Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
kızlar bugün ailecek 3 ml 45 dk başladık çok eğlenceli söz verdik birbirimize haftanın 5 günü yapıcaz sonuçları yazarımm..ki eminim gidicek kilolar şuanki kilom 62.700..

bu kulüpte ilk defa benim işime yarayacak bir topik buldum... çok üzgünüm baştan sona kadar okuyamadım fakat okuyacağım...makyajdır giyimdir kuşamdır hayatım boyunca meraklı olmadığım şeylerdi zaten...sağlıkla ilgili olunca ve sağlık sorunlarım baş gösterince tam yerine denk geldi derler ya bu topik tam yerine denk geldi...ben as yani iltihaplı romatizmanın 172 çeşidinden birine yakalandım...ankilozan spondolit gibi bişeydi yanlış yazmış olabilirim şu an...kortizonlu ilaç kullanıyorum haliyle de kilo aldım...65 kilo idim şimdi 82 kiloyum tamam hiç incecik zapzayıf olmadım ama bu kadarda kilolu hiç olmamıştım...hemen vermek istiyorum havalarda soğudu....yani tam bana göre bir program...bu videoları indirmeye çalıştım indirdim bu seferde çalıştıramadım.. bu topik için tşk ederim arkadaşım sana...

Son düzenleme:
topik sahibinden bir ricam var bana lütfen bütün videoları iletebilirmisin veya buraya koyarsan herkes faydalanır..birde sevgili arkadaşım özel msj ben gönderemiyorum henüz, siz kilo verebildinizmi sonuçları hakkında beni bilgilendirebilirsen çoooook sevinirim..

Son düzenleme:
sevgili12 sendezayıfla sitesine üye ol ordan indirebiliyosun 1 2 3 ml indirdik harika 2 mil ve 3 mil süper ..buarada geçmiş olsun umarım sağlığında iyidir.bu programla ve diyetle istediğin kiloya düşersin inşallah.

burcucum merhaba...ben neden indiremiyorum anlamadım...dediklerini zaten yapmıştım..siz zayıflayabildinizmi? sositososito

ayrıca iyi dilekleriniz için tşk ederim..

ya kızlar nasıl ,ndiricem bu 3 mil olanı daha doğrusu 5 kilo vermek için ne yapmalı leslie olarak

ya kızlar nasıl ,ndiricem bu 3 mil olanı daha doğrusu 5 kilo vermek için ne yapmalı leslie olarak

arkadaşım bende nihayet öğrendim...linklerin hepsini indirmeden çalışmıyor...şimdi bende onu indiriyorum..4 mü 5 mi link var...şimdi geri dönüpte bakamıyorum...hepsini indirmen lazımlmaz:...

Bu sabah 3 ml şimdide 2 ml yaptım off ne güzel geldi çok motive oldum diyette yapıyorum ...sanki göbeğim küçüldü:))

çok çok güzel öğlen üç mil arkasında 500 adım yaptım çok iyi geldi şimdide bi üç mil daha yapıcam..kendimi biraz zorluyorum belki ama kaslarımda bi problem olduğu için uzunca zaman hamlamıştı...vallahi çok iyi geldi...herkese tavsiye ederim..

arkadaşlar şimdi ben bu lesile olayından bişey anlamadım banada yardım edermisiniz
ben 5 mil yazanı indiridim direk açıldı ve 68 dakika sürüyor sinizkiler nedne açılmadı merak ettim

arkadaşlar şimdi ben bu lesile olayından bişey anlamadım banada yardım edermisiniz
ben 5 mil yazanı indiridim direk açıldı ve 68 dakika sürüyor sinizkiler nedne açılmadı merak ettim

hadi ya nerden indirdin ben 3 ml yapıyorum 2 haftam bitti...inanın baya bi farketti benim midem göbeğim ayrı ayrı dır( midem gitti oturunca çift kat olmuyorum:)))

hadi ya nerden indirdin ben 3 ml yapıyorum 2 haftam bitti...inanın baya bi farketti benim midem göbeğim ayrı ayrı dır( midem gitti oturunca çift kat olmuyorum:)))

cnm sende zayıfla die bir siteden indiridm
ama çok karışık yaa hangisi ne için anlamıyorum
bana daha kısa süren ve daha hareketli bir program alızm

benimde aynı mide ve göbek ayrı hergün yaptınmı peki 2 haftada süpe rbir haber bu:)

ya ben yağ yakıcı olan 5 mili indirmek istiyorum ama uzun sürüyorsa yapamam ki sabahın 6 sında kalkmam gerek çok yorar yağ yakıcı olup daha kıs süreni var mı?

benimde aynı mide ve göbek ayrı hergün yaptınmı peki 2 haftada süpe rbir haber bu:)

evet hergün yaptım hatta birazönce yaptım şimdi dinlenip banyoya cuplıycam:)))yaptığında farkı görücesin ben daha önce 1 saate yakın yürüyodum ama hiç böyle fark görmedim....

bende sende zayıfladan indirdimde tek indirip açılanı yok hep tek tek indirip yapılıyo.

ya ben yağ yakıcı olan 5 mili indirmek istiyorum ama uzun sürüyorsa yapamam ki sabahın 6 sında kalkmam gerek çok yorar yağ yakıcı olup daha kıs süreni var mı?

ben 3 ml yapıyorum 45 dakika sürüyo harika ter atıyosun diyetisyenlerde bu 3 ml öneriyolarmış..tabi sen bilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…