Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
3 litre suya 3 adet elma 1adet limonu4de bölüp ekleniyor 1 adet kabuk tarçın 1 yemek kaşıgı tane karabiber 5,6 tane karanfil ister düdüklüde ister normal tencerede ben normal tencerede kaynatıp içmeye başladım dünden beri bakalım inşallah işe yarar deneyin isterseniz kızlar tatı buruk bir tat içilmeyecek gibi dgil ama:KK53::KK53::KK53:

arkadaslar ben hic duymadim dim bunu yeni gördüm nasil bisi 1mil 5 mil felan demissiniz nasil ölcülüo yapilio o gercekten ise yariyormu

3 litre suya 3 adet elma 1adet limonu4de bölüp ekleniyor 1 adet kabuk tarçın 1 yemek kaşıgı tane karabiber 5,6 tane karanfil ister düdüklüde ister normal tencerede ben normal tencerede kaynatıp içmeye başladım dünden beri bakalım inşallah işe yarar deneyin isterseniz kızlar tatı buruk bir tat içilmeyecek gibi dgil ama:KK53::KK53::KK53:

Karabiber ve limon koymadan yapıyordum.
diyetin başlarında tatlı isteğimi bastırmak , kan şekerimi dengede tutmak için içiyordum.
Böyle karışımlar günlük yapılıp içilmedi . Ilıkken daha güzel oluyor tadı , ertesi güne kaldımı içilmilyor.:KK25:

herkese merhaba kilo benimde derdim. Hamilelikten sonra vermedim bir türlü 9 kilo fazlalık var emzirdiğim için diyet yapamıyorum. lesli ile yürüyüş programını daa öncede duymuştum benim göbek ve basen sorunum var bana önereceğiniz seri hangisi olur ve linki verirseniz sevinirim. Rapid shareden nasıl yüklemem gereki yardımcı olursanız sevinirim. Özelden de mesaj atabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

geçen hafta 1 mile ile başladım Leslie ye. gerçekten çok iyi benim gibi çok fazla spor geçmişi olmayan biri için çok rahat harekeler. pilates gibi akrobatik hareketler yapmak zorunda olmayışı da beni rahatlattı. ayrıca soğuk kış günlerinde dışarı çıkıp yürüyüş yapmayanlar için ideal bence.
bu hafta 2mile yapıyorum. inşallah haftaya da 3 mile geçip bir süre 3 mile ile devam etmeyi düşünüyorum.
benim derdim sadece incelmek değil. incelmesemde olur. sadece şu hantallıktan kurtulayım yeter. azıcık hareket edince her yerim ağrıyor hareketsizlkten.

ben bunu daha küçük ölçüde yapıp içiyorum bazen... çok matah olması da içilemeyeck birşey değil...sıcak daha güzel bence de...

ben yapıyoırdum ama şimdi slim e geçtim.slim de daha çok terletiyor sanki.benim aşırı birkilom yok ama bel bölgemden şikayetçiyim bitürlü eritemedim şu yan yağları mı:KK43:((

valla ben yapiyorum 5 mil her haftasonu, ve de hafta ici aksam eger yorgunluktan bayilmamissam. ocak sonuna kadar devam edip sonra daha agir bir programa gecicem

ben 2-3-4-5 millik videoları hafta hafta artırarak yapmıştım fakat geçen ay reglimi 12 gün geciktirdi, ben de hamilelik şüphesi vs derken hem spor yapmadım hem de yedikçe yedim maalesef..dolayısıyla verdiğim kiloların bir kısmını geri aldım.. tek tesellim çabuk gelen kilo çabuk gider.. yani umarım..
ama yeniden 4 mille başladım,azimliyim yaz tatilini düşünüp gaza gelmeye çalışıyorum..
bizim 70-79 kg topiğinde de arkadaşlarla birlikte yapıyoruz leslie..

günler sonra bugün 4 mil yapabildim :KK37: bundan sonra kpss den dolayı vaktim pek olmayacak ama haftada 2 kez 4,5 mil yapsam o bile yeter,
bakalım artık karın ve çevresine cidden çok iyi geliyor ama bırakınca sıkılık kayboluyor amacım zaten kilomu korumak ve sıkı olmak özellikle karın ve basen

ben 2-3-4-5 millik videoları hafta hafta artırarak yapmıştım fakat geçen ay reglimi 12 gün geciktirdi, ben de hamilelik şüphesi vs derken hem spor yapmadım hem de yedikçe yedim maalesef..dolayısıyla verdiğim kiloların bir kısmını geri aldım.. tek tesellim çabuk gelen kilo çabuk gider.. yani umarım..
ama yeniden 4 mille başladım,azimliyim yaz tatilini düşünüp gaza gelmeye çalışıyorum..
bizim 70-79 kg topiğinde de arkadaşlarla birlikte yapıyoruz leslie..

regliyle alakası ne ki :44: bence spordan çok diyet yapıyorsanız o etkilemiştir çünkü diyet vücudun dengesini bri anda değiştirince hormaonlar etkileniyor ,
kolay gelsin...

Bayanlar ben indiremedim henüz ama hergün ilk mesajdaki yarım saatlik programı yapsam yeterli olur mu acaba:44:

X