ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

2 Günlük Ananaslı Cacık Detoksu
Sabah:
  • 2 yumurta
  • 2 dilim peynir
  • Söğüş salata
Öğle ve Akşam:
  • Ananaslı cacık (3-4 yemek kaşığı süzme yoğurdu su ile seyreltip içine 4 parmak kalınlığında ananası rendeleyin)
Ara:
  • 1 su bardağı süt + 10 badem
Benim yaptıgım buydu nilay kececi diye bir diyetisyen yapmak isteyen olursa eger boyle :)
Bunu denemem lazım kaydettim pazara kadar 2 kilo vermem lazım haftalık hedefime inmem için

5 GÜNDE BİR BEDEN İNCELTEN DİYET
5-gunde-bir-beden-incelten-diyet-5710a6edeafcd.jpg

KAHVALTI
  • 1 PORSİYON MEYVE
  • 2İNCE DİLİM PEYNİR
  • BOL YEŞİLLİK + ÇAY
ÖĞLE
  • 2 İNCE DİLİM EKMEKLİ
  • 2 İNCE DİLİM PEYNİRLİ TOST
  • MEVSİM SALATA ( 1 TATLI KAŞIĞI SIVI YAĞ İLE )
  • ÇAY
ARA
  • 1 KUTU PROBİYOTİK YOĞURT + 1 PORSİYON MEYVE + 10 ADET FINDIK
AKŞAM
  • 1 BÜYÜK KÂSE HAŞLANMIŞ SEBZE
ARA
  • 1 PORİSYON MEYVE
Benim için meyve 1 porsiyon olcak günde bide tost olmicak yoksa alırım :confused:

YEŞİL DETOKS İÇECEĞİ
yesil-detoks-icecegi-57e39511302e2.jpg

MALZEMELER:
  • 2 kase dolusu (60 gr) ıspanak
  • 2 salatalık
  • 1 orta boy armut veya yeşil elma
  • Yarım limon suyu
  • 1 parça zencefil (3-4 cm büyüklüğünde)
YAPILIŞI:
  • Armutların çekirdeklerini çıkarın. Tüm malzemeyi blenderdan geçirip smoothie kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Dilerseniz, evinizde soğuk sıkım juice makinelerinden varsa, onu kullanıp pürüzsüz bir kıvamda da tüketebilirsiniz.
Bunun malzemeleri güzelmiş hemen de yapılır bu hafta deniyim o kadar atmışsın ki hepsini yapasım geldi :KK70:

Evde yapabilsen en azından kızına kadar yoğurdu şahane olur. Hatta söyle kv ile annene kimde kalıyorsanız o yapsın eski topraklar bilir bu işi. Evine geçince de kendin devam ettirirsin.
Ben yoğurdu kendim yapıyorum evde artık hazır yoğurdu yemiyor çocuklar beğenmiyorlar 😊😊😊
Ben de yoğurt ve kefir evde mayalıyorum şimdi dışardakilerin tadı garip geliyor

Selam kızlar kocayı işe yolladim geldim buraya adam akıllı bi kahvaltı ettim. Çok iyi oldukahvaltıyı sağlam yapınca acıkmıyorum atıştırmıyorum.
Akşamda hafif şeylerle geçiştirebilirim 😊😊😊
En iyisi aslında ben artı çıkınca yemiyim dedim sıvı ağırlıklı besleneyim bugun ama acıktım bide kv görümce geldi çay yanına bisküvi getirmişler nası durcam bilmiyorum ama yememem lazım

X