede yani 22-23 civari zerdacalli yogurt kuru kuru var onu tuketirsin

Waaww dunku yedigin yogurt kuru 500 goturmus supersin 67.70 di degilm canim ve 67.20 pazara 66 gorursun insallah

Ooo 2 kilo super gidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…