Aile Planlaması lk gece prezervatif olurmu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yok canım mastürbasyon değil. parmakla hiç bi şekilde zevk almıyosun sadece orayı genişletiyosun esnetiyosun o kadar, kaslarını kontrol etmeyi öğreniyosun:KK34:
bu tamamen vajinismus hastaları için, evlenmeden denemeyin sakkın:KK9::KK9:

,hımmm kas hareketleri evet duydum gördüm bi kaç tane yapayım onları bari

yok canım mastürbasyon değil. parmakla hiç bi şekilde zevk almıyosun sadece orayı genişletiyosun esnetiyosun o kadar, kaslarını kontrol etmeyi öğreniyosun:KK34:

insanlar bu vajinismustan neler çekiyolarmış ben de burada öğrendim.

çok üzüldüm

evet canım, senin açıklaman daha belirgin olmuş.
Haklısın, bakirelere göre değil :)

Yardımlarınız için teşekkür ederim... tam benlik bi konu açmış eda... artık kafama takılan şeyleri bi tak tak yaparım sizlere.... çok sağolun hepinize ii geceler diliyorummmmm :KK3::KK3::KK3:

İlk gece için uzmanlar streçfilm daha sağlıklı olur diyorlar.Sıkı sıkı sarılması şartıyla.

İlk gece için uzmanlar streçfilm daha sağlıklı olur diyorlar.Sıkı sıkı sarılması şartıyla.

Çok mantıklı görünüyor ama bir rahatlığı tartışılır, iki kullanmaya ikna etmek mesele olur gibi biraz.

Ya az önce mantıklı görünüyor dedim de yok beee, çok alakasız geldi düşününce. Bi kere adamın kan dolaşımında sıkıntı yapar sıkı sarılması. tak kattan fazla sarılması halinde de vajinaya girerken problem olur. bunlara çözüm bulunarak yapılırsa koruma açısından belki amenna ama diğer türlü ben olsam yapmazdım şahsen.

Ya az önce mantıklı görünüyor dedim de yok beee, çok alakasız geldi düşününce. Bi kere adamın kan dolaşımında sıkıntı yapar sıkı sarılması. tak kattan fazla sarılması halinde de vajinaya girerken problem olur. bunlara çözüm bulunarak yapılırsa koruma açısından belki amenna ama diğer türlü ben olsam yapmazdım şahsen.

Sıkı olması şart.sızdırmaması için.:KK52:

X