Leyla ile Mecnun Trt 1

bu bölüm bence harikaydi harikA.gül gül öldüm.esimin izinli gününde birde onunla izliycem.cok komikti bu bölüm.

Ismail abimizin gülüslerine,laaaaps larina,olaylarina,mesleklerine ölüyorum bitiyorum yaaaa.bu bölümdeki DÜK olayina cok güldüm.Garibim birde o kadar iyi kalpli o kadar yardimsever bir insanki,canim yaaa organlarini arkadaslari icin satti.:KK1:

Erdal bakkalin imalari hatta imalari gectim acik acik herseyi insanlarin suratlarina vurmasi gülmekten öldürüyor beni.Gülerken ne kadar tatli bir adam oluyor yaa.birde insanlarla "haaaadi canim" dercesine dalga gecmeleri harika.ha birde fantazileri.:KK9:

Iskender abinin manti acmasi,oglunada bunu asilamasi,hemde baslarina tülbent takarak...:90: muhtesemdi

YAvuz'un sarki söylemesine bayildim.gitarida gercekten kendisimi caliyor.araba patlatma sahnesi cok karizmatikti.önce bir afalladim;adamlari yaktimi diye.ama o bize yine ispat etti "öyle bir adam" olmadigini:129:

Ya ben zombi Leyla'yada ölüyorum bitiyorum.o korkuncluguyla o kadar sempatik biri yaa.o durusu,bakislari süper süper:86:

Mecnunnnnn ahhhhhh Mecnun.onun gibi kocan olsun;hayatin hep renkli gecsin,gül gül öl.daha ne olsun.:KK16:manti acarken taktigi tülbente bittim bittim.sonunda ara sira ariza yapan beynindeki kursunu agzindan cikardi,rahatladi.

cok seviyorum ben bu mahalleyi.Türkiye'ye geldigimde cok isterim gidip cekim yapilan semti gezmeyi.gecen baska bir forumdan biri yazmis:gidip cekimi izlemisler ama ekip ve bu harika oyuncular tarafindan o kadar iyi agirlanmislarki.yani gercektede cok cok tatli insanlarmis her biri

akşam çok güldük.
Biz son 2 bölümü arka arka izledik bir de.. iyi bir terapi oldu bize..
Geçen bölümde bakkal eşine diyor ya benim konuşmam lazım ben bakkalım diye koptum orda. Erdal tam bir bakkal:KK1:
Akşamki bölüm de süperdi. Hele doktora bayıldım. Beni kan tutuyor demez mi :KK60:
Yavuz`un sesi de pek güzelmiş. Şaşırttı bizi. Devamını diliyoruz.
Ne güzel bir dizi. Hiçbir kötü içerik olmamasına rağmen neden geç yayınlanıyor anlamış değiliz.
Keşke daha erken bir saatte yayınlansa.:KK19:

ayyy burda böyle topic olduğunu bilseydim önce gelirdim bende herkese leyla ile mecnun anlatıyordum ya bari burda anlatıyım artık:21:

tabiiki buyur gel canim.beraber yapalim bu harika dizinin tatli sohbetlerini:KK42:
şu kadar söyleyim türk dizisi olupta bukadar güzeli yok bence sacma görünen seyleri ne hale getirip güldürüolar yaa ben ölüyorum:KK1: sabah akşam netten izliodum tüm bölümleri en az 2 kez elden gecirdim :KK70: ama yenileri başlamayacakmı oyuncular belli olmuştu en son

şu kadar söyleyim türk dizisi olupta bukadar güzeli yok bence sacma görünen seyleri ne hale getirip güldürüolar yaa ben ölüyorum:KK1: sabah akşam netten izliodum tüm bölümleri en az 2 kez elden gecirdim :KK70: ama yenileri başlamayacakmı oyuncular belli olmuştu en son

yeni bölümleri başlayalı 3 hafta oluyor.yeni oyuncularla da çok keyifli.şuan dünki bölümüm izliyorum.insanı gülümsetmeyi iyi biliyorlar:)

yeni bölümleri başlayalı 3 hafta oluyor.yeni oyuncularla da çok keyifli.şuan dünki bölümüm izliyorum.insanı gülümsetmeyi iyi biliyorlar:)
:KK17: ahahaha rezillikkkk :KK70: :KK70: yaw ben tv seyretmiyorum pek netten eskileri dönüp dönüp izliyordum :KK70:

iyi seyirler :KK31: izledikten sonra düşüncelerini paylaş bizimlede.okumasıda ayrı keyif oluyor:))):KK9:

ben senin kıza tapıyorum cok seviyorum baba seviyorum yani :KK70: oyüzden sen bana karsı cıkmayacaksın kız babası olarak yapacağın şeyler belli sen aramıza girip böyle zartzurt ilşkimizi bitirmeye calışmayacaksın kız babasısın die bu kadar sımarıklık biraz fazla değil mi acaba ya verirsin yada ben bu kızı kacırırım :KK70: ahaa şu konuşmayı başka dizide bulamazsın arkadaşş :KK70:

Huhuuuuuuu kizlaaaaaaaaar yeni fragman cikmis bileeeeeeeee:KK52::KK52::KK52:

[video=youtube;ojZBwsuGC6U]http://www.youtube.com/watch?v=ojZBwsuGC6U&feature=related[/video]

süper bir bölüm olacak yine.Erdal bakkal'i kaciriyorlar galiba ve mahalle Perihan Savas'in bir zamanlar sundugu gercek olaylarin yer aldigi bir programina konu oluyor:KK52: Allah'immmmm nerden akillarina gelmis yaaaa böyle bisey.

sizlerinde yorumlarinizi alalim arkadaslar fragmanla ilgili:)))

Son düzenleme:
Yine çok eğlenceli bi bölümdü,

Ya bu senaristi tekrar tekrar tebrik etmek lazım,

Hiç insanın aklına gelmeyen şeylerden olay şeyler çıkartıyo ve çok güldürüyo insanları,:KK1:

Tabi oyuncular hayata geçiriyo mükemmel bir biçimde,ondan kopuyoruz gülmekten,

Mantı sahnesi gerçekten muhteşemdi,sanki ana-kız oturmuş mantı açıyolar bi yandan da laflıyolar,:KK52:

Yavuzun Desperado filmindeki gitarlı sahneyi oynaması ve tavırları süperdi,karizması yıktı geçti ortalığı yani,:KK51:

Şarkıyı da çok güzel söyledi helal olsun,bu dizinin oyuncularının on parmağında on marifet valla,

Yalnız dedeyi görememek iyi olmadı yaa,ben Mecnunun o kafeslerdeyken falan dede nerdesin diye ortalığı ayağa kaldıracağını düşündüm ama olmadı,

Kızlar da iyi iş çıkarttı haaa,

Veee İsmail abi sen nasıl bi insansın yaaa,garibim başına geleceklerden habersiz satıyo tüm organları,:KK1:

Verdikleri organ bağışı mesajı da iyi oldu,hem senaryoda işliyolar hem mesajını veriyolar ne güzel,

Bu bölüm ben de doktora gülmekten kırıldım beni kan tutar demesi yok mu Allahım yaaa,:KK52:

Kurşundan da kurtuldu Mecnun babası da borçları kapattı artık güzel günler bekliyo sanırım tüm mahalleyi...

Son düzenleme:
Huhuuuuuuu kizlaaaaaaaaar yeni fragman cikmis bileeeeeeeee:KK52::KK52::KK52:

[video=youtube;ojZBwsuGC6U]http://www.youtube.com/watch?v=ojZBwsuGC6U&feature=related[/video]

ALLAHım bu ne böyle yine yaaaa,:KK52:

Nerden buluyolar bu fikirleri nasıl bi dizidir bu gülmekten öldürecekler mi bunlar bizi....
:KK37:

ALLAHım bu ne böyle yine yaaaa,:KK52:

Nerden buluyolar bu fikirleri nasıl bi dizidir bu gülmekten öldürecekler mi bunlar bizi....
:KK37:

valla gülmekten öldürecekler azul bunlar bizi:KK52:hani Perihan Savas in flash tv de "gercek kesit" diye programi vardi ya bu bölümün ismide "gercek kesik" mis:KK1:
fragmani bile beni heyecanlandirmaya yetti yaaaa.offff pazartesi geeeeeeeeeelllll:21:

valla gülmekten öldürecekler azul bunlar bizi:KK52:hani Perihan Savas in flash tv de "gercek kesit" diye programi vardi ya bu bölümün ismide "gercek kesik" mis:KK1:
fragmani bile beni heyecanlandirmaya yetti yaaaa.offff pazartesi geeeeeeeeeelllll:21:

Evet yaa nerden buluyo bu kadar farklı fikirleri bu senarist valla aklım almıyo :KK53:,bravo yani,dizilerde hep alıştığımız klişe olaylar

işleniyo ama bu dizide kimsenin aklının ucundan geçmeyen şeyler oluyo,valla helal olsun bi kez daha tüm kadroya...
:KK9::KK9:

$u güzel habere bakin.Allah'im sinemaya ilk gidenlerden olucammmmm.harika bir haber

LEYLA ILE MECNUN'DAN FILM MÜJDESI

Dizinin yönetmeni Onur Ünlü, Habertürk’e verdiği röportajda Leyla ile Mecnun dizisinin filminin çekileceğini belirtti.
Leyla ile Mecnun’u farklı bir boyuta taşıyacak mısın?
Kesin karar vermemekle birlikte filmini çekmeyi düşünüyoruz. “Leyla ile Mecnun: Ölürsem Yaşayamam” gibi bir adı olacak filmin. Bir zaman fabrikasında Mecnun?un tükenen zamanın önüne geçme çabasını anlatacak… Yapacağımız kesin değil ama şiddetli niyetimiz var.

BEYAZ LEYLA ILE MECNUN'UN REKLAMINI YAPTI

Canlı yayınlayan Beyaz Show’da Leyla ile Mecnun dizi için tavsiye, ”izlemeyen varsa da izlesin”
Beyaz, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi oyuncularını konuk ettiği Beyaz Show’da izlediği dizileri açıkladı. “Bir Behzat Ç.’ye bir de Leyla ile Mecnun’a takılıyorum” diyen Beyaz, stüdyodaki konuklarına diziyi iizleyip izlemediklerini sordu. “En iyi oyunculuk, en iyi yazım, yönetmen de çok iyi, ekranlardai en iyi yapım dediği dizi için ”İzlemeyen varsa da izlesin” tavsiyesinde bulundu.

Son düzenleme:
X