ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Fistikli kakaolu yenilmez mi. Bir de latteyle.
Kremali olunca yagli hissi birakiyor bende dugunlerde dogum gunlerde cocuklarim yer onlara ozel olarak.alip yedirmem olursa dugun pastasi dogum gunu pastasi yerler cocuklarda.bende yerimde cok degil 1 catal hatir icin

Kremali olunca yagli hissi birakiyor bende dugunlerde dogum gunlerde cocuklarim yer onlara ozel olarak.alip yedirmem olursa dugun pastasi dogum gunu pastasi yerler cocuklarda.bende yerimde cok degil 1 catal hatir icin
Kremali degil normal eski usul cikolatali fistikli olacak. O zaman daha sadeydi her sey.

Dugunumde bile 1 catal yedim
Ben catir catir yerim.

Ben kedi dili ile yaparim kremasini kendim yaparim oyle santi yok cig krema katki eklemem sut tereyag 2 kasik nisasta 4 kasik tam bugday unu mis gibi olur birde bitter erit icine findik fistik istedigini ekle

Ben kedi dili ile yaparim kremasini kendim yaparim oyle santi yok cig krema katki eklemem sut tereyag 2 kasik nisasta 4 kasik tam bugday unu mis gibi olur birde bitter erit icine findik fistik istedigini ekle
Ben oyle her yas pastayi da yemem. Istanbul'da en iyi yerlerden alirim yine de cogunu begenmem.
Ben yatar iyi geceler yarina guzel baslangiclar olsun kilolar gitsin sevgiyle kalin
Iyi geceler.

Ay

Benimkinden farklıymış bu tarif benim yaptım ögün olarak yeniyo ama bu da aklımda bulunsun canım sagol :)

Günaydın hanımlar, öncelikle hepinize desteğiniz sohbetiniz için çok teşekkür ederim malesef özel sebeplerden dolayı aranızdan ayrılıyorum. Hepiniz umarım istediğiniz kiloya ulaşır ve orada sabit kalırsınız. Hayat hepinize güzel kapılar acar inşallah. Allaha emanet olun kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…