Leyla ile Mecnun Trt 1

dogru herkese iyi bayramlar.

evet kesinlikle bi dizi ilk bölümünden itibaen izlenmeli.ortasindan girince hem karakterleri taniyamiyorsun,hem olaylari anlayamiyorsun.Behzat C nasil bir dizi?bu sitede cok bahsediliyor.komedimi o da?

yani ben napmaliyim... esimi pcnin önüne baglayip ilk bölümden itibaren izletmeliyim
bakmisin yavuz gibi oluyomus sonra
gercekten insan etkileniyor ama güzel oluyor ya, demen gibi renk geliyor. esinle gülebilmek kadar güzel bisey yok

dogru herkese iyi bayramlar.

evet kesinlikle bi dizi ilk bölümünden itibaen izlenmeli.ortasindan girince hem karakterleri taniyamiyorsun,hem olaylari anlayamiyorsun.Behzat C nasil bir dizi?bu sitede cok bahsediliyor.komedimi o da?

Canım Behzat amirim başkomser,polisiye bi dizi,yanında komserler de var hem de dostları,

Ama diyaloglar o kadar eğlendirici ki anlatamam,izlemen şart yani,

Kızını kaybetti,ve hep suçu kendinde aradı amirim,ama olaylar çok farklı gelişiyo,hiçbir şey göründüğü gibi değil,

Öyle kahraman polis tiplemeleri yok,herşey çok doğal,izle bak tavsiye ederim...

Evet başından başla izletmeye,yine de gülmezse beğenmezse bilmiyorum artık,

Arada geçen ince esprileri anlat,sigara-sakız olayını,üzüme düşme-içki olayını falan beğenir heralde...

aslinda cok merak ediyorum ama cok ilerlemis dizi.hani sabrim olurmu en bastan izlemeye.onu bilmiyorum.bakarim ama bir ara

kizlaaaaaar yuppiiiii fragman cikmisss

[video=youtube;zp7L6JDSnDY]http://www.youtube.com/watch?v=zp7L6JDSnDY[/video]

ALLAHHHHHHH neler oluyo böyle,nolmuş onlara ikisi de mantıcıya bağlamış ailecek...

hem manti aciyorlar,hem azeri sarkisi bu gala dasli galayi söylüyorlar hemde baslarinda tülbent var

hem manti aciyorlar,hem azeri sarkisi bu gala dasli galayi söylüyorlar hemde baslarinda tülbent var

Tam şenlik valla,çok tatlılar yaaa,bunları izleyince kafanda ne varsa uçup gidiyo yani,dünya duruyo sanki...:13:

seviyorum tüm ekibi.izledikçe hepsinin yanaklarından makas almak geliyor içimden öyle samimi öyle yakın buluyorum kendime.:)))))

benim esimde en cok Ismail abiye hasta.ama bende bayiliyorum,sanki mahallemin Ismail abisi adam yaa.hele bir sahnesi varki ennnn cok sevdigim sahne.bunu hep diyip diyip gülerim.is görüsmesine gitmis ve daha ilk günden yillik izin istiyorbuyrun izleyin.cok tatli yaaaa

[video=youtube;rr6evEagCKw]http://www.youtube.com/watch?v=rr6evEagCKw[/video]

Son düzenleme:

Çok şeker yaaa,daha işe başlamamış yıllık izin kullanayım diyo,alem bu adam bee...

dün maalesef sadece birazina bakabildim yaa.coook uykum vardi.uyudum.ama bugün hemen bakicam.cok merak ediyorum ne oldu ne bitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…