Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
kızlar üst bölge için ne yapabilirim göbek bölgesi bir türlü gitmiyor yoruldum offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Egzersiz bölümünde 8 dk lık göbek eritme hareketleri var onları yapabilirsin :)
İstersen özelden link atarım...

kızlar ben leslie 3 mili 2 haftadır falan yapıyorum.zoraki yapıyordum yürüyüşü hiç sevmem.bide akşamları yapıyorum selülitler gitmiş valla.pes etmeyin sakın.

aa hangileri kız farketmedim valla yapıyorum 3 mil ide :KK1:

bu hangi 3mil kizlar? bende "3 mile abs" yazan var daha denemedim gerci.

kızlar benim videonun açıklamasında: walk at home-walk slim-fast start-3 fast miles (45 min) yazıyor.. öndeki kıvırcık saçlı olan yeğeni, en arka sağdaki de kızı..

başlangıçta 1 mil ile başlayıp, kaç günde bir yükseltmem gerekiyor ?

canım bence başla sen karar verirsin zaten.. bana sorarsan 2 mille başla, çünkü leslie, 2 milin 1. mili bittiğinde açıklıyor zaten eğer yorulduysan 2. mili yapma burada bırak diyor..yorulursan yapmazsın direkt en sondaki esneme hareketleriyle bitirirsin..ben ilk hafta 2 mil yaptım bu hafta 3 mil, pazardan itibaren de 4 mile başlayacağım inşallah.. ben aynada farkını epey hissediyorum..

canım bence başla sen karar verirsin zaten.. bana sorarsan 2 mille başla, çünkü leslie, 2 milin 1. mili bittiğinde açıklıyor zaten eğer yorulduysan 2. mili yapma burada bırak diyor..yorulursan yapmazsın direkt en sondaki esneme hareketleriyle bitirirsin..ben ilk hafta 2 mil yaptım bu hafta 3 mil, pazardan itibaren de 4 mile başlayacağım inşallah.. ben aynada farkını epey hissediyorum..

ihtiyacım olan bu cümle... ben indirdim 6 video indirdim, 500adımdan bşalıyor,5 mile kadar. bi inceleyeyim,akşam bi deneyim.
belki birkaç gün 1 mil yapıp sonra 2-3-4 arttırırım.
2 millik video 35 dk,3 mil 47 dk, 4 mil 67 dk.. inş doğru videolardır...

kızlar leslienin face sayfasında 5 really big miles dan bahsediyor son yeni çıkan dvdsi.. linkini duyan gören bilen varsa bana özelden atabilir mi? :KK54:

leslienin kzı mı kilolu?şu en zayıf olup sürekli hoplayan zıplayan değil mi onun kzı?

kızalar ben bu dvdlerin orjinallerini satın almak istiyorum en azından linki olmayan bir kaç taneyi szice nereden bulablirim?

leslie'yi ilk bu sitede evde yürüyüş programı ararken gördüm ve hemen videolarını indirdim. üç haftada toplasam bir hafta düzenli yaptım. kilo olarak ne faydası oldu verdim mi bilmiyorum ama kondüsyon açısından çok faydasını gördüm.

normalde evden çalışan biriyim. Belli bir çalışma saatim yok ama uzun saatler bilgisayar başında oturmam gerekiyo.
doğal olarak da gelsin boyun tutulmaları ve sırt ağrıları:KK43: ayrıca fazla yürüyüş yapamadığım için de hamlamaya ve çabuk yorulmaya başlamıştım. bu programdan sonra boyun ve sırt ağrılarımda önemli ölçüde azalma yaşadım. artık eskisi kadar tutulmuyor. tutulsa bile hemen iki mil'lik videoyu açıyorum. on beş dakika bile rahatlamamı sağlıyor. Ayrıca boynum tutulduğu için başım çok ağrırdı. kaslarım ısındıkça ağrılarımda geçiyor.

bu arada belli bir zaman sonra 2 mil yetmemeye başlamıştı son on beş dakikasını yeniden açıp, devam ediyordum ama 3, 4, 5 mili de varmış. bugün akşam üç milden devam ettim. inanılmaz ter attım. hatta bitirdiğimde bacaklarım pıt pıt atıyordu.

şöyle bir program yaptım. hiç vaktim yoksa ya da evimden başka bir yerdeysem 500 adımı, evimdeysem akşamları bu hafta üç mili deneyeceğim ardından 4 ve 5'e geçeceğim.

beni ağrılarımdan kurtarması en büyük faydası oldu. sağolun kızlar sizinde sayenizde kurtulmuş oldum:)

iyi bayramlar kızlar...:KK16:
bu 4 gün içinde leslieyi bi sabah bide gece yapacağım o kadar şeyi eritmem gerek.
:KK1:

leslienin kzı mı kilolu?şu en zayıf olup sürekli hoplayan zıplayan değil mi onun kzı?

kızalar ben bu dvdlerin orjinallerini satın almak istiyorum en azından linki olmayan bir kaç taneyi szice nereden bulablirim?

3 mil videosunda gayet şişman kızı da yeğeni de.. yalnız diğer videolara geçtikçe(4-5 mile) nasıl zayıfladıklarına ben de inanamadım :KK53:

burada d&r larda falan var mıdır acaba? :26: youtubeda var sanırım ama ben indirmek istiyorum,link bulan varsa özelime mj lüffeen

link istiyorum bendeee:84: :84:
1ml 2ml 3ml 4m kaç mil varsa artık:KK1:, indirebileceğim sitenin adresini bilen duyan biri varsa linkini rica ediyorumm :KK16:çok acil kilo vermem lazımm 2 ay sonra tüpbebek tedavisine başlıyorum bu kilolarla tedaviye başlarsam halim harap olur nasip olursa hamile kalırsam (inşallahh)artı hamilelik kilosuda eklenirse vücuduma EYVAHKİ NE EYVAHH :KK30: :KK30: :KK30: benim halim vahim yane :KK43:

malesef bende linkler yok değilse yardımcı olmak isterdim

canım teşekkür ederim yinede,sağolsun eski_bir_masal arkadaşım dün bana yardımcı oldu bütün programları kısa sürede indirdim:KK8: :KK8:

Google a leslie sansone küçültülmüş tek linkler yazıp ilk çıkan siteden indirebilirsiniz kızlarr :KK34: :KK34:

link istiyorum bendeee:84: :84:
1ml 2ml 3ml 4m kaç mil varsa artık:KK1:, indirebileceğim sitenin adresini bilen duyan biri varsa linkini rica ediyorumm :KK16:çok acil kilo vermem lazımm 2 ay sonra tüpbebek tedavisine başlıyorum bu kilolarla tedaviye başlarsam halim harap olur nasip olursa hamile kalırsam (inşallahh)artı hamilelik kilosuda eklenirse vücuduma EYVAHKİ NE EYVAHH :KK30: :KK30: :KK30: benim halim vahim yane :KK43:

canım teşekkür ederim yinede,sağolsun eski_bir_masal arkadaşım dün bana yardımcı oldu bütün programları kısa sürede indirdim:KK8: :KK8:

Google a leslie sansone küçültülmüş tek linkler yazıp ilk çıkan siteden indirebilirsiniz kızlarr :KK34: :KK34:

ben de göndermiştim bunu okumadan önce, neyse canım sağolsun :KK1::KK1:

bu arada ben bu hafta 2 mil yapıyorum,haftaya 3,sonra 4-5 gidicek inş... 5 mil aralık sonuna kadar 6 gün yapma-1 gün mola düşünüyorum. sonra leslienin dediği gibi haftada 3 gün filan yaparım herhalde... şu tombik kızını yeğenini göremedim ama :KK53: inşallah sene sonuna kadar incelmeyi hedefliyorum,şurda kalmış yaklaşık 1,5 ay... hadi bakalım, yorumlar,kendimizdeki değişimler paylaşalım bence.. hatta cm cm ölçsek mi naapsak :26::KK8:

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım.
İlk sporumu da az önce yaptım 5 milden başladım ve 40 dakika yapabildim :) benimde 1 ay vaktim var zayıflamak için. Etkisi olurmu sizce kızlar ne dersinizzzz:KK43:

X