Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
hastalılar,regl yüzünden bir haftadır ara verdim kendimi suçlu gibi hissediyorum :KK37: tabi regl yüzünden tatlı krizlerim de cabasıydı ,
şu slim nasıl kızlar ya kafam karıştı? lesliye devam arada slim mi?

Ben 3 mil yüklemiştim, onu uyguluyorum .
Fakat lastikle yapılanda varmış ''walk firm '' ondan da yapmak istiyorum...
Küçütülmüş linklerde 1-2-3-4-5 mil olarak veriyor .
Ben bu walk firmi nereden indirebilirim :44:

Ben 3 mil yüklemiştim, onu uyguluyorum .
Fakat lastikle yapılanda varmış ''walk firm '' ondan da yapmak istiyorum...
Küçütülmüş linklerde 1-2-3-4-5 mil olarak veriyor .
Ben bu walk firmi nereden indirebilirim :44:

walk firm bilmiyorumda 4 big mil son 1 mili lastikli google yazdım indirdim kolları çalıştıryo:KK16:

bu sabah leslie nin 1 mile walk ile başladım. akşam bir kere daha yapcam. şu vucudum hantallıktan kurtulsun. yavaş yavaş zorlayacam vücudu.
umarım faydasını görürüm.

walk firm bilmiyorumda 4 big mil son 1 mili lastikli google yazdım indirdim kolları çalıştıryo:KK16:

Teşekkürler
Karın bölgesini çalıştıran vücudu sıkılaştıran hareketler yapmak istiyordum
Bu kategorilerdeki videolar ayrı ayrı bulunmuyor malesef
4 mili indirdim bir inceledim ama lastikli hareketler yok :KK50:
Video hem eski hemde yaptıkları hareketler biraz farklı
Neyse reglim bitsin buna el atayım ben :KK76:

kızlar bende 3 ve 5 yapıyorum ama alt bögede birşey kalmadı benim derdim şimdi üst bölgeyi çalıştıracak link yollarmısınız teşekkürler şimdiden

alt bölgede bir şey kalmadı derken leslie ile eridi bitt mi yani ?

tatlım sen hala istediğin gibi bir bacak inceltici yöntem bulamadın mı? geçenlerde youtube de bir kızın videolarını gördüm bodyrock diye aratırsan sitesi de var youtube da ve sitesinde acayip videolar var ama öyle böyle değil kadın kendi yaparken bile kanter içinde kalıyor süper bir vücudu var. denemeye cesaret edemedim ama bacak için de bir videosu vardı bi bak dene istersen 2 hareket göstermiş 5 er defa dönüşümlü yapıyorsun tek bacak havada var bi hareket bacak için sadece bunu tavsiye ederim yeter diyor tek bacak havada otur kalk gibi bişey, yapabilirsen çok etkili görünüyor...

ben 73 kiloyken başlamıştım arara yapabildim çocukdan dolayı ve şimdi 62 kiloya kadar indim ama daha 10 kilom var gitmesi gerken ama işte üst bölgede kaldı kilolar bakalım nasıl olacak:KK37::KK37:

ben 73 kiloyken başlamıştım arara yapabildim çocukdan dolayı ve şimdi 62 kiloya kadar indim ama daha 10 kilom var gitmesi gerken ama işte üst bölgede kaldı kilolar bakalım nasıl olacak:KK37::KK37:

çok iyi yaa... ne kadar sürede bu kadar verebildin canım? yanında diyette yaptınmı? bende ara ara 3 mil olanı yapıyorum henüz daha 1 kilo verebildim...

tatlım sen hala istediğin gibi bir bacak inceltici yöntem bulamadın mı? geçenlerde youtube de bir kızın videolarını gördüm bodyrock diye aratırsan sitesi de var youtube da ve sitesinde acayip videolar var ama öyle böyle değil kadın kendi yaparken bile kanter içinde kalıyor süper bir vücudu var. denemeye cesaret edemedim ama bacak için de bir videosu vardı bi bak dene istersen 2 hareket göstermiş 5 er defa dönüşümlü yapıyorsun tek bacak havada var bi hareket bacak için sadece bunu tavsiye ederim yeter diyor tek bacak havada otur kalk gibi bişey, yapabilirsen çok etkili görünüyor...
kuzum yaa boğazımı tutmadığım sürece bacaklarım erimicek sanırım,kilo vermek istemiyorum da ama... dediğin şeye bakıyım hemen çok teşekkür ederimm:KK19:
evet cnım bacaklarım inceldi popodada birşey kalmadı ama omuzlar ve karın bölgesi kollar bir türlü gitmiyor ne yapacagım bilmiyorum:26::26::26:

ne kadar sürede inceldin canım yaa diyet falan yaptın mı?hangi periyotlarda yaptın peki anlatır mısın biraz

Son düzenleme:
tabiki diyette var biraz ama çok deyil 6 ay kdar devam ettim haftada yeri geldi hergün yei geldi haftanın 2 günü yapmıştım kızlar şimdide bir formül var onu deniyorum yine kadınlar kulübündeki kişisel yag eritmekarışımı diye birşey okudum bugün ona başlıyorum tadıda güzel bakalım kullananlar çok memnunmuş deniyecegim isterseniz onada bir bakın derim

tabiki diyette var biraz ama çok deyil 6 ay kdar devam ettim haftada yeri geldi hergün yei geldi haftanın 2 günü yapmıştım kızlar şimdide bir formül var onu deniyorum yine kadınlar kulübündeki kişisel yag eritmekarışımı diye birşey okudum bugün ona başlıyorum tadıda güzel bakalım kullananlar çok memnunmuş deniyecegim isterseniz onada bir bakın derim

bize de anlatır mısın canım o karışımı?

X