Aile Planlaması lk gece prezervatif olurmu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yahu streç film sardıktan sonra elli kere prezervatif tak daha iyi o ne öyle :KK53:

hem pre.lerin kaygan olanları var streç çok daha zor olur kaymaz açılır içeride filan kalır:KK53:

ayrıca bir de ilk gün kadının çok rahat olması gerekiyor böyle şeyler kadını gerer...:KK50:

streç diyen arkadaş kafa buldu bizle sanıyorum :KK1::KK1:
öyle bir şey gerçek olmamalı :KK52:

lateks saralım lateks :KK52:

Son düzenleme:
streç film mi yok daha neler böyle saçma şey mi olur çok mantıksız hangi uzman demiş ilk gece streç film kullanın diye afedersiniz adam boşaldığı zaman spermler nerede toplanıcak ayrıca sterç filmin kayganlık özelliği olmadığı için gereğinden fazla can yakar prezervatifler de kayganlaştırıcı özellik vardır ve ucu hafif kabartmalıdır erkek boşaldığı zaman spermler orda birikir streç film hem kadının canını yakar rahatsız eder hemde erkekte rahatsız olur prezervatif streç filmden çok çok daha iyidir o tür saçmalıklara inanmayın ve uygulamayın streç filmmiş yok aliminyum folyo daha neler ya

Son düzenleme:
Hanımlar, bu konuyu açan kız evleneli çok olmuştur ama bir hususu herkes görmezden gelmiş, yazmadan edemedim.

İlk ciinsel ilişki, erkek için de kız için de nasıl geçmesini istiyorsa öyle geçmeli. hamile kalmak istemeyen kadın bir defaya mahsus ertesi gün hapı kullanma imkanı varken erkeği dışarı boşalmaya zorlamak biraz bencillik. Adam gerdek gecesi tam coşku anında. Prezervatif kullanılsa hem zar yırtılırken biraz problemli olur (erkeğin zevk suyu önemli bir kayganlaştırıcı zira) hem de erkek nikahlı karısıyla, ilk sefer rahat rahat ilişkiye girmek ister.
Bir diğer açıdan, yav ilk deneyiminiz, ertesi gün hapı imkanı varken bu kadar kasmayın, erkeğin sizin kadınlığınız sayesinde boşaldığını hissedin biraz, daha açık yazamıyorum

X