ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Boyutu buyuk degildi canim birde hic durmadim bugum misafir 22.30 gittiler az once oturdum lahmacuna ve yaninda maydonoz temizlemistim .maydonozun saplarini atmadim simdi tirtikliyorum uzerine ceviz suyu icecem 😉😉 molucem moooo mooo yesillik yedikce🐂🐂😂😂
lahmacunlar küçükmüş ben burdakilerle kıyasladım o yüzden çok gelmişti 😂😂😂

Benimkinden farklıymiş bu o zaman ben direk yogurtla ananas yiyorum instagramda bi diyetisyen var ordan gordüm bakalım bende etkisi ne olucak :)
Tarcin ekliyormusun istenirse adini unuttum chia gibi birsey 1 tatli kasik eklenebilir 😉😉

Ben daha oncede soyledim sekerli besinleri sevmiyorum regl donemlerimde yiyorum abartmadan sadece 1 gun tuketirim. meyve yemem oda sekerli arada yesil elma oda cok sekerli degil granny yesil elma pazar gunu yiyorum pazartesi yemiyorum 😉😉😉
Meyve bana yaramiyor . Yesil elmam bitti mandalina alirim belki ya da almam ama kesin yaramiyor yani anladim. :KK12:

Meyve bana yaramiyor . Yesil elmam bitti mandalina alirim belki ya da almam ama kesin yaramiyor yani anladim. :KK12:
Bende yemem aram pek yoktur. erik severim taze badem severim eski yada mayhos olan meyveleri severim ananasta mayhostu tatli eskili tadi var yag odem attildigini aleriji icin arastirdigimda ogrenmistim 😉😉

Bende yemem aram pek yoktur. erik severim taze badem severim eski yada mayhos olan meyveleri severim ananasta mayhostu tatli eskili tadi var yag odem attildigini aleriji icin arastirdigimda ogrenmistim 😉😉
Cikolata etkisi yapiyor bende. Canim cok cikolata istedi bugun iyiki evde yoktu. Affetmezdim.:KK70:

Lahmacun olay oldu yemicem bir daha 😂😂
Bana fazla gelmedi simdi yemiyorum ama eskiden yedigimde bir bucuk lahmacunla bir doner bir arada yiyebiliyordum.

Uzerine de yas pastalar... :KK70:

Cikolata etkisi yapiyor bende. Canim cok cikolata istedi bugun iyiki evde yoktu. Affetmezdim.:KK70:

Bana fazla gelmedi simdi yemiyorum ama eskiden yedigimde bir bucuk lahmacunla bir doner bir arada yiyebiliyordum.

Evet kucuk boy ve incecik hamurdan yapiyorlar 3 iyidir dedim 😊😊 afiyet olsun eski menulerine 😉😉

Bitter var etinin kucuk kalem boyutunda 9 kalori 😉😉

Tesekkur ederim kadinlar kulubu 😍😍😍😘😘😘
25 mart tam bugun dogdugum gun arkadaslar 😉😉

Screenshot_2019-03-25-01-30-16-1.png

X