Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
regliyle alakası ne ki :44: bence spordan çok diyet yapıyorsanız o etkilemiştir çünkü diyet vücudun dengesini bri anda değiştirince hormaonlar etkileniyor ,
kolay gelsin...
her gün leslie yaparak ve karatay diyetiyle son zamanlarda çok kilo vermiştim.. sonra bekle bekle reglim gelmedi, hamilelikten şüphelenince hem diyeti hem sporu kestim tabii sonuç hemen kilolar geri (ben de saldım çayıra oldum deli gibi yedim).. meğer bizim arkadaşlarda da böyle olan varmış metabolizma değişince ilk aylarda regl düzensizliği yaşamışlar..

kızlar bayadır yazamıyorum valla.aynı yapıyorum gene .yediklerime dikkat ediyorum akşam hiç ekmek yemiyorum.sabah 1 dilim.yeşil çay falan filan..etkili sonuç için bol bol yeşil çay ve yediklerinize dikkat edin.bu yararınıza:KK16::KK16:

Merhaba kıslar ben vıdeolarıu bulamadım ozelden bana yardımcı olabılırmısınız? Gonderebılırmısınız

İyi akşamlar kızlar
Bu sporu her gün yapan ve faydasını gören var mı aranızda? Kalçalara çok güzel faydası olacağını düşünüyorum

İyi akşamlar kızlar
Bu sporu her gün yapan ve faydasını gören var mı aranızda? Kalçalara çok güzel faydası olacağını düşünüyorum

İyi akşamlar kızlar

kalçdaya da faydası var basen yani yan simitlere de kol için de faydalı bel çevremde 3 haftada 4cm incelme var...tabi diyet de var...son değerlerimi bilmiyorum mutlaka daha da fark etmiştir..ama dediğim gibi diyet bol su ve leslie...

kalçdaya da faydası var basen yani yan simitlere de kol için de faydalı bel çevremde 3 haftada 4cm incelme var...tabi diyet de var...son değerlerimi bilmiyorum mutlaka daha da fark etmiştir..ama dediğim gibi diyet bol su ve leslie...

Harika bir tesadüf oldu bende şimdi açayım da videoyu seyrederek uygulayayım diyordum kadının yaptıklarını sizinde cevabınız gelince çok hoş bir tesadüf oldu. Tebrik ediyorum ne güzel kilolar verilmiş. İnşallah bende verebilirim :KK34:

Harika bir tesadüf oldu bende şimdi açayım da videoyu seyrederek uygulayayım diyordum kadının yaptıklarını sizinde cevabınız gelince çok hoş bir tesadüf oldu. Tebrik ediyorum ne güzel kilolar verilmiş. İnşallah bende verebilirim :KK34:

inşallah...daha önceden kötü bir tecrübem var şimdi daha dikkatliyim...umarım hepimiz sağlıklıca kavuşuruz istediğimiz kiloya..

kızlar gunaydın.bende leslie ile yurumeye başmak istiyorum ama linkleri indirip çalıştrmyı bir türlü beceremedim.eğer indirmiş olan varsa bana nerden indirilecegini ve nasıl çalıştırabilceiğimi söyleyebilirmi ? teşekkür ederim şimdiden:KK19:

kızlar gunaydın.bende leslie ile yurumeye başmak istiyorum ama linkleri indirip çalıştrmyı bir türlü beceremedim.eğer indirmiş olan varsa bana nerden indirilecegini ve nasıl çalıştırabilceiğimi söyleyebilirmi ? teşekkür ederim şimdiden:KK19:

Bu sayfanın 1.ci sayfasında videolar var youtubedan alınmış ben oraya bakıp da yapıyorum

Kızlar bende başladım geçen hafta cmt ve pazar olmak züere 2 defa yaptım bu haftada 3 yada 4 kez yapmayı planlıyorum aynı zamandada Karatay diyetini uyguluyorum kilo vermem durduğu için spor arayışındaydım buda evd eolduğu için çok uygun geldi bana artık gelişmeleri sizinle paylaşırım umarım güzel şeyler olur :):KK57::21::21::21:

X