Leyla ile Mecnun Trt 1

kizlar baksaniza,ne güzel bir röportaj

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Leyla ile Mecnun’un senaryosuna çok güveniyor.
Habertürk’te yayınlanan Skala programına konuk olan Ahmet Mümtaz Taylan, rol aldığı Leyla ileMecnun’un henüz senaryosunbu okurken gülmeye başladığını söyledi:”Bizim işte (Leyla ile Mecnun) senaryo gelir gelmez okunan bir mizah dergisi gibi. Gırgır’ı, Leman’ı beklerdik ya, biz senaryoyu okurken öyle gülmeye başlıyoruz. Burak Aksak’ın senaryosu daha okurken güldürüyor”

o zaman tamamdir,hepimiz ayni düsüncedeymisiz:KK9:
bende bu dizi izlenmez falan diyenlere kizdim.bu süper yetenekler yadsinmamali.ama bence var ya ,bazilari izlenmez deyip kesin meraklarindan oturup 30. bölümü izlemislerdir.adim gibi eminim buna:KK1:

kesin yeni gelenleri merak edip islemişlerdir.sonrada izlemedim leylasız ardasız hayatta izlenmez deyip kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlardır:)

leyla ile mecnun özel belgesel bölümünü izliyorum tüm oyuncularla sohbet ediyorlar diziden bölümler eşliğinde çok komik.

Yaww kızlar u dizi tüm oyuncularıyla ve ekibiyle komple süper bence...

Ha şu Arif Susamlı Mecnunlu fragmana bittim,ALLAHım bi insan bu kadar mı komik ve tatlı olur...
:KK52:

hem cok komik hem cok duygusal bi bölümdü...
mecnun ve ismalinin tepedeki sahnesi, mecnunun mezarda "beklicem leyle beklicem, seni geri getiremiyorum ama sana gelecegim günü beklicem ":KK5:

Gerçekten muhteşem bi bölümdü,

Gidenlerin eksikliğini hiçç hissetmedim ben bu bölümde,herşey eskisi gibi,

Her sahne yine çok komik,eğlenceli ve anlamlı,:nazar:

Yine verilen mesajlar çok güzel,

Ve çok iyi kurgulanmış olaylar,valla hiç benim aklıma bu kadar iyi harmanlayacakları gelmemişti,

Çok güldüm,çok eğlendim,ve çok da hüzünlendim,hepsi bir arada işte,

Bu takvim ve geçmiş olaylara bittim zaten,hele o şarkı ALLAHım o nasıl bişeydi öyle,ses danslar falan süper,:KK52:

Mecnun çok kaliteli oynuyo yaa valla helal olsun,tüm oyunculara,Erdal abi İsmail abi yine çok güldürdü beni,:KK1:

Hepsi çok güzel,hepsinin emeğine sağlık bize böyle güzel bi dizi armağan ettikleri için...
:KK9:

birtek yvuzlu sahneler biraz fazla sacmaydi.
yada ben bisey kacirdim, o reklam izletme olayi baya bi sacma geldi
tamam absürd komedi, dizimizin herseyi sacma aslinda ama bu biraz anlamsiz geldi bana...

mecunun bünyamine moğolmuymuşsun sen diye sorması kopardı beni...:KK1::KK1:

31. bölümü şuan izlemeye başladım daha ilk dakikada erdal bakkalın mecnunu konuşturmaya çalışması getirdiği yiyeceklerin derdine düşmesi çok hoştu.gofretleri kesin iskenderle dedeler yemiştir diyip dertleniyor adam ya:)

birtek yvuzlu sahneler biraz fazla sacmaydi.
yada ben bisey kacirdim, o reklam izletme olayi baya bi sacma geldi
tamam absürd komedi, dizimizin herseyi sacma aslinda ama bu biraz anlamsiz geldi bana...

o kadar cok reklam izletmeleri ve bunun iskence olayi olmasi bence cok anlamliydi.diger kanallara cok güzel bir göndermeydi bence.biliyorsunuz diger kanallarda dizi aralarinda reklam degil,reklam aralarinda dizi izliyoruz.

o kadar cok reklam izletmeleri ve bunun iskence olayi olmasi bence cok anlamliydi.diger kanallara cok güzel bir göndermeydi bence.biliyorsunuz diger kanallarda dizi aralarinda reklam degil,reklam aralarinda dizi izliyoruz.

haklisin aslinda...
o ara telefon geldi pek izleyemedim, belkide konuyla bagdastiramadim ne bileyim
dedim noluyoruz ne alaka simdi.
En iyisi TRT valla, oh miss :nazar:
Otur ailenle izle... ne surdan gögüs firlicak, ne simdi öpüscekler, seviscekler kaygisi
ne zirt birt reklama sinir olmalar...
Al eline cerezini cayini, otur rahat rahat izle iste...
Ben iyice TRTci oldum herhalde galiba sanirsam :KK53:

esimin iki dizisi var.kurtlar vadisi ve kuzey güney.amaaaaa esime o kadar bu diziden, sahnelerinden,olaylarindan,karakterlerinden bahsetmistimki artik simle beraber izliyoruz:KK52:hatta gecen gün mecnun'un konusma tarziyla konustu bir kac cümle.acayip hosuma gitti yaaa.

esimin iki dizisi var.kurtlar vadisi ve kuzey güney.amaaaaa esime o kadar bu diziden, sahnelerinden,olaylarindan,karakterlerinden bahsetmistimki artik simle beraber izliyoruz:KK52:hatta gecen gün mecnun'un konusma tarziyla konustu bir kac cümle.acayip hosuma gitti yaaa.

yaw bi ben esime sevdiremedim. :KK1:
birlikte izlemek, sonra espirisini yapmak hos oluyor
mesela ikimiz yahsi cazibeyi cok seviyoruz, birlikte izleriz, birlikte güleriz
sonra kendi aramizda espirilerini yapar yine güleriz
keske leylos ve mecnundada öyle olsa...
o bana gelse hooooooooooooppppppp dese, ben ona naassiiii desem :KK9: ay ne romantik:KK1:

haklisin aslinda...
o ara telefon geldi pek izleyemedim, belkide konuyla bagdastiramadim ne bileyim
dedim noluyoruz ne alaka simdi.
En iyisi TRT valla, oh miss :nazar:
Otur ailenle izle... ne surdan gögüs firlicak, ne simdi öpüscekler, seviscekler kaygisi
ne zirt birt reklama sinir olmalar...
Al eline cerezini cayini, otur rahat rahat izle iste...
Ben iyice TRTci oldum herhalde galiba sanirsam :KK53:

dün öyle bir gecer zamanki izleeyim dedim,yemin ediyorum ifrit oldum.reklamlardan izleyemedim.bu yüzden 2,5 saat sürdü.hani ardanin babasinin yardimcisi Yavuz icin dedi ya,"efendim 400 üzerinde reklam izledi,artik insanliktan cikti":KK9:valla dogru söyledi.
Leyla ile Mecnun'a 11 yasindaki oglumda bayiliyor.onada izletiyorum.cünkü zarar verecek bir görüntü yok.

Dpnde TRT de bir program izledim,TONGA diye.kamera sakasi.onuda tavsiye ederim

yaw bi ben esime sevdiremedim. :KK1:
birlikte izlemek, sonra espirisini yapmak hos oluyor
mesela ikimiz yahsi cazibeyi cok seviyoruz, birlikte izleriz, birlikte güleriz
sonra kendi aramizda espirilerini yapar yine güleriz
keske leylos ve mecnundada öyle olsa...
o bana gelse hooooooooooooppppppp dese, ben ona naassiiii desem :KK9: ay ne romantik:KK1:

:KK1:Alemsin valla.demek hoooop ve nasiiiil demek hayalin:KK9:
yahsi cazibeyi bende seviyorum esimde ama o har zaman izlemiyor.bazen denk gelirse.
gercekten en güzeli beraber izlemek,beraber gülmek.bence sende benim gibi en komik sahnelerini anlat ve youtube da en komik sahnelerini sec ve izlet.ben hep öyle yapmistim.:KK1:

dün öyle bir gecer zamanki izleeyim dedim,yemin ediyorum ifrit oldum.reklamlardan izleyemedim.bu yüzden 2,5 saat sürdü.hani ardanin babasinin yardimcisi Yavuz icin dedi ya,"efendim 400 üzerinde reklam izledi,artik insanliktan cikti":KK9:valla dogru söyledi.
Leyla ile Mecnun'a 11 yasindaki oglumda bayiliyor.onada izletiyorum.cünkü zarar verecek bir görüntü yok.

Dpnde TRT de bir program izledim,TONGA diye.kamera sakasi.onuda tavsiye ederim

kanallarin reklamlardan götürdügü parayla yunanistan kurtulur be :KK1:
ben bu sezon bütün dizileri biraktim zaten leyla ve mecnun disinda,
digeleri anca denk gelirsem onuda basindan sonuna kadar degil reklama ne kadar tahammüle edebilirsem.
Bizim yengede güzel oluyor, onuda tavsiye ederim... cok tatli, sirin bi komedi.

:KK1:Alemsin valla.demek hoooop ve nasiiiil demek hayalin:KK9:
yahsi cazibeyi bende seviyorum esimde ama o har zaman izlemiyor.bazen denk gelirse.
gercekten en güzeli beraber izlemek,beraber gülmek.bence sende benim gibi en komik sahnelerini anlat ve youtube da en komik sahnelerini sec ve izlet.ben hep öyle yapmistim.:KK1:

su an yanimda degil, yanima gelsin öyle yaparim.
birlikte 2 bölüm izleyelim dedik, yanimda bana ters ters bakip durdu.
yaw böyle sacma bi diziyi mi seviyorsun diye. o zaman bende sinirleniyorum, dizinin tadini cikaramiyorum
en iyisimi o ayri ben ayri :KK1:

Kızlar ne güzel kaynatıyosunuz bakıyorum da he he,:KK1:

Dizinin başından izlemeyen pek zevk almıyo,biz de kayınvalidemlere söylüyoruz izleyin gülün diye,

Biz bişey anlamıyoruz diyolar,

İlk bölümden itibaren izleyince valla tadına doyum olmuyo,

Biz eşimle Behzat Ç'yi de izliyoruz,birbirimize artık napıyon la,nerdesin la diye konuşmaya başladık valla,insan

etkileniyo,

Leyloşla Mecnunda da zaten bişey anlatırken hep Olaylar olaylar,ağzından çıkanla kulağının duyduğu cümle

çeşitlerinden kullanıyoruz yani...:nazar:

Ama çok hoş oluyo,gülüyoruz,hayatımıza renk geldi valla bu diziyle...
:KK76:

Ha bu arada hepinize iyi bayramlar...En Büyük TÜRKİYE

X