Leyla ile Mecnun Trt 1

ALLAHHHHHHHHH muhteşemmm bi haber buuu.......çok çok güzel olur,umarım çekerler,

Sağol Azeri kızı bu güzel haberler için...

Azul ve Azeri kızı yaptığınız yorumları okumak çok keyif veriyor bana.bende sizin gibi sıkı leyla mecnun takipçisiyim sizin yorumlarınızı okumayı seviyorum.bazen kaptırıp gidiyor aranızdaki muhabbet çok hoş oluyor

Teşekkürler canım,ben de sizlerin hepimizin yaptığı yorumları okumaktan büyük zevk alıyorum,

İşte sevilen şeyler gerçekten paylaşınca daha da güzelleşiyor öyle değil mi?
:13:

Ayyyy canim yaaaa,cok mutlu oldum buna.ben icimden gelenleri yaziyorum.diziyi cok sevdigim icin benimle ayni düsünenlerle paylasmak geliyor icimden.sizinle ayni frekansta oldugumuz icin cok eglenceli oluyor burasi.

kizlar gelin sizinle burada kücük bir anket yapalim.herkes bu dizide simdiye kadarki bölümlerinde hangi karakterin hangi sahnesini en cok hatirliyor ve hatta aklina geldikce kendi kendine gülüyor.

tamam önce ben basliyorum.gecen gün demistim Ismail abi'den ilk günde yillik izin isteme olayi bana en cok Ismail abiyi hatirlatan olaydir.video bu.ölüyorum bu sahneye.ne zaman aklima gelse kendi kendime yorum yapip gülüyorum

[video=youtube;rr6evEagCKw]http://www.youtube.com/watch?v=rr6evEagCKw&feature=player_embedded#![/video]

Mecnun'un bu sahnesine bitiyorum.ara ara aklima geliyor ve esime cocuklarima da bu cümleyi söylüyorum."ben bu oyunu bozarimmmmm!!"

[video=youtube;ZUD5sJ40iZs]http://www.youtube.com/watch?v=ZUD5sJ40iZs[/video]

Mecnun'un birde bu sahnesini hatirlarim ara ara.doktorun yaptigi yoruma bitiyorum.

[video=youtube;SReyn8TTBV4]http://www.youtube.com/watch?v=SReyn8TTBV4&feature=related[/video]

digerlerinide yazicam.sizde yazin bakalim.video koymasanizda olur.sahneyi anlatmak yeterli.hadi kizlar israrla bekliyorum

Valla benim de o kadar çok var ki aklıma kazınan sahneler,hangi birini eklesem bilmiyorum,

Yalnız şu ikinci videoya bayıldım gülmekten,ALLAHım o ne biçim bi sahne yaaaa,ben bu oyunu bozarım hacııııııııı.......

Son düzenleme:
leyla ile mecnun - mecnun: eternal sunshine (9. bölüm) - YouTube

Buraya ben çok gülmüştüm,Leyla da aynı ben valla agresif İngilizce öğretmeni...

cok güzel canim yaaa.izleyip tekrar güldüm.Heleki o Ferdi Tayfur sarkilari yokmu,bizi bizden alan.

cok güzel canim yaaa.izleyip tekrar güldüm.Heleki o Ferdi Tayfur sarkilari yokmu,bizi bizden alan.

Evet çok içli söylüyor adam şarkıları,şimdiki şarkılara bi bak bir de o zamanki duygu yüklü şarkılara....

Son düzenleme:
Ama var ya bende dahil,bu diziyi izleyen herkes bu dizi sayesinde Ferdi'nin sarkilarina daha bir hasta olduk.o güzel sarkilar bu güzel görüntülerle bagdasinca daha bir anlamli oldu herkes icin.

Azulcum dünkü bölümün özetini bekliyoruz lapss lapsss diyeeee

Canım yaa valla ablamlardaydım izleyemedim doğru düzgün,netten izleyip hemen yorumlarımı paylaşıcam,ilginize teşekkürler arkadaşlar...

Dün izlerken uyuya kalmışım en son mecnun ananenin dizlerin de elma yiyordu..
Sabah uyanınca benimki sırıtıyodu bensiz izlemiş anlatmadı daa bu akşam netten izlicem..
Neemişşş bidaha uyuya kalmak yokmuş...

Dün esim izinliydi ve beraber izledik.cok güzeldi yine.ayyyyy hele Mecnun'un anneanne dizlerine uzanip huzur bulmasi harika biseydi yaa.Sedef cok tatliiii.zaten onu diger filmlerinde de cok tatli buluyordum.bence yakismis bu diziye.

Kamil yine yapti yapacagini,yine seytana uydu.
yazik Ismail abim de komple bedenini satti resmen,garibimmm

bu dizinin her yerinde kahkaha atmasanda sürekli sırıtır haldeyim reklam arasına girince yanakalrımın acıdığını hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…