ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yani pazartesi salı tek ogun beslendim pazartesi sabah 68.8 çıkmıştım o fazlalığı iki günde anca atabildim 67.8 ciktim ama oyle devam edemem ki cok zorlandım da zaten

O çözüm değil detox falanda yapmak istemiyorum zaten anladığım kadarıyla gitcek bi ödemim de yok

Ben bilmiyor bilen bi akıl versin
Benim bildigim tek ogun metebolizmayi hizlandirmiyor ben 3 ogun ama oyle tok tok degil kendime kucuk tabak kase belirledim ara ogunlerde yogurt yesil elma yesil cay 1 domates yada 1 salatalik sekllinde ara ogun yaparim tabi salatalik daha tuketmiyirum nisanda baslarim guzel salataliklar baslar zerdacalli zencefilli ceyrek limon suyu 1 cay bardagi yogurt kuru yiyorum yatmadan 30-1 saat arasi bazen ara ogunlerde tuketiyorum bende sifir seker regl ve bazen bazenlerim 2 haftada bir cikolata yada 2-3 catal sutlu tatli yada revani gibi sekerli tatlilar tuketirim oda 2 haftada bir tuketirim

Zencefil zerdacal limon ekliyorum yogurta super etkili yarin yogurt mayalucam 😉😉

Bidaha kine bende limon sıkıcam int okudum etkisi oluyomus deme
Keşke sade içmeye alışabilsen daha iyi olur senin için hem metabolizmayıda hareketlendirir
Normalde 3 ü1 arada icerdim bende cok istiyorum sadeye gecmek aslında ama yavaş yavaş mecbur alışıcam artık ya sade onlara gore daha iyi yine
Hangi sehir canim kresemi veriyorsun prensesi buraninda golgesi soguk gunesi sicak 😉😉
İzmirdeyim ama bugun daha iyiydi hava önceki güne ne giysem mevsimi başladı tam artık . Kıza kv le annem karısık bakıyo suan kayımvalidemdeyiz bale kursu icin gittim alt yapı olsun hem aktivite kurs yerine bayıldım haftanın 2 günü 1.5 saat kendi yaşıtlarıyla resim yapıp oyun oynucak 3 yasından sonrada hangi braşa daha yatkınsa ona gitcekmis cok istiyorum gondermek :)
Ev isleri yemek cocuk derken yoruldum simdi uzandim bir zamanlar cukurova izliyorum sen den ne haber 😘😘😘

Biraz gec oldu ama cevabım :) bende yatağa geçicem kizı uyuttum yarın fullum 10 - 10 onun tasası bastı simdiden :/

Bidaha kine bende limon sıkıcam int okudum etkisi oluyomus deme

Normalde 3 ü1 arada icerdim bende cok istiyorum sadeye gecmek aslında ama yavaş yavaş mecbur alışıcam artık ya sade onlara gore daha iyi yine

İzmirdeyim ama bugun daha iyiydi hava önceki güne ne giysem mevsimi başladı tam artık . Kıza kv le annem karısık bakıyo suan kayımvalidemdeyiz bale kursu icin gittim alt yapı olsun hem aktivite kurs yerine bayıldım haftanın 2 günü 1.5 saat kendi yaşıtlarıyla resim yapıp oyun oynucak 3 yasından sonrada hangi braşa daha yatkınsa ona gitcekmis cok istiyorum gondermek :)

Biraz gec oldu ama cevabım :) bende yatağa geçicem kizı uyuttum yarın fullum 10 - 10 onun tasası bastı simdiden :/
Ooo cok iyi olur prenses icin 😍😍
Ooff yorucu olur kolay gelsin 😬😬
Evet yogurt kuru etkili oluyor dene canim gece yatmadan 30 dkk 1 saat kadar once ye yat 😙😙

Eve geldim ama pertim çıktı kızın da uyuyacağı yoktu oyun peşinde of dinlenemiyorum bu ara keşke biri çocuğa bakıp işleri yapsa ders çalışsa ben de dinlensem:KK34:

Çok yüklenme kendine gücsüz düsüp hasta olursun :KK43:
Ooo cok iyi olur prenses icin 😍😍
Ooff yorucu olur kolay gelsin 😬😬
Evet yogurt kuru etkili oluyor dene canim gece yatmadan 30 dkk 1 saat kadar once ye yat 😙😙

Evet ya cevrede yaşıtını bırak hiç çocuk yok yazık cocuk sıkılıyo.
Onu denicem ya bakalım insallah etkisini görürüm bende teşekkür ederim :KK15:

Iyi geceler eve ancak geldim sayilir . Yarin sinavim var o yuzden hemen cikacagim. Bana sans dileyin. :KK8: Yarin gecmisi okurum size de laf atarim. :KK70:

Tabi ki cok actim . Bugun iki ogun yedim. Bundan sonra porsiyonlarimi biraz buyultecegim . Bu hafta oyle deniyorum bakalim.

21 Mart 2019 menu

Sabah
Kafeinsiz iki latte
Bir kafeinsiz nescafe

Oglen
Nohutlu kisir
Soslu salatalik
1 chai latte
Bir cikolatali sut
Bir sutlu cay

Aksam
Yarim tabak patates kizartmasi
Bir bardak ayran
1 avuc badem
5-6 cherry domates
1 yesil elma

1 ya da 2 bitki cayi.

Yani pazartesi salı tek ogun beslendim pazartesi sabah 68.8 çıkmıştım o fazlalığı iki günde anca atabildim 67.8 ciktim ama oyle devam edemem ki cok zorlandım da zaten

O çözüm değil detox falanda yapmak istemiyorum zaten anladığım kadarıyla gitcek bi ödemim de yok

Ben bilmiyor bilen bi akıl versin
Tek öğün bana da cazip gelmiyor hiç canım. Karatay da devam ettirilebilir gelmiyor mesela bana.
Ama bu if olayını deneyebilirsin aralıklı oruç mudur nedir o işte...
Kaptan bu konuda daha bilgili

Tam yazdim buraya haber geldi sevdiğimiz bi abi vefat etmiş cok üzüldüm sığamadım eve sabahtan beri
Annesi hastaydı doktorlar ümit yok diyodu yoğun bakımda yatiyodu
Kendi kalp krizi geçirmiş

Allah mekanını cennet eylesin inşallah
Allah rahmet eylesin canım Allah yakınlarına sabır versin

Gunaydin kizlar ,

Tartildim 53.5 sanirim benim koruma kilom bu olacak. Bana uyar. :KK70:

Latte icmemek beni mutsuz yapiyor. Kahve kokusunu seviyorum ben. :KK12:

Bahane degil , hala birakacagim bir sure ama gunde bir tane icebilirim.

Biri asmamak sartiyla...
Yani dikkatli gittikten sonra dokunmuyosa sakıncası yok diye düşünüyorum

Yani dikkatli gittikten sonra dokunmuyosa sakıncası yok diye düşünüyorum
Dokunmuyor. Turk kahvesi dokunur mesela bana titremeye baslarim, O yuzden tercih etmem ama uykumu duzeltmem gerek.

O yuzden biraz ara verecegim.

.... ama Latte icmedigim icin mutsuzluk hissini de yasamak istemiyorum.

Sen doktora gitmedin mi bunun için strestendir deyip geçme bence hiç sağlıklı değil canım böyle olması :KK43:
canım denedim 2 gün hiç stres yapmadım her şey güzeldi hiç öyle bi tepkime vermedi ama ne zamanki moralim bozuluyor hemen tepki veriyor midem :KK43:
Günaydın hanımlar 😊 nasıldınız bakalım
Günaydın canım valla keyifler kötü iş yerim taşınıyor ve ben yeni iş bulmak zorundayım ne yapcağımı bilmiyorum :KK43:

X