Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ya bunu 2 gündür falan yapıyorum .ama akşam veya gece çünkü sabahları öldürseler kalkamam.akşam veya gce yaptığım için etkili olurmu??

ya bunu 2 gündür falan yapıyorum .ama akşam veya gece çünkü sabahları öldürseler kalkamam.akşam veya gce yaptığım için etkili olurmu??

sabah aç karna yapmak vücudundaki yağların yok olmasına yardımcı olur,tok karna yaparsan da yediklerinin kalorisini harcattırır ama hareket harekettir ben de hiç aç karna yapamıyorum muhakkak faydası vardır canım

canım ben sporumu hep gece yatmadan önce yapıyorum çok inceldim ve zayıfladım; tabii ki fayda eder..

sabah yapmak da aksam yapmak da gayet etkili bence. ben de gece yapıyorum yemekten 11-2 saat sonra falan rahat uyuyorum. eger bu şekilde devam edebilirsem sabah da 1 mil mile olsa yapmaya çalışacağım eminim onun da ayrı bir faydası olur..

kizlar her gece lesli yapiyorum 4 veya 5 mil. dun hatta 12de basladim oyle diyeyim. sonra bir dus aliyorum ve de bebek gibi misil misil uyuyorum.
aylardir uyku problemim vardi, uykuya dalamiyordum sabaha kadar donup duruyordum. uyusam da surekli uyaniyordum. spora basladigimdan beri bitti o sorun :KK8:
son 3 gunde 1 kilo daha gitmis diyete de cok etki etti tekrar hizlandi kilo vermem.
yani sabah gece farketmez her turlu etkili oluyor :)))
slim in 6e gecis yapmayi dusunuyorum bu hafta baslayacaktim ama 1 hafta daha leslie'ye devam etmeye karar verdim guzel sonuc aldigim icin. hem de surekli bicir bicir konusup motive etmesi cok hos :))

ben de katılabilir miyim kızlar?
dün 2 mille başladım,bugün de yaptım.. ilk 1 hafta her gün 2 mil yapmayı planlıyorum, gelecek hafta da 3 mil yapmaya başlayacağım inşallah..3. hafta da 4 millik olanı yapsam, sonraki hafta style gym cdsini uygulasam,sonra da karın ve göğüs hareketleri ile devam etsem..
en azından hayali de olsa bir yol planı oluşturdum şu an :KK52: call çok duydum o egzersizleri de inceleyeceğim bakalım nasıl diye..
ben spor konusunda kendime her daim bahaneler yaratan biriyim..umarım üzerimdeki ölü toprağını atarım spor konusunda..
bu arada bilgilerimi yazayım,diğer topiclerden tanıyanlar vardır gerçi ama..
lise yıllarında bir yıl boyunca 60 kg yu görmem dışında sabit kilom evlenene kadar 52 idi.. yaşım 30 bu arada.. evlendikten sonra çok kilo aldım, hamilelikte ise aştım,emzirirken daha da çok aldım(8li hanelerdeydim)..şu an 69,8 kg yum, kısa süreli hedefim önce doğum öncesi kilom olan 68 e düşmek,sonra da Allah nasip ederse seneye yaza kadar 60 veya daha az kiloya ulaşmak..sağlıklı beslenmenin yanında en önemlisi spor ile tabii ki..
hepinizi öperim iyi akş

yeni arkadşlar gelmişş
hoşgeldiniz kızlar ben de şimdi 5 mili yaptım duşa gircem sırılsıklam oldum valla.yatmadan da pilates lastiği ile bacak çalışıcam inş.

yeni arkadşlar gelmişş
hoşgeldiniz kızlar ben de şimdi 5 mili yaptım duşa gircem sırılsıklam oldum valla.yatmadan da pilates lastiği ile bacak çalışıcam inş.

hoşbulduk canım.. önce bünye spora alışsın, biraz level atlayayım en son ben de pilates istiyorum.. pilates şekillendirmede en iyisi çünkü.. ama önce benim bu kilolardan kurtulmam lazım.. :KK8:

yeni arkadşlar gelmişş

hosbulduk :KK54:
ben de basliyorum birazdan, esim de benimle beraber yapicakmis onu bekliyorum.. oyunu bitsin gelicekmis :KK25:
5 mil gercekten de iyi terletiyor ozellikle 2 dakikalik jogging kisimlarina bayiliyorum :KK16:

canım ben di
geçmişi okuyamadım,sakıncası yoksa bişey sorabilir miyim?ne zamandır yapıyorsun ve kaç kg verdin veya kaç cm inceltti?

canım ben sıkılaşmak için yapıyorum 52 kiloyum zaten.lesliyi haftada 2 veya 3 gün yapıyorum bunun yanında haftada 3 gün pilates bandıyla bacak hareketleri yapıyorum bir de her gün callenetics.henüz ölçü almadım alınca yazarım.

muhakkak sağlıyordur çünkü acaip yoruyor. bittikten sonraa bacaklar ve popo acaip yanıyor ki bu da kasların çalıştığına işarettir.

canım yaklasık 15-20 sayfa okudum ama duzgun vıdeo yok snaırım. bıkac kısı yazmıs oralara baktım ama bırınde goruntu yok. ve bazı vıdeolarda eskı yuklanme olsugu için silinmiş. yanı youtubedan bakıyorum ama 5 mıl ıcın 1.41 lık vıdeo buldum mesela. nerede bu vıdeolar?

canım yaklasık 15-20 sayfa okudum ama duzgun vıdeo yok snaırım. bıkac kısı yazmıs oralara baktım ama bırınde goruntu yok. ve bazı vıdeolarda eskı yuklanme olsugu için silinmiş. yanı youtubedan bakıyorum ama 5 mıl ıcın 1.41 lık vıdeo buldum mesela. nerede bu vıdeolar?

sana ozelden bir link yolladim canim

canım bir sene önce kdar indirmiştimm ben şu an nereden indiriliyor hiç bilmiyorum

1 hafta boyunca her gün 2 mil, canan karataya uygun beslenme düzeni ile 1800 gr verdim :nazar: gerçi ödem gitti diye düşünüyorum.. şimdi 3 mile başlayacağım..:KK8:

X