Leyla ile Mecnun Trt 1

Gerçekten çok sinirliyim!!!İzlediğim tek diziydi..Size yemin ederim L&M'den önce Trt'ye bakmazdım bile..
IMDB'de top 10 a girmiş ilk Türk dizisi, ve reytingleri düşük(!) bahanesiyle yayından kaldırılıyor..
$ismail-abi-3.jpg

Bu dizi böyle bitmemeli, bütün L&M sevenlerine hatta fanatiklerine büyük saygısızlık yapılıyor şu anda..

Son olarak :
$tumblr_makfztW8TA1rcc0y7o1_400.jpg

Umarım diziyi sahiplenecek bir kanal bulunur, bakarsın reytingler düşükmüymüş TRT :KK34:

iyi olmuş bunlara.

kameralara saldırıp pis pis laflar etmeler,hareket yapmalar falan.

bu millet sizi çıkarttığı gibi indirir de.kısacası kendinizi bişey sanmayın.

hiçbir şeysiniz!

Son düzenleme:
Kim kameraya saldırıp pis pis laf etmiş cidden öyle bir şey var mı ?

Ağlıyordum neredeyse ya.Ki takip etmiyordum bu sezonu sürekli. Arada bakıyordum youtube da videolarına. Ama İsmail abi artık yok öyle mi :KK43:

Cengiz Bozkurt,Ahmet Mümtaz Taylan Gezi'ye destek verenlerdendi. Dizinin ki reytingleri yüksek bir dizinin düşük diye kaldırılmasıyla bunun bir alakası var mı acaba :KK51:

dizinin senaristi burak aksak'ın bir röportajında, dizinin kesinlikle "gezi" yüzünden bitirildiği kanaatine varılıyor.
nitekim trt de "bir yastıkta" dizisinde oynayan özge borak'ın da kendi deyimiyle şutlanması gibi.. geziye katıldığı için..
ne zaman kurtulacağız bu bağnaz kafalardan.. resmen özgürlük yok.. ne kadar acınası bi durum..
diziye çok yazık oldu çok..

Leyla ile Mecnun beddua ve hakaretlerini hepiniz biliyorsunuzdur heralde :) onların dilinden yazayım

Islak banyo terliğine çorapla bassınlar

Ayak serçe parmaklarını sehpaya kanepeye çarpsınlar

Ağızları çeksin

Kafalarının içinde at tepinsin

Ağızlarından çıkanla kulaklarının duydukları hiç aynu yerde kesişmesin

O bıyıkları uzasın ağzının içine girsin böyle kaplasın konuşamasınlar

Ve İsmail abinin dediği gibi de Sarkozy bunlar. Siyah bakkal poşetleri !

Bu yazdıklarımı anca diziyi iyi izleyenler anlar heralde

Dizinin reytingleri 3 yıldır çokta parlak değil. Sosyal medyaya önem veriliyordu.Kaldı ki iş ahlakı diye bir şey var.
Bitirileceği önceden belirtilirdi.Meselenin reyting olmadığı çok açık..

''Bakkal mahallenin kalbidir'' diye öğretmişti Leyla ile Mecnun bize.. Gönlümüz ortasına AVM diktiler..
Ne diyeyim ki o badem bıyıkları tel tel Sarkozy!

Su diziyi turk max alsa acayip guzel olurdu cunku turk max cok ozel ve rahat bi kanal ifade ozgurlugu acisindan dizi tavan yapardi acayip guzel konular islenebilir o kanalda

Kahrolsun bağzı kanallar !

İsmail Abilerin el salladığı gemilere toslasınlar emi !

Kaç tane sevdiğim dizi yayından kaldırıldı böyle üzülmedim

Çünkü resmen cahillik diktatörlük bu

Benim istediğim şeyleri yapacaksın benim düşüncelerimi söyleyeceksin benim gibi yaşayacaksın diretmesinin sonucu bu

Sanatçı bu arkadaş sa-nat-çı. Dizide siyasetle ilgili bir şey bile yok. Ya da ben farketmedim bilemiyorum

Sanatçının özel yaşamı değil mi ? İster Gezi'ye destek verir ister başka bir şeye. Sonra da gider dizi setine işini yapar

İnsanların işleriyle oynuyorlar ya. Ne yapmış o adamlar ?

Şimdi insanlar sinecek sanki. Sanatçılar da böyle böyle dolacak daha pis patlayacak

Bindiğin dalı kestin Trt. Görürüm ben şimdi hangi dizin böyle fenomen olacak acaba ? İnadına diğer sevdiğim dizileri de izlemeyeceğim. Çok izlemek istersem de internetten izlerim. Kazanamasınlar reytingleri

Ekşi de okumuştum galiba yada burada bilmiyorum birisi "bu işin iyi tarafı artık trt izlememize gerek yok " demişti. :KK76:

Leyla ile Mecnun sayesinde trt denen bir kanalın varlığını hatırlamıştım.. Kaldırdılar bende kanal listesinden kaldırdım... :KK14:

Cengiz Bozkurt :"Sinema filmi yapar kavuşuruz yine. Aslolan sizin sevginiz " yazmıştı twittera L&M nin kaldırıldığı gece..
İnşallah güzel bir final yaparlar sinema filmiyle şöyle bi 5-6 saatlik L&M farkıyla da sinemada da patlar dizimiz:KK76:
:KK1:

Efsanesiniz..
$tumblr_mrhkelbWXE1sxuudwo1_500.jpg

Çok sinirlendim yayından kaldırılmasına,
İçten güldüğüm, vazgeçemediğim tek diziydi...
Trt artık düştü gözümden, hiç izleyesim yok. . .
Başka bir kanala geçme mucizesini bekliyorum :KK17:

önce Behzat Ç. şimdi Leyla ile Mecnun...
bunların amacı bizleri Pis Yedili'ye mahkum etmek sanırım.

izlemedim, izlemeyeceğim! :113:

.

aaa! duymadınız mı yeni haberi "bende özledim "

xxxxxxxxxxx
:KK9::KK9::KK9::KK9:

önce Behzat Ç. şimdi Leyla ile Mecnun...
bunların amacı bizleri Pis Yedili'ye mahkum etmek sanırım.

izlemedim, izlemeyeceğim! :113:

Çok sinirlendim yayından kaldırılmasına,
İçten güldüğüm, vazgeçemediğim tek diziydi...
Trt artık düştü gözümden, hiç izleyesim yok. . .
Başka bir kanala geçme mucizesini bekliyorum :KK17:

Cengiz Bozkurt :"Sinema filmi yapar kavuşuruz yine. Aslolan sizin sevginiz " yazmıştı twittera L&M nin kaldırıldığı gece..
İnşallah güzel bir final yaparlar sinema filmiyle şöyle bi 5-6 saatlik L&M farkıyla da sinemada da patlar dizimiz:KK76:
:KK1:

Efsanesiniz..
Eki Görüntüle 788175

Leyla ile Mecnun sayesinde trt denen bir kanalın varlığını hatırlamıştım.. Kaldırdılar bende kanal listesinden kaldırdım... :KK14:

Kahrolsun bağzı kanallar !

İsmail Abilerin el salladığı gemilere toslasınlar emi !

Kaç tane sevdiğim dizi yayından kaldırıldı böyle üzülmedim

Çünkü resmen cahillik diktatörlük bu

Benim istediğim şeyleri yapacaksın benim düşüncelerimi söyleyeceksin benim gibi yaşayacaksın diretmesinin sonucu bu

Sanatçı bu arkadaş sa-nat-çı. Dizide siyasetle ilgili bir şey bile yok. Ya da ben farketmedim bilemiyorum

Sanatçının özel yaşamı değil mi ? İster Gezi'ye destek verir ister başka bir şeye. Sonra da gider dizi setine işini yapar

İnsanların işleriyle oynuyorlar ya. Ne yapmış o adamlar ?

Şimdi insanlar sinecek sanki. Sanatçılar da böyle böyle dolacak daha pis patlayacak

Bindiğin dalı kestin Trt. Görürüm ben şimdi hangi dizin böyle fenomen olacak acaba ? İnadına diğer sevdiğim dizileri de izlemeyeceğim. Çok izlemek istersem de internetten izlerim. Kazanamasınlar reytingleri

Ekşi de okumuştum galiba yada burada bilmiyorum birisi "bu işin iyi tarafı artık trt izlememize gerek yok " demişti. :KK76:

Su diziyi turk max alsa acayip guzel olurdu cunku turk max cok ozel ve rahat bi kanal ifade ozgurlugu acisindan dizi tavan yapardi acayip guzel konular islenebilir o kanalda

Son düzenleyen: Moderatör:
X