ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sevdiysen oyle yersin tabiki baska zamanda tarcinli cevizli ketentohumlu kayisili dene tarcin gercekten kill vermeye yardimci 😉😉😉
Tarçını çay olarak tüketiyorum 3 gündür 15 güne tamamlayayım diyorum. O yüzden koymadım fazla gelir diye. Kabuk tarçını kaynatıp içmeye başladım. Bi ara iyi gelmişti.

Tarçını çay olarak tüketiyorum 3 gündür 15 güne tamamlayayım diyorum. O yüzden koymadım fazla gelir diye. Kabuk tarçını kaynatıp içmeye başladım. Bi ara iyi gelmişti.
Bende 250 grm kayisi 2-3litre su 3 cubuk tarcin kaynattim blendirladim sabah ac iciyorum 😉😉

He ya 66da da takılırız biraz 😊😊😊
Aslında iyi olur rakam olarak görmüş oluruz yaparsan tabi.
Mevhibe de mesajlar konusunu takip ediyor sanırım. El birliği ile yürütelim bu işi 🤗🤗🤗
Yüzde hesaplamalarını kaptana bırakırız sezon sonunda
Niye 66 takilacan canim 60 larda takilin insallah cabuk gitsin kilolar A AklinYolu1 supriz deriz 😍😍

Sade yapma onu kayisi yada murdum erigi ile kaynat 😉😉 murdum erigi kan yapiyor haftaya murdum erigi tarcinla kaynatacam yag yakimi icinde super kan icinde super 😉😉

X